Κλήσεις στις μικτές ΕΠΣΘ

Κλήσεις στις μικτές ΕΠΣΘ

Αύριο Δευτέρα 11/4 στο Αθλητικό Κέντρο «Ολγα Βασδέκη» θα πραγματοποιηθούν οι προπονήσεις των μικτών ομάδων της ΕΠΣΘ. Για την Κ15 η ώρα προσέλευσης είναι στις 18:15 με ώρα έναρξης στις 18:30, ενώ για την Κ17 η ώρα προσέλευσης είναι στις 19:30 και ώρα έναρξης στις 19:45.

Ο κάθε αθλητής θα πρέπει να έχει υποβληθεί σε self test (σχολείου) αύριο το μεσημέρι και να προσκομίσει την αντίστοιχη εκτυπωμένη βεβαίωση, εκτός αν προσκομίσει σε ισχύ πιστοποιητικό νόσησης ή εμβολιασμού. Σε καμία περίπτωση δεν θα μπορεί να λάβει μέρος στην προπόνηση αθλητής που δεν θα διαθέτει κάποιο από τα παραπάνω έγγραφα.

Σε περίπτωση που αθλητής δεν δύναται να παρευρεθεί στην προπόνηση οφείλει να ενημερώσει στη Γραμματεία της Ενωσης τη Δευτέρα το πρωί (24210-27147).

Επίσης καλούνται οι ποδοσφαιριστές που δεν έχουν παραδώσει το αθλητικό υλικό της αποστολής αγώνων να το έχουν μαζί τους στην προπόνηση.

Ο ενωσιακός προπονητής των Μικτών ομάδων Αντώνης Μάνδαλος καλεί τους παρακάτω ποδοσφαιριστές:

Κ15 (2007-2008)

ΚΟΚΚΟΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ (Ν.ΑΓ. ΑΝΝΑΣ)

ΤΖΕΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ (ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Β.)

ΣΟΥΡΛΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ (ΠΥΡΑΣΟΣ)

ΠΑΝΑΓΟΥΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ (ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ)

ΘΩΜΑΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (ΑΘΛΟΣ)

ΜΠΕΚΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ (Ν.ΑΓ. ΑΝΝΑΣ)

ΡΑΪΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ (ΑΓΙΑ ΑΝΝΑ)

ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ)

ΠΑΠΑΣΤΕΡΓΙΟΥ ΑΓΓΕΛΟΣ (ΑΓΙΑ ΑΝΝΑ)

ΚΡΟΜΜΥΔΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (ΑΓΙΑ ΑΝΝΑ)

ΚΡΟΜΜΥΔΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (ΠΥΡΑΣΟΣ)

ΠΑΠΠΑΣ ΘΕΟΚΛΗΤΟΣ (ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ)

ΓΚΑΡΑΒΕΛΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ (ΠΥΡΑΣΟΣ)

ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ (ΒΟΛΟΣ ΝΠΣ)

ΒΕΛΕΤΖΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (ΑΓΙΑ ΑΝΝΑ)

ΖΑΧΑΡΙΟΥΔΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ (ΑΓΙΑ ΑΝΝΑ)

ΤΟΥΛΓΑΡΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ)

ΚΟΚΚΩΝΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ (ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ)

ΠΛΙΑΚΟΣΤΑΘΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ (Ν.ΑΓ. ΑΝΝΑΣ)

ΒΑΜΒΑΚΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ (ΑΓΙΑ ΑΝΝΑ)

ΣΙΑΦΑΡΙΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ (ΝΑ ΝΙΚΗΣ)

ΓΙΑΝΝΟΥΧΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ (ΔΙΑΓΟΡΑΣ)

 

Κ17 (2005-2006)

ΔΑΜΑΣΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (ΝΑ ΝΙΚΗΣ)

ΚΟΝΤΟΒΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ (ΝΑ ΝΙΚΗΣ)

ΚΑΛΟΓΗΡΟΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ (ΤΟΞΟΤΗΣ)

ΧΑΣΙΩΤΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ (ΑΝΘΙΜΟΣ ΓΑΖΗΣ)

ΒΑΡΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ (ΑΚΡΟΠΟΛΗ)

ΧΑΣΑΠΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ (ΡΗΓΑΣ Φ.)

ΣΤΑΜΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (Ν.ΑΓ. ΑΝΝΑΣ)

ΛΥΚΟΥΡΙΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ)

ΚΟΣΜΙΔΗΣ ΜΑΡΚΟΣ (Ν.ΑΓ. ΑΝΝΑΣ)

ΤΙΤΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ (ΑΘΛΟΣ)

ΝΟΥΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ (ΡΗΓΑΣ Φ.)

ΓΚΟΥΓΚΟΥΛΗΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ (ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ)

ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ (ΒΟΛΟΣ ΝΠΣ)

ΚΑΦΕΤΖΗ ΛΕΟΝΑΡΝΤΟ (Ν.ΑΓ. ΑΝΝΑΣ)

ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ-ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΣΑΡΑΚΗΝΟΣ)

ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ (ΦΘ ΑΓΧΙΑΛΟΣ)

ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΙΟΣ (ΑΝΘΙΜΟΣ ΓΑΖΗΣ)

ΝΙΚΟΥΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ (ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ)

ΚΑΝΟΥΤΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ (ΝΑ ΝΙΚΗΣ)

ΓΕΩΡΓΙΤΖΙΚΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ (Ν.ΑΓ. ΑΝΝΑΣ)

ΜΑΚΡΟΝΑΣΙΟΣ ΔΗΜΟΣ (ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΙΖΟΜΥΛΟΥ)

ΠΑΠΑΔΑΝΙΗΛ ΚΩΝ/ΝΟΣ (ΡΗΓΑΣ Φ.)

ΚΟΠΑΝΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ (ΝΑ ΝΙΚΗΣ)

ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΝΕΑ