Κλήρωσε για την Αργώ

Τελευταία ενημέρωση: 2022-09-16, 21:08:32
Ενώ η βολιώτικη ομάδα βρίσκεται σε περίοδο προετοιμασίας, χθες έμαθε το νέο της πρόγραμμα
Κλήρωσε για την Αργώ

Πραγματοποιήθηκε μεταξύ άλλων και η κλήρωση για την Α2 γυναικών βόλεϊ από την ΕΟΠΕ, σύμφωνα με την οποία η πρεμιέρα θα γίνει στις 29 Οκτώβρη. Με βολιώτικο ενδιαφέρον και τη συμμετοχή της Αργούς Βόλου, η δράση ξεκινά εντός έδρας για τις Βολιώτισσες με αντίπαλο τον ΜΑΣ Νέα Γενεά. Αναλυτικά το πρόγραμμα της Β’ Ζώνης στην Α2 Εθνική Γυναικών έχει ως εξής:

1η αγ. (29/10/2022)-12η αγ. (28/1/2023)

ΑΣ Γιάννενα-ΕΑ Λαρίσης

ΑΣ Αργώ Βόλου-ΜΑΣ Νέα Γενεά

ΕΟ Σταυρούπολης -ΟΠΑΘ Περσέας

Φιλαθλητικός Λαρισαϊκός Συλ.-ΠΑΣ Γιάννινα

ΦΓΣ Πρέβεζας-ΓΣΓ Νίκη

Φοίνικας Αλεξ/πολης-ΠΑΣ Ίκαρος Έδεσσας

2η αγ. (5/11/2022)-13η αγ. (4/2/2023)

Φοίνικας Αλεξ/πολης- ΑΣ Γιάννενα

ΕΑ Λαρίσης-ΑΣ Αργώ Βόλου

ΜΑΣ Νέα Γενεά-ΕΟ Σταυρούπολης

ΟΠΑΘ Περσέας-Φιλαθλητικός Λαρισαϊκός Συλ.

ΠΑΣ Γιάννινα-ΦΓΣ Πρέβεζας

ΠΑΣ Ίκαρος Έδεσσας-ΓΣΓ Νίκη

3η αγ. (12/11/2022)-14η αγ. (11/2/2023)

ΑΣ Αργώ Βόλου-Φοίνικας Αλεξ/πολης

ΕΟ Σταυρούπολης-ΕΑ Λαρίσης

Φιλαθλητικός Λαρισαϊκός Συλ.-ΜΑΣ Νέα Γενεά

ΦΓΣ Πρέβεζας-ΟΠΑΘ Περσέας

ΓΣΓ Νίκη-ΠΑΣ Γιάννινα

ΑΣ Γιάννενα-ΠΑΣ Ίκαρος Έδεσσας

4η αγ. (19/11/2022)-15η αγ. (18/2/2023)

Φοίνικας Αλεξ/πολης-ΕΟ Σταυρούπολης

ΑΣ Γιάννενα-ΑΣ Αργώ Βόλου

ΕΑ Λαρίσης-Φιλαθλητικός Λαρισαϊκός Συλ.

ΜΑΣ Νέα Γενεά-ΦΓΣ Πρέβεζας

ΟΠΑΘ Περσέας-ΓΣΓ Νίκη

ΠΑΣ Ίκαρος Έδεσσας-ΠΑΣ Γιάννινα

5η αγ. (26/11/2022)-16η αγ. (25/2/2023)

Φιλαθλητικός Λαρισαϊκός Συλ.-Φοίνικας Αλεξ/πολης

ΕΟ Σταυρούπολης-ΑΣ Γιάννενα

ΦΓΣ Πρέβεζας-ΕΑ Λαρίσης

ΓΣΓ Νίκη-ΜΑΣ Νέα Γενεά

ΠΑΣ Γιάννινα-ΟΠΑΘ Περσέας

ΑΣ Αργώ Βόλου-ΠΑΣ Ίκαρος Έδεσσας

6η αγ. (10/12/2022)-17η αγ. (4/3/2023)

Φοίνικας Αλεξ/πολης-ΦΓΣ Πρέβεζας

ΑΣ Γιάννενα-Φιλαθλητικός Λαρισαϊκός Συλ.

ΑΣ Αργώ Βόλου-ΕΟ Σταυρούπολης

ΕΑ Λαρίσης-ΓΣΓ Νίκη

ΜΑΣ Νέα Γενεά-ΠΑΣ Γιάννινα

ΠΑΣ Ίκαρος Έδεσσας-ΟΠΑΘ Περσέας

7η αγ. (03/12/2022)-18η αγ. (11/3/2023)

ΓΣΓ Νίκη-Φοίνικας Αλεξ/πολης

ΦΓΣ Πρέβεζας-ΑΣ Γιάννενα

Φιλαθλητικός Λαρισαϊκός Συλ.-ΑΣ Αργώ Βόλου

ΠΑΣ Γιάννινα-ΕΑ Λαρίσης

ΟΠΑΘ Περσέας-ΜΑΣ Νέα Γενεά

ΕΟ Σταυρούπολης-ΠΑΣ Ίκαρος Έδεσσας

8η αγ. (17/12/2022)-19η αγ. (25/3/2023)

Φοίνικας Αλεξ/πολης-ΠΑΣ Γιάννινα

ΑΣ Γιάννενα-ΓΣΓ Νίκη

ΑΣ Αργώ Βόλου-ΦΓΣ Πρέβεζας

ΕΟ Σταυρούπολης-Φιλαθλητικός Λαρισαϊκός Συλ.

ΕΑ Λαρίσης-ΟΠΑΘ Περσέας

ΠΑΣ Ίκαρος Έδεσσας-ΜΑΣ Νέα Γενεά

9η αγ. (7/1/2023)-20η αγ. (1/4/2023)

ΟΠΑΘ Περσέας-Φοίνικας Αλεξ/πολης

ΠΑΣ Γιάννινα-ΑΣ Γιάννενα

ΓΣΓ Νίκη-ΑΣ Αργώ Βόλου

ΦΓΣ Πρέβεζας-ΕΟ Σταυρούπολης

ΜΑΣ Νέα Γενεά-ΕΑ Λαρίσης

Φιλαθλητικός Λαρισαϊκός Συλ.-ΠΑΣ Ίκαρος Έδεσσας

10η αγ. (14/1/2023)-21η αγ. (8/4/2023)

Φοίνικας Αλεξ/πολης-ΜΑΣ Νέα Γενεά

ΑΣ Γιάννενα-ΟΠΑΘ Περσέας

ΑΣ Αργώ Βόλου-ΠΑΣ Γιάννινα

ΕΟ Σταυρούπολης-ΓΣΓ Νίκη

Φιλαθλητικός Λαρισαϊκός Συλ.-ΦΓΣ Πρέβεζας

ΠΑΣ Ίκαρος Έδεσσας-ΕΑ Λαρίσης

11η αγ. (21/1/2023)-22η αγ. (22/4/2023)

ΕΑ Λαρίσης-Φοίνικας Αλεξ/πολης

ΜΑΣ Νέα Γενεά-ΑΣ Γιάννενα

ΟΠΑΘ Περσέας-ΑΣ Αργώ Βόλου

ΠΑΣ Γιάννινα-ΕΟ Σταυρούπολης

ΓΣΓ Νίκη-Φιλαθλητικός Λαρισαϊκός Συλ.

ΦΓΣ Πρέβεζας-ΠΑΣ Ίκαρος Έδεσσας

Ακολουθήστε τον ΤΑΧΥΔΡΟΜΟ στο GOOGLE NEWS για άμεση ενημέρωση.
Δείτε όλες τις τελευταίες ειδήσεις από τον Βόλο, την Μαγνησία, την Ελλάδα και τον κόσμο
απο τον
ΤΑΧΥΔΡΟΜΟ
Σχόλια
Δεν υπάρχουν σχόλια γι'αυτό το άρθρο
Αποστολή σχολίου
6
+
8
=