Βράβευση των κορυφαίων

Τελευταία ενημέρωση: 2012-01-30, 13:16:22
Βράβευση των κορυφαίων

Βράβευση των κορυφαίων

Στην εκδήλωση κοπής της πίτας του ΝΟΒ-Α

Πραγματοποιήθηκε την περασμένη Κυριακή στην αίθουσα του κινηματοθεάτρου «Αχίλλειον» η εκδήλωση  κοπής  της πίτας του ΝΟΒ-Α όπου παρατηρήθηκε το αδιαχώρητο από αθλητές-τριες, γονείς και φίλους των αθλημάτων που καλλιεργεί με μεγάλη επιτυχία ο ΝΟΒ-Α.

Κατά γενική ομολογία, κρίθηκε ως η κορυφαία εορταστική εκδήλωση κοπής της πρωτοχρονιάτικης πίτας του Ναυτικού Ομίλου Βόλου και Αργοναύτες.

Την πίτα ευλόγησε ο Μητροπολίτης Δημητριάδος και Αλμυρού κ.κ. Ιγνάτιος,

ο οποίος ευχήθηκε στους αθλητές-τριες και τους παρευρισκόμενους καλή και ευλογημένη χρονιά.

Ο Πρόεδρος κ. Χρήστος Γεροβασίλης αναφέρθηκε στην πολύχρονη παρουσία του Ομίλου (80χρόνια), στον Διεθνή και Ελλαδικό χώρο και στις σημαντικές διακρίσεις των αθλητών-τριών του, κατά το έτος 2011. Επίσης επισήμανε πως όλοι οι αθλητές-τριες του ΝΟΒ-Α πρέπει να αφοσιωθούν στα μαθήματά τους ταυτόχρονα με τον αθλητισμό και συγχάρηκε εγκάρδια τους πρωταθλητές, αλλά κι εκείνους που συμμετείχαν στους αγώνες με μικρότερη επιτυχία.

Στη συνέχεια έγιναν οι βραβεύσεις των αθλητών ως παρακάτω:

ΔΙΕΘΝΕΙΣ ΕΠΙΤΥΧΙΕΣ

ΚΩΠΗΛΑΣΙΑ

1. ΧΡΗΣΤΟΜΑΝΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

3η Παγκόσμια νίκη στο Πρωτάθλημα Εφήβων, στη δίκωπο άνευ πηδαλιούχου

1η νίκη στην οκτάκωπο στα 3000μ., με την Εθνική Ομάδα Ανδρών, στον Κεράτιο Κόλπο, σε Διεθνείς Αγώνες μεταξύ Ελλάδος και Τουρκίας

3η Βαλκανική νίκη στην δίκωπο άνευ πηδαλιούχου Εφήβων

4η Βαλκανική νίκη στην οκτάκωπο Εφήβων

Δύο 1ες Πανελλήνιες νίκες στην δίκωπο με πηδαλιούχο και στην τετράκωπο με πηδαλιούχο Εφήβων

Δύο 2ες Πανελλήνιες νίκες στην δίκωπο άνευ πηδαλιούχου και στην οκτάκωπο Εφήβων

2. ΛΟΥΛΟΥΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

3η Παγκόσμια νίκη στο Πρωτάθλημα Εφήβων, στη δίκωπο άνευ πηδαλιούχου

1η νίκη στην οκτάκωπο στα 3000μ., με την Εθνική Ομάδα Ανδρών, στον Κεράτιο Κόλπο, σε Διεθνείς Αγώνες μεταξύ Ελλάδος και Τουρκίας

3η Βαλκανική νίκη στην δίκωπο άνευ πηδαλιούχου Εφήβων

4η Βαλκανική νίκη στην οκτάκωπο Εφήβων

Δύο 1ες Πανελλήνιες νίκες στη δίκωπο με πηδαλιούχο και στην τετράκωπο με πηδαλιούχο Εφήβων

Δύο 2ες Πανελλήνιες νίκες στην δίκωπο άνευ πηδαλιούχου και στην οκτάκωπο Εφήβων

ΤΕΧΝΙΚΗ ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

1. ΣΟΦΙΑ ΚΤΕΝΑ

Τρεις 3ες νίκες στο Παγκόσμιο Κύπελλο στα 50μ. άπνοη, 50μ. επιφ. Και 100μ. υποβρύχιο

Τρεις 1ες Πανελλήνιες νίκες στα 50μ. άπνοη,50μ. επιφ. και 100μ. υποβρύχιο

ΣΥΓΧΡΟΝΙΣΜΕΝΗ ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

1. ΚΟΥΤΙΔΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ

3Η Πανευρωπαϊκή νίκη Νεανίδων στο Ντουέτο

4η >> >> >> στο Κόμπο

5η >> >> >> στο Ομαδικό

1η Πανελλήνια νίκη Νεανίδων στο Ντουέτο

2η >> >> >> στο Ομαδικό

2η >> >> >> στο Κόμπο

3η >> >> >> στο Σόλο

2. ΓΙΑΛΙΔΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ

4η Πανευρωπαϊκή νίκη Νεανίδων στο Κόμπο

5η >> >> >> στο Ομαδικό

1η Πανελλήνια νίκη Νεανίδων στο Ντουέτο

2η >> >> >> στο Ομαδικό

2η >> >> >> στο Κόμπο

2η >> >> >> στο Σόλο

3. ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗ ΔΑΝΑΗ

4η Πανευρωπαϊκή νίκη Νεανίδων στο Κόμπο

2η Πανελλήνια νίκη Νεανίδων στο Ομαδικό

2η >> >> >> στο Κόμπο

ΚΩΠΗΛΑΣΙΑ

1. ΚΟΥΣΚΟΥΡΙΔΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ

1η Βαλκανική νίκη στο σκιφ Παίδων

1η Πανελλήνια νίκη στο σκιφ Παίδων

1η >> >> στην τετράκωπο άνευ πηδαλιούχου Εφήβων

2. ΖΑΧΕΙΛΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

3Η Βαλκανική νίκη στο τετραπλό σκιφ Εφήβων

Δύο 1ες Πανελλήνιες νίκες στην τετράκωπο με πηδαλιούχο και στην τετράκωπο άνευ πηδαλιούχου Εφήβων

2η Πανελλήνια νίκη στην οκτάκωπο Εφήβων

ΣΥΓΧΡΟΝΙΣΜΕΝΗ ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

1. ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ ΜΥΡΤΩ

2η νίκη στο Μεσογειακό Κύπελλο στο Ομαδικό

2η >> >> >> στο Κόμπο

2η Πανελλήνια νίκη Νεανίδων στο Ομαδικό

2η >> >> >> στο Κόμπο

2. ΚΟΦΙΔΗ ΕΒΙΤΑ

2η νίκη στο Μεσογειακό Κύπελλο στο Ομαδικό

2η >> >> >> στο Κόμπο

2η Πανελλήνια νίκη Νεανίδων στο Ομαδικό

2η >> >> >> στο Κόμπο

ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΕΣ ΕΠΙΤΥΧΙΕΣ

ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

1. ΣΑΜΑΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

1Η Πανελλήνια νίκη στα 50μ. ελεύθερο

2. ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΣ

3η Πανελλήνια νίκη στα 1500μ. ελεύθερο Εφήβων

Οι παρακάτω κολυμβητές-τριες ήρθαν στον ΝΟΒ-Α από μεταγραφή

1.ΒΑΡΑΛΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

2η Πανελλήνια νίκη στα 50 μ. ελεύθερο Παμπαίδων

Δύο 3ες στα 100μ. και 200μ. ελεύθερο Παμπαίδων

2. ΣΤΑΜΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

2η Πανελλήνια νίκη στα 200μ.ύπτιο Παμπαίδων

3.ΚΑΪΣΑΡΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

Δύο 3ες Πανελλήνιες νίκες στα 50μ. πεταλούδα και 200μ. Μ.Α., Παίδων

4.ΜΑΡΜΑΡΑ ΕΛΙΣΑΒΕΤ

3η Πανελλήνια νίκη στα 400μ. ελεύθερο Παγκορασίδων

ΚΑΤΑΔΥΣΕΙΣ

1. ΑΦΕΝΤΟΣ ΝΙΚΟΣ

Δύο 1ες Πανελλήνιες νίκες στους Νέους Α΄ κατηγορία ( 1μ. και 3μ.)

Συμμετοχή στον τελικό στους Πανευρωπαϊκούς Αγώνες Νέων Ανδρών ( 3μ.)

2. ΣΑΜΑΡΤΖΗ ΜΑΡΙΑ

1η Πανελλήνια νίκη στις Νεάνιδες Β΄ κατηγορία ( 1μ.)

Τρεις 3ες Πανελλήνιες νίκες στις Νεάνιδες Β΄ και Α΄ κατηγορία ( 1μ., 3μ. και σταθερά)

3. ΜΠΟΥΡΑΖΑΝΑ ΕΛΙΝΑ

Δύο 2ες Πανελλήνιες νίκες στις Κορασίδες Γ΄ κατηγορία και στις Νεάνιδες

Β΄ κατηγορία ( από σταθερό βατήρα)

4. ΤΣΑΛΑΒΡΕΤΑ ΜΥΡΣΙΝΗ

Δύο 2ες Πανελλήνιες νίκες στις Παγκορασίδες Δ΄ κατηγορία (1μ. και 3μ.)

5. ΒΑΡΑΛΗΣ ΑΡΓΥΡΗΣ

Δύο 3ες Πανελλήνιες νίκες στους Άνδρες (1μ. και 3μ.)

6. ΣΟΥΛΑ ΕΥΑΝΘΙΑ

3η Πανελλήνια νίκη στις Νεάνιδες Α΄ κατηγορία (3μ.)

7. ΚΑΡΑΝΑΣΙΟΥ ΑΛΙΚΗ

3η Πανελλήνια νίκη στις Παγκορασίδες Δ΄ κατηγορία ( από σταθερό βατήρα)

8. ΑΓΓΛΟΓΑΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ

3η Πανελλήνια νίκη στους Παμπαίδες Δ΄ κατηγορία ( από σταθερό βατήρα)

ΚΑΝΟΕ- ΚΑΓΙΑΚ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΟΠΕΝ

1. ΠΟΥΡΝΑΡΑ ΜΑΡΙΑ

Πέντε 1ες Πανελλήνιες νίκες στο Κ2 1000μ., Κ2 500μ., Κ2 200μ.,

Κ4 500μ.,Κ4 200μ. και μία 2η στο Κ1 200μ., στην κατηγορία Νεανίδων

2. ΠΑΡΔΑΛΗ ΝΙΚΗ

Τέσσερις 1ες Πανελλήνιες νίκες στο Κ2 1000μ., Κ2 500μ., Κ4 500μ.και

Κ4 200μ., στην κατηγορία Νεανίδων

3. ΣΥΡΜΟΥ ΦΙΛΙΤΣΑ

Τρεις 1ες Πανελλήνιες νίκες στο Κ2 200μ., Κ4 500μ. και Κ4 200μ., στην κατηγορία Νεανίδων

4. ΚΟΥΤΕΝΤΑΚΗ ΑΡΙΑΔΝΗ

Δύο 1ες Πανελλήνιες νίκες στο Κ4 500μ. και Κ4 200μ., στην κατηγορία Νεανίδων

5. ΓΙΑΝΝΑΚΟΥΛΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

3η Πανελλήνια νίκη στο Κ1 200μ. στην κατηγορία Ανδρών

6. ΜΠΑΣΔΑΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

3η Πανελλήνια νίκη στο Κ2 1000μ., στην κατηγορία Εφήβων

7.ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΡΟΥΣΛΑΝ

3η Πανελλήνια νίκη στο Κ2 1000μ., στην κατηγορία Εφήβων

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

1. ΜΠΑΣΔΑΝΗΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ

Δύο 1ες Πανελλήνιες νίκες στο Κ1 1000μ. και Κ1 500μ., στην κατηγορία Παμπαίδων

2. ΜΠΑΣΔΑΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ

Δύο 1ες Πανελλήνιες νίκες στο Κ1 1000μ. και Κ1 500μ., στην κατηγορία Κορασίδων Αρχαρίων

3. ΣΤΥΛΑ ΕΙΡΗΝΗ

Δύο 2ες Πανελλήνιες νίκες στο Κ2 1000μ. και Κ2 500μ., στην κατηγορία Παγκορασίδων

4. ΜΠΟΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ.

Δύο 2ες Πανελλήνιες νίκες στο Κ2 1000μ. και Κ2 500μ., στην κατηγορία Παγκορασίδων

5. ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

2η Πανελλήνια νίκη στο Κ1 500μ. και

3η Πανελλήνια νίκη στο Κ1 1000μ., στην κατηγορία Παίδων Αρχαρίων

6. ΜΗΤΡΑΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

Δύο 3ες Πανελλήνιες νίκες στο Κ2 1000μ. και Κ2 500μ., στην κατηγορία Παμπαίδων

7. ΓΟΥΛΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

Δύο 3ες Πανελλήνιες νίκες στο Κ2 1000μ. και Κ2 500μ., στην κατηγορία Παίδων Αρχαρίων

8. ΜΙΧΑΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

Δύο 3ες Πανελλήνιες νίκες στο Κ2 1000μ. και Κ2 500μ., στην κατηγορία Παίδων Αρχαρίων

9.ΤΣΑΡΟΥΧΑΣ ΣΩΤΗΡΗΣ

Δύο 3ες Πανελλήνιες νίκες στο Κ2 1000μ. και Κ2 500μ., στην κατηγορία Παμπαίδων

10. ΠΟΥΡΝΑΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

3η Πανελλήνια νίκη στο Κ1 1000μ., στην κατηγορία Παμπαίδων

ΚΩΠΗΛΑΣΙΑ

1. ΚΑΝΤΙΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

1η Πανελλήνια νίκη στην τετράκωπο με πηδαλιούχο Εφήβων και

2η >> >> στην οκτάκωπο Εφήβων

2. ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

1η Πανελλήνια νίκη στην τετράκωπο άνευ πηδαλιούχου Εφήβων και

2η >> >> στην οκτάκωπο Εφήβων

3. ΚΩΣΤΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

1η Πανελλήνια νίκη στην τετράκωπο άνευ πηδαλιούχου Εφήβων και

2η >> >> στην οκτάκωπο Εφήβων

4. ΚΑΡΑΒΑΡΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ

2η Πανελλήνια νίκη στην οκτάκωπο Εφήβων

5. ΛΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

1η Πανελλήνια νίκη στην τετράκωπο άνευ πηδαλιούχου Παίδων και

2η >> >> στην οκτάκωπο Εφήβων

6. ΑΡΓΥΡΗΣ ΜΑΡΙΟΣ (πηδαλιούχος)

Δύο 1ες Πανελλήνιες νίκες στην δίκωπο και στην τετράκωπο με πηδαλιούχο Εφήβων και

2η Πανελλήνια νίκη στην οκτάκωπο εφήβων

7. ΜΑΝΙΑΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

1η Πανελλήνια νίκη στην τετράκωπο άνευ πηδαλιούχου Παίδων

8. ΠΟΛΥΜΕΡΟΣ ΠΑΥΛΟΣ

1η Πανελλήνια νίκη στην τετράκωπο άνευ πηδαλιούχου Παίδων

9. ΜΠΑΚΑΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

1η Πανελλήνια νίκη στην τετράκωπο άνευ πηδαλιούχου Παίδων

10. ΖΑΧΕΙΛΑ ΣΤΕΦΑΝΙΑ

3η Πανελλήνια νίκη στο διπλό σκιφ Νεανίδων

11. ΣΑΡΑΦΙΔΗ ΑΓΓΕΛΙΝΑ

3η Πανελλήνια νίκη στο διπλό σκιφ Νεανίδων

12. ΒΟΥΛΓΑΡΙΔΗ ΜΑΡΙΑ

1η νίκη στο σκιφ, στο Πρωτάθλημα Ανάπτυξης (γεν. 1999)

ΣΥΓΧΡΟΝΙΣΜΕΝΗ ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

Δύο 2ες Πανελλήνιες νίκες Νεανίδων στο Ομαδικό και Κόμπο με τις:

1.ΤΣΙΠΟΥΡΙΔΗ-ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ

2.ΚΑΡΑΚΟΥΣΗ ΚΑΣΣΙΑΝΗ

3.ΜΑΛΛΙΑΡΟΥ ΚΛΕΟΠΑΤΡΑ-ΑΝΤΩΝΙΑ

4.ΜΟΥΤΣΙΝΑ ΕΥΜΟΡΦΙΑ

5.ΜΠΑΛΝΤΟΥΜΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ

6.ΦΟΥΚΑΛΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

7.ΣΤΑΜΟΥ ΣΕΒΑΣΤΗ

3Η Πανελλήνια νίκη Κορασίδων Α΄ κατηγορία στο Ομαδικό με τις:

1.ΔΑΝΤΗ ΙΩΑΝΝΑ

2.ΚΑΡΔΑΚΑΡΗ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ

ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

Στην κατηγορία Παίδων προκρίθηκαν στην ημιτελική φάση οι:

ΖΑΜΑΝΗΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ , ΤΣΑΜΠΙΡΑΣ ΘΩΜΑΣ ,

ΤΖΙΑΝΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ, ΒΑΛΙΑΝΤΖΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ,

ΜΙΛΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ, ΤΣΙΑΜΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

ΚΟΥΡΤΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ, ΦΙΝΤΙΚΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ,

ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΑΡΙΣΤOΤΕΛΗΣ, ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΦΩΤΗΣ,

ΧΟΥΣΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ, ΛΑΓΩΝΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ,

ΛΑΜΠΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ, ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ,

ΣΙΑΣΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ και ΣΥΡΓΚΑΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

Και οι έφηβοι:

ΜΑΓΚΙΩΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ, ΜΩΫΣΙΑΔΗΣ ΗΛΙΑΣ, ΛΑΜΠΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

ΒΟΣΙΝΑΚΗΣ ΗΛΙΑΣ, ΚΟΥΚΟΡΙΝΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ, ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΣ, ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ , ΜΑΓΚΙΩΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ , ΓΙΑΛΙΔΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ, ΚΟΥΚΟΡΙΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ , ΚΑΤΣΩΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ και ΜΠΑΡΜΠΑΚΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ

ΙΣΤΙΟΠΛΟΪΑ

Είχαν ενδιαφέρουσα παρουσία στα Πανελλήνια Πρωταθλήματα οι:

ΚΑΣΤΡΟΥΝΗ ΕΙΡΗΝΗ-ΝΕΦΕΛΗ ΑΛΕΞΙΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΣ

ΑΛΕΞΙΟΥ ΕΛΙΝΑ ΤΑΓΓΟΥΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ΣΤΕΡΓΙΑΝΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΚΑΤΣΑΚΛΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ

ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΑΤΟΥ ΚΛΑΡΑ

ΣΤΕΡΓΙΑΝΟΣ ΦΙΛΗΜΩΝ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΚΑΤΣΑΚΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΚΕΛΛΑ

ΕΙΔΙΚΕΣ ΒΡΑΒΕΥΣΕΙΣ

-Ως κορυφαίοι ερασιτέχνες παράγοντες βραβεύτηκαν οι πρωτοπρεσβύτεροι κ.κ. Βάϊος Τακούμης και Δημήτριος Κατσιφός.

-Την εκδήλωση τίμησαν με την παρουσία τους : ο εκπρόσωπος του Περιφερειάρχη Θεσσαλίας, δικηγόρος κ. Γεώργιος Καλτσογιάννης, ο Βουλευτής ΝΔ κ. Νάκος Αθανάσιος, ο Βουλευτής ΚΚΕ κ. Νάνος Απόστολος, ο Βουλευτής ΛΑΟΣ κ. Μαρκάκης Παύλος, ο Δήμαρχος Βόλου κ. Σκοτινιώτης Πάνος, η Αντιδήμαρχος κ. Οικονόμου Νατάσα, η Επικεφαλής Μείζονος Μειοψηφίας Δήμου Βόλου κ. Μακρή Ζέτα, ο Πρόεδρος ΔΟΕΠΑΠ-ΔΗΠΕΘΕ κ. Μαβίδης Παύλος, εκπρόσωπος του Λιμενάρχη Βόλου, Διοικητής Λιμ. Αστυν.κ. Τασιόπουλος Χριστόφορος, εκπρόσωπος του Διοικητή της 32ης Τ.Π., Αντισυνταγματάρχης κ. Δρόσος Δημήτριος, ο Πρόεδρος της Κωπηλατικής Ομοσπονδίας κ. Ιωάννης Καρράς και ο Αντιπρόεδρος κ. Ιωάννης Μωϋσίδης.

Σχόλια
Δεν υπάρχουν σχόλια γι'αυτό το άρθρο
Αποστολή σχολίου
4
+
2
=