Οι διαιτητές στα ματς της ΕΠΣΘ το Σαββατοκύριακο

Τελευταία ενημέρωση: 2021-11-05, 16:55:07
Οι διαιτητές στα ματς της ΕΠΣΘ το Σαββατοκύριακο

Η Τοπική Επιτροπή Διαιτησίας ανακοίνωσε τους ορισμούς των Διαιτητών για τους αγώνες της Α’ και Β’ ΕΠΣΘ για το Σαββατοκύριακο 6-7/11. Αναλυτικά:

Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ/6η αγωνιστική

Α’ όμιλος

 

Σάββατο 6 Νοεμβρίου

Γηπ. Αγίας Παρασκευής 15:00

Αγία Παρασκευή-Δάφνη

ΚΑΛΟΡΟΓΙΑΝΝΗΣ-ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ-ΔΗΜΗΤΡΑΚΗΣ

Γηπ. Σαρακηνού 15:00

Σαρακηνός-Τοξότης

ΚΟΥΣΤΑΣ-ΛΑΚΙΑΣ-ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ

 

Κυριακή 7 Νοεμβρίου

Γηπ. Βασδέκειο 11:30

Αγία Άννα-Σκιάθος

ΣΑΡΡΗΣ-ΓΕΡΜΑΝΗΣ-ΣΑΚΚΑΣ Π.

Μακρινίτσα-Ακρόπολη 0-3 ά.α.

Ρεπό: ΑΕ 2002

 

Β’ όμιλος/4η αγωνιστική

Σάββατο 6 Νοεμβρίου

Γηπ. Πλατάνου 15:00

Αίας-Πύρασος

ΘΕΟΧΑΡΗΣ-ΣΑΚΚΑΣ Π.-ΓΙΑΝΝΗΣ

Γηπ. Αλμυρού 15:00

ΓΣ Αλμυρού-Αστέρας Ριζομύλου

ΓΡΑΒΒΑΝΗΣ-ΣΑΚΚΑΣ Δ.-ΣΑΜΑΡΑΣ

 

Κυριακή 7 Νοεμβρίου

Γηπ. Αγχιάλου 15:00

ΦΘ Αγχίαλος-Πρωτεσίλαος

ΤΑΣΙΟΠΟΥΛΟΣ Γ.-ΣΑΜΑΡΑΣ-ΔΗΜΗΤΡΑΚΗΣ

Γηπ. Στεφανοβικείου 15:00

Διαγόρας-Μυρμηδόνες

ΚΟΥΣΤΑΣ-ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΑΣΙΟΠΟΥΛΟΣ Κ.

Ρεπό: Ρήγας Φεραίος

 

Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

Α’ όμιλος

Σάββατο 6 Νοεμβρίου

Γηπ. Μαγνησιακού 15:00

Μαγνησιακός-Νέοι Αγίας Άννας

ΣΑΡΡΗΣ-ΘΑΝΟΣ-ΠΑΓΩΝΟΠΟΥΛΟΣ

Γηπ. Σκοπέλου 15:00

Σκόπελος-Πανιώνιος

ΚΑΤΣΙΓΙΑΝΝΑΚΗΣ-ΚΑΡΑΚΙΤΣΙΟΣ-ΤΣΑΓΓΑΡΗΣ

Γηπ. Βασδέκειο 17:00

Ελευθεριακός-Πηλέας

ΛΙΑΤΣΟΣ-ΡΙΖΟΣ-ΜΟΚΙΑΣ

 

Κυριακή 7 Νοεμβρίου

Γηπ. Βοηθ. ΕΑΚ 12:00

ΑΠΟΒ-ΝΑ Νίκης

ΑΛΕΞΙΟΥ-ΒΛΑΧΟΣ-ΛΙΑΤΣΟΣ

ΑΕ Διμηνίου-Ιάσων ΑΜ 0-3 ά.α.

 

Β’ όμιλος

Σάββατο 6 Νοεμβρίου

Γηπ. Αχιλλείου 15:00

Αχιλλέας-Χλόη

ΤΣΙΝΤΖΑΣ-ΚΑΛΟΓΡΙΤΣΑΣ-ΤΟΖΑΚΙΔΗΣ

Γηπ. Καναλίων 17:30

Απόλλων Καναλίων-Άνω Λεχώνια

ΠΛΑΚΙΑΣ-ΚΑΡΒΟΥΝΗ-ΓΑΛΑΝΗ

 

Κυριακή 7 Νοεμβρίου

Γηπ. Γατζέας 11:00

Άνθιμος Γαζής-Κένταυρος ΝΠ

ΓΡΑΒΒΑΝΗΣ-ΣΦΥΡΗΣ-ΚΑΛΟΡΟΓΙΑΝΝΗΣ

Γηπ. Κάτω Λεχωνίων 11:00

ΕΛ Νηλέας-Μικροθήβες

ΛΑΚΙΑΣ-ΠΑΓΩΝΟΠΟΥΛΟΣ-ΑΝΔΡΑΔΟΠΟΥΛΟΣ

 

Ακολουθήστε τον ΤΑΧΥΔΡΟΜΟ στο GOOGLE NEWS για άμεση ενημέρωση.
Δείτε όλες τις τελευταίες ειδήσεις από τον Βόλο, την Μαγνησία, την Ελλάδα και τον κόσμο
απο τον
ΤΑΧΥΔΡΟΜΟ
Σχόλια
Δεν υπάρχουν σχόλια γι'αυτό το άρθρο
Αποστολή σχολίου
2
+
3
=