Πανελλήνιο με βολιώτικο χρώμα

Τελευταία ενημέρωση: 2020-07-25, 13:07:12
Ελπίζουν σε διακρίσεις και καλούς χρόνους οι βολιώτες
Πανελλήνιο με βολιώτικο χρώμα

Ξεκινά σήμερα στη Λάρισα και στο ανοιχτό κολυμβητήριο το ενοποιημένο πανελλήνιο πρωτάθλημα Παμπαίδων - Παγκορασίδων Α-Β, Παίδων - Κορασίδων, Εφήβων- Νεανίδων, που λόγω των ειδικών συνθηκών με τον κορονοϊό covid – 19 φέτος θα διεξαχθεί σε επτά κατά τόπους περιφέρειες. Στη Λάρισα, θα διεξαχθεί σε 4 αγωνιστικές ενότητες και θα ολοκληρωθεί αύριο το απόγευμα.

Ρεπορτάζ: ΔΗΜΗΤΡΑ ΓΚΟΥΝΤΕΛΙΑ

Οι συμμετοχές αγγίζουν τις 225 από Κατερίνη, Λάρισα, Τρίκαλα, Καρδίτσα, Λαμία, Λιβαδειά, Καρπενήσι, ενώ τα βολιώτικα σωματεία δίνουν βροντερό «παρών», με πληθώρα συμμετοχών. Συγκεκριμένα, κολυμβητές των Νίκη Βόλου, ΝΟΒΑ, ΟΕΑ/ΝΑΒ, Μαγνησιακού, Ολυμπιακού Βόλου και Υδάτινου Κόσμου συμμετέχουν... στη διαφορετική φέτος γιορτή του πανελληνίου πρωταθλήματος και ελπίζουν σε διακρίσεις και καλούς χρόνους. Ο ΤΑΧΥΔΡΟΜΟΣ παρουσιάζει όλους τους κολυμβητές, όλων των βολιώτικων σωματείων που παίρνουν μέρος στη διοργάνωση, καθώς και τα αγωνίσματα, στα οποία θα συμμετάσχουν.

Αναλυτικά:

ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ

ΕΦΗΒΟΙ

ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 200 ΚΑΙ 400 ΜΙΚΤΗ ΑΤΟΜΙΚΗ

ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 100, 200 ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ ΚΑΙ 200 ΜΙΚΤΗ ΑΤΟΜΙΚΗ

ΚΟΝΤΟΒΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 100, 400 ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΚΑΙ 200 ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ

ΜΙΑΡΙΤΗΣ ΑΛΕΞΞΑΝΔΡΟΣ 200 ΠΡΟΣΘΙΟ, 200 ΚΑΙ 400 ΜΙΚΤΗ ΑΤΟΜΙΚΗ

ΜΗΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 50, 100 ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΚΑΙ 50 ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ

ΝΕΑΝΙΔΕΣ

ΓΕΛΑΔΑΡΗ ΣΤΕΦΑΝΙΑ 200, 800, 1500 ΕΛΕΥΘΕΡΟ

ΚΟΤΤΑ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ 50, 100, 200 ΕΛΕΥΘΕΡΟ

ΚΑΣΑΠΛΕΡΗ ΒΙΚΤΩΡΙΑ 50, 100 ΥΠΤΙΟ, 200 ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ

ΜΕΡΙΣΤΟΥΔΗ ΒΑΙΑ 50, 100, 200 ΥΠΤΙΟ

ΧΑΤΖΗΕΦΡΑΙΜΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ 50, 100 ΥΠΤΙΟ ΚΑΙ 200 ΜΙΚΤΗ ΑΤΟΜΙΚΗ

ΧΑΤΖΗΕΦΡΑΙΜΙΔΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ 400 ΕΛΕΥΘΕΡΟ, 200 ΚΑΙ 400 ΜΙΚΤΗ ΑΤΟΜΙΚΗ

ΧΡΥΣΙΚΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 50, 100 ΠΡΟΣΘΙΟ

ΠΑΙΔΕΣ

ΓΚΕΚΑΣ ΛΑΖΑΡΟΣ 50, 100 ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ ΚΑΙ 200 ΜΙΚΤΗ ΑΤΟΜΙΚΗ

ΕΥΘΥΜΙΟΥ ΠΑΝΤΕΛΗΣ 200 ΠΡΟΣΘΙΟ ΚΑΙ 200, 400 ΜΙΚΤΗ ΑΤΟΜΙΚΗ

ΚΑΛΑΜΠΟΥΚΑΣ ΝΙΚΟΣ 100.200 ΠΡΟΣΘΙΟ ΚΑΙ 200 ΜΙΚΤΗ ΑΤΟΜΙΚΗ

ΛΙΑΚΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 200 ΥΠΤΙΟ ΚΑΙ 200, 400 ΜΙΚΤΗ ΑΤΟΜΙΚΗ

ΛΟΥΚΑΚΗΣ ΘΩΜΑΣ 400, 800, 1500 ΕΛΕΥΘΕΡΟ

ΣΔΡΑΛΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 50, 100, 200 ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ

ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ

ΑΚΡΙΒΟΥΣΗ ΜΑΤΙΝΑ 50 ΕΛΕΥΘΕΡΟ, 50 ΥΠΤΙΟ, 50 ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ

ΤΣΑΛΟΥΧΟΥ ΧΑΡΑ 400, 800, 1599 ΕΛΕΥΘΕΡΟ

ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 50 ΠΡΟΣΘΙΟ 50 ΕΛΕΥΘΕΡΟ, 50, 100 ΠΡΟΣΘΙΟ

ΙΩΑΝΝΙΔΗ ΕΥΤΥΧΙΑ 200 ΥΠΤΙΟ, 200, 400 ΜΙΚΤΗ ΑΤΟΜΙΚΗ

ΚΑΡΑΛΗ ΜΑΓΔΑ 100, 200 ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ, 400 ΜΙΚΤΗ ΑΤΟΜΙΚΗ

ΚΟΤΤΑ ΧΡΥΣΟΥΛΑ 200, 400, 800 ΕΛΕΥΘΕΡΟ

ΚΟΥΤΙΝΑ ΣΟΦΙΑ 50, 100 ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ ΚΑΙ 400 ΜΙΚΤΗ ΑΤΟΜΙΚΗ

ΜΑΡΚΑΤΑ ΣΟΦΙΑ 100, 200 ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ ΚΑΙ 200 ΜΙΚΤΗ ΑΤΟΜΙΚΗ

ΣΟΥΜΠΑΣΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 200, 400 ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΚΑΙ 200 ΥΠΤΙΟ

ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ Α

ΘΕΟΔΟΣΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 400, 800 ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΚΑΙ 400 ΜΙΚΤΗ ΑΤΟΜΙΚΗ

ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 800 ΕΛΕΥΘΕΡΟ, 100, 200 ΥΠΤΙΟ

ΚΟΝΤΟΒΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ 100, 200, 400 ΕΛΕΥΘΕΡΟ

ΚΟΥΚΟΥΣΕΛΗΣ ΝΙΚΟΣ 400 ΕΛΕΥΘΕΡΟ, 100, 200 ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ

ΣΤΥΛΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 400 ΕΛΕΥΘΕΡΟ, 100, 200 ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ

ΣΤΥΛΛΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΗΣ 100, 200 ΥΠΤΙΟ, 200 ΜΙΚΤΗ ΑΤΟΜΙΚΗ

ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΕΣ Α

ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΒΙΒΙΑΝ 200 ΥΠΤΙΟ, 200, 400 ΜΙΚΤΗ ΑΤΟΜΙΚΗ

ΓΚΕΚΑ ΣΟΦΙΑ 50 ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ, 50, 100 ΠΡΟΣΘΙΟ

ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ Β

ΜΑΝΟΣ ΦΩΤΗΣ 50, 100 ΕΛΕΥΘΕΡΟ, 50 ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ

ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΕΣ Β

ΓΚΟΥΝΤΟΥΛΑ ΑΡΙΕΤΑ 400, 800, 1500 ΕΛΕΥΘΕΡΟ

ΗΛΙΑ ΘΕΟΔΩΡΑ 50, 100, 200 ΥΠΤΙΟ

ΠΑΝΤΕΛΟΓΛΟΥ ΛΥΔΙΑ 50, 100, 200 ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ

ΣΟΥΜΠΑΣΗ ΛΑΜΠΡΙΝΗ 50, 100, 200 ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ

ΝΟΒΑ

ΕΦΗΒΟΙ

ΘΕΡΑΠΟΝΤΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 50, 100 ΕΛΕΥΘΕΡΟ, 50 ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ

ΠΑΙΔΕΣ

ΚΟΣΚΙΝΙΩΤΗΣ ΡΑΦΑΗΛ - ΙΩΑΝΝΗΣ 50, 100, 200 ΕΛΕΥΘΕΡΟ

ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ Β’

ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 100, 200 ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ, 200 ΜΙΚΤΗ ΑΤΟΜΙΚΗ, 4 x 100m ΕΛΕΥΘΕΡΟ 4 x 200m ΕΛΕΥΘΕΡΟ 4 x 100m ΜΙΚΤΗ ΟΜΑΔΙΚΗ 4Χ100 ΕΛΕΥΘΕΡΟ mixed

ΚΑΤΟΙΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 50, 100 ΕΛΕΥΘΕΡΟ, 50 ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ, 4 x 100m ΕΛΕΥΘΕΡΟ 4 x 200m ΕΛΕΥΘΕΡΟ

ΣΦΕΤΣΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 50, 100, 200 ΥΠΤΙΟ, 4 x 100m ΕΛΕΥΘΕΡΟ 4 x 100m ΜΙΚΤΗ ΟΜΑΔΙΚΗ

ΤΣΟΥΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 50, 200 ΕΛΕΥΘΕΡΟ, 50 ΥΠΤΙΟ, 4 x 200m ΕΛΕΥΘΕΡΟ 4 x 100m ΜΙΚΤΗ ΟΜΑΔΙΚΗ

ΚΑΛΟΓΗΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 50, 100 ΥΠΤΙΟ, 50 ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ, 4 x 100m ΕΛΕΥΘΕΡΟ 4 x 200m ΕΛΕΥΘΕΡΟ 4 x 100m ΜΙΚΤΗ ΟΜΑΔΙΚΗ 4Χ100 ΕΛΕΥΘΕΡΟ mixed

ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ Α’

ΚΑΡΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 50, 100, 200 ΠΡΟΣΘΙΟ

ΑΓΑΘΟΣ ΚΥΡΙΑΖΗΣ - ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 50, 100, 200 ΥΠΤΙΟ

ΚΑΣΑΝΔΡΙΝΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 50, 100, 200 ΕΛΕΥΘΕΡΟ

ΝΕΑΝΙΔΕΣ

ΒΛΑΧΟΥ ΑΓΑΘΗ 50 ΕΛΕΥΘΕΡΟ

ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗ ΜΑΡΙΝΑ 400, 800, 1500 ΕΛΕΥΘΕΡΟ

ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ Α’

ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ ΦΡΕΙΔΕΡΙΚΗ 200, 400, 800 ΕΛΕΥΘΕΡΟ

ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΕΣ Α’

ΒΑΪΤΣΗ ΕΛΕΝΗ 50, 100 ΕΛΕΥΘΕΡΟ, 50 ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ

ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΕΣ Β’

ΠΙΣΠΑ ΝΙΝΕΤΑ 200, 400, 800 ΕΛΕΥΘΕΡΟ, 4 x 100m ΕΛΕΥΘΕΡΟ 4 x 200m ΕΛΕΥΘΕΡΟ 4Χ100 ΕΛΕΥΘΕΡΟ mixed

ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ - ΜΙΧΑΕΛΑ 50, 100 ΕΛΕΥΘΕΡΟ, 50 ΥΠΤΙΟ

ΚΟΥΚΟΥΒΙΝΟΥ ΑΝΝΑ - ΜΑΡΙΑ 100, 200 ΕΛΕΥΘΕΡΟ, 50 ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ, 4 x 100m ΕΛΕΥΘΕΡΟ 4 x 200m ΕΛΕΥΘΕΡΟ

ΝΙΚΑΚΗ ΔΗΜΗΤΡΑ 50, 100 ΕΛΕΥΘΕΡΟ, 50 ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ, 4 x 100m ΕΛΕΥΘΕΡΟ 4 x 200m ΕΛΕΥΘΕΡΟ 4Χ100 ΕΛΕΥΘΕΡΟ mixed

ΝΙΚΑΚΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 50, 200 ΥΠΤΙΟ, 50 ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ, 4 x 100m ΕΛΕΥΘΕΡΟ 4 x 200m ΕΛΕΥΘΕΡΟ

ΟΕΑ/ΝΑΒ

ΕΦΗΒΟΙ

ΜΠΑΡΑΚΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 50 ΠΡΟΣΘΙΟ, 200 ΜΙΚΤΗ ΑΤΟΜΙΚΗ

ΥΦΑΝΤΙΔΗΣ ΟΡΦΕΑΣ - ΙΩΑΝΝΗΣ 50 ΠΡΟΣΘΙΟ

ΠΑΙΔΕΣ

ΚΑΠΑΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ - ΡΑΦΑΗΛ 50, 100 ΕΛΕΥΘΕΡΟ, 50 ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ, 4Χ100 ΕΛΕΥΘΕΡΟ

ΣΦΕΤΣΟΣ ΦΛΑΜΠΟΥΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 50, 100 ΕΛΕΥΘΕΡΟ, 50 ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ, 4Χ100 ΕΛΕΥΘΕΡΟ

ΓΙΑΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 50, 100 ΠΡΟΣΘΙΟ, 200 ΜΙΚΤΗ ΑΤΟΜΙΚΗ

ΜΑΚΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 400, 800, 1500 ΕΛΕΥΘΕΡΟ, 4Χ100 ΕΛΕΥΘΕΡΟ

ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 400, 800 ΕΛΕΥΘΕΡΟ, 100 ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ, 4Χ100 ΕΛΕΥΘΕΡΟ

ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ Α’

ΜΠΕΓΚΑ ΚΛΕΝΤΙ 100 ΕΛΕΥΘΕΡΟ, 50 ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ

ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ Β’

ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ 50, 100 ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ, 400 ΜΙΚΤΗ ΑΤΟΜΙΚΗ΄

ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ Α’

ΓΙΑΝΝΑΚΟΥ ΙΛΙΑ 50 ΕΛΕΥΘΕΡΟ

ΖΑΝΙ ΝΑΤΑΛΙΑ 50 ΕΛΕΥΘΕΡΟ, 50, 100 ΥΠΤΙΟ

ΑΣΗΜΟΥ ΕΛΕΝΗ - ΘΕΟΔΩΡΑ 50, 100, 200 ΥΠΤΙΟ

ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 100, 200 ΥΠΤΙΟ, 100 ΜΙΚΤΗ ΑΤΟΜΙΚΗ

ΓΑΛΑΤΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 100 ΥΠΤΙΟ, 50 ΠΡΟΣΘΙΟ

ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΕΣ Α’

ΥΦΑΝΤΙΔΗ ΘΑΛΕΙΑ 50, 100 ΠΡΟΣΘΙΟ, 200 ΜΙΚΤΗ ΑΤΟΜΙΚΗ

ΠΡΟΒΙΔΑ ΠΗΝΕΛΟΠΗ - ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 50, 100 ΕΛΕΥΘΕΡΟ, 50 ΥΠΤΙΟ

ΚΑΠΑΛΑ ΔΡΟΣΙΣ 100, 200 ΕΛΕΥΘΕΡΟ, 50 ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ

ΚΑΝΕΛΛΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ - ΥΑΚΙΝΘΗ 50, 100 ΥΠΤΙΟ

ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΕΣ Β’

ΠΡΑΣΙΝΑΚΗ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ 50, 100, 200 ΕΛΕΥΘΕΡΟ

ΝΕΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ - ΕΛΕΝΗ 50, 100, 200 ΥΠΤΙΟ

ΚΑΝΑΤΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 50, 100 ΠΡΟΣΘΙΟ

ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ

ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ Α’

ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 200 ΥΠΤΙΟ, 200, 400 ΜΙΚΤΗ ΑΤΟΜΙΚΗ, 4 x 100m ΕΛΕΥΘΕΡΟ, 4 x 200m ΕΛΕΥΘΕΡΟ 4 x 100m ΜΙΚΤΗ ΟΜΑΔΙΚΗ 4Χ100 ΕΛΕΥΘΕΡΟ mixed 4Χ100 ΜΙΚΤΗ ΟΜΑΔΙΚΗ mixed

ΤΑΛΙΑΔΟΥΡΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 400, 800, 1500 ΕΛΕΥΘΕΡΟ, 4 x 100m ΕΛΕΥΘΕΡΟ 4 x 200m ΕΛΕΥΘΕΡΟ 4 x 100m ΜΙΚΤΗ ΟΜΑΔΙΚΗ

ΠΡΙΓΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 200 ΥΠΤΙΟ, 200, 400 ΜΙΚΤΗ ΑΤΟΜΙΚΗ, 4 x 100m ΕΛΕΥΘΕΡΟ 4 x 200m ΕΛΕΥΘΕΡΟ 4 x 100m ΜΙΚΤΗ ΟΜΑΔΙΚΗ

ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 50, 100, 200 ΠΡΟΣΘΙΟ, 4Χ100 ΕΛΕΥΘΕΡΟ, 4Χ200 ΕΛΕΥΘΕΡΟ, 4Χ100 ΜΙΚΤΗ ΟΜΑΔΙΚΗ, 4Χ100 ΕΛΕΥΘΕΡΟ mixed, 4Χ100 ΜΙΚΤΗ ΟΜΑΔΙΚΗ mixed

ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ Β’

ΓΙΑΝΝΙΤΣΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 100, 200 ΥΠΤΙΟ, 200 ΜΙΚΤΗ ΑΤΟΜΙΚΗ

ΚΟΡΩΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 50, 100, 200 ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ

ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΕΣ Α’

ΝΤΙΤΣΑ ΕΛΕΝΗ ΜΑΡΙΑ 50, 100, 200 ΥΠΤΙΟ, 4Χ100 ΕΛΕΥΘΕΡΟ mixed 4Χ100 ΜΙΚΤΗ ΟΜΑΔΙΚΗ mixed

ΓΚΙΤΕΡΣΟΥ ΑΡΤΕΜΙΣ 400, 800, 1500 ΕΛΕΥΘΕΡΟ, 4Χ100 ΕΛΕΥΘΕΡΟ mixed 4Χ100 ΜΙΚΤΗ ΟΜΑΔΙΚΗ mixed

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ

ΠΑΙΔΕΣ

ΙΩΑΝΝΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 50, 100, 200 ΕΛΕΥΘΕΡΟ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ 50 ΕΛΕΥΘΕΡΟ, 50 ΥΠΤΙΟ, 50 ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ

ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ Α’

ΛΥΤΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 50, 100, 200 ΠΡΟΣΘΙΟ, 4Χ100 ΕΛΕΥΘΕΡΟ mixed

4Χ100 ΜΙΚΤΗ ΟΜΑΔΙΚΗ mixed

ΞΥΝΟΜΠΙΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 50, 100 ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ, 200 ΜΙΚΤΗ ΑΤΟΜΙΚΗ, 4Χ100 ΕΛΕΥΘΕΡΟ mixed

4Χ100 ΜΙΚΤΗ ΟΜΑΔΙΚΗ mixed

ΡΟΥΜΠΟΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΜΑΡΙΟΣ 100 ΕΛΕΥΘΕΡΟ, 50, 100 ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ

ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ Β’

ΔΙΒΑΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 50, 100, 200 ΠΡΟΣΘΙΟ

ΣΑΝΙΔΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 50, 100 ΕΛΕΥΘΕΡΟ, 50 ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ

ΚOΡΑΣΙΔΕΣ Α’

ΓΕΡΜΑΝΗ ΜΑΡΙΑ 50, 100, 200 ΕΛΕΥΘΕΡΟ

ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΕΣ Α’

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΜΑΡΙΑ. 50m ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ 50m ΠΡΟΣΘΙΟ,

4 x 100m ΕΛΕΥΘΕΡΟ, 4 x 100m ΜΙΚΤΗ ΟΜΑΔΙΚΗ, 4Χ100 ΕΛΕΥΘΕΡΟ mixed, 4Χ100 ΜΙΚΤΗ ΟΜΑΔΙΚΗ mixed .

ΦΑΛΚΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΑΓΛΑΙΑ 50, 100, 200 ΠΡΟΣΘΙΟ, 4 x 100m ΕΛΕΥΘΕΡΟ 4 x 100m ΜΙΚΤΗ ΟΜΑΔΙΚΗ

ΚΥΡΜΑ ΕΛΕΝΗ ΜΕΛΙΝΑ 50, 100 EΛΕΥΘΕΡΟ, 50 ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ, 4 x 100m ΕΛΕΥΘΕΡΟ 4 x 100m ΜΙΚΤΗ ΟΜΑΔΙΚΗ 4Χ100 ΕΛΕΥΘΕΡΟ mixed 4Χ100 ΜΙΚΤΗ ΟΜΑΔΙΚΗ mixed

ΧΑΖΙΖ ΒΑΝΕΣΣΑ 50, 100 ΕΛΕΥΘΕΡΟ, 50 ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ, 4Χ100 ΕΛΕΥΘΕΡΟ, 4Χ100 ΜΙΚΤΗ ΟΜΑΔΙΚΗ

ΥΔΑΤΙΝΟΣ ΚΟΣΜΟΣ

ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΕΣ Β’

ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 50 ΕΛΕΥΘΕΡΟ, 50, 100 ΥΠΤΙΟ

ΤΣΑΝΤΗΡΙΔΗ ΝΙΚΟΛΕΤΑ 50 ΕΛΕΥΕΘΡΟ, 50, 100 ΥΠΤΙΟ

Σχόλια
Δεν υπάρχουν σχόλια γι'αυτό το άρθρο
Αποστολή σχολίου
4
+
2
=