Πρωτάθλημα ακαδημιών Ε.Π.Σ.Θ.

Τελευταία ενημέρωση: 2012-01-27, 15:08:50
Πρωτάθλημα  ακαδημιών Ε.Π.Σ.Θ.

Το Σάββατο  28  Ιανουαρίου  συνεχίζεται  το πρωτάθλημα Ακαδημιών Ε.Π.Σ.Θ. (9η  αγωνιστική) με  το εξής πρόγραμμα: 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΑΙΔΩΝ Κ 97 Α ΟΜΙΛΟΣ

Γηπ. Αγχιάλου (12.30 μ.) ΠΥΡΑΣΟΣ – ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (Αναστασίου)

Γηπ. Αλμυρού (10.30 π.μ.) ΓΣ ΑΛΜΥΡΟΥ-ΒΟΛΟΣ 2004 (Γιαννής)

ΡΕΠΟ: ΘΗΣΕΑΣ

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΑΙΔΩΝ (Κ-97) Β’ ΟΜΙΛΟΣ

Γηπ. Δημητριάς (12 μ.) ΔΗΜΗΤΡΙΑΣ-ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ (Μαγουλιανίτης)

Γηπ. Δημητριάς (9 π.μ. ) ΝΙΚΗ Β. – ΑΠΟΒ (Τριανταφύλλλου)

ΡΕΠΟ : ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Β.

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ (Κ-98)

Γηπ. Αγίας Παρασκευής (11.30 π.μ.) ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 1(Σακκάς)

Γηπ. Βελεστίνου (11 π.μ.) Ρ.ΦΕΡΑΙΟΣ – ΣΑΡΑΚΗΝΟΣ(Παπαχρήστος)

Κυριακή 29/1 Γηπ. Ριζομύλου (11 π.μ) ΑΣΤΕΡΑΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 2 (Κωστόπουλος)

ΡΕΠΟ: ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΡΟ-ΤΖΟΥΝΙΟΡ (Κ-2000) Α’ ΟΜΙΛΟΣ

Γηπ. Λεχωνίων (10 π.μ.) ΑΠΟΒ – ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (Τσιάνος)

Γηπ. Μαγνησιακού (11.30 π.μ.) ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ – ΑΘΛΟΣ (Παπαδημητρόπουλος)

Γηπ. Μελισσατίκων (11 π.μ. ) ΑΡΗΣ Μ. – ΝΙΚΗ Β.(Παπαπορφυρίου)

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΡΟ-ΤΖΟΥΝΙΟΡ (Κ-2000) Β’ ΟΜΙΛΟΣ

Γηπ. Δημητριάς(11 π.μ.) ΔΗΜΗΤΡΙΑΣ- ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Β. (Κουρή)

Γηπ. Γατζέας (11.30 π.μ.) ΑΘΛ.ΕΝΩΣΗ 2002-ΘΗΣΕΑΣ (Φλώρος)

ΡΕΠΟ: ΣΑΡΑΚΗΝΟΣ

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΜΙΝΙ-ΤΖΟΥΝΙΟΡ (Κ-2001) Α’ ΟΜΙΛΟΣ

Γηπ. Σαμπάναγα (11.30 π.μ.) ΑΠΟΒ – ΔΑΦΝΗ (Νικόπουλος)

Γηπ. Βοηθ. Νεάπολης (11 π.μ.) ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΑΘΛΟΣ (Αθηναίος)

Γηπ. ΟΣΕ (10 π.μ) ΝΙΚΗ –ΕΡΜΗΣ (Κορώνας)

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΜΙΝΙ-ΤΖΟΥΝΙΟΡ (Κ-2001) Β’ ΟΜΙΛΟΣ

Γηπ. Αγίας Παρασκευής (10 π.μ.) ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – ΝΙΚΗ Β. 2 (Κουτές)

Γηπ. Μαγνησιακού (10 π.μ.) ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ-ΣΑΡΑΚΗΝΟΣ (Δάβιου)

ΡΕΠΟ: ΘΗΣΕΑΣ

Η 8η αγωνιστική

Τα αποτελέσματα στην 8η αγωνιστική στο πρωτάθλημα ακαδημιών Ε.Π.Σ.Θ. ήταν:

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΑΙΔΩΝ Κ 97 Α ΟΜΙΛΟΣ

* ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – ΘΗΣΕΑΣ 3-0 α.α.

* ΒΟΛΟΣ 2004-ΠΥΡΑΣΟΣ 0-5

ΡΕΠΟ: ΑΛΜΥΡΟΣ

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΑΙΔΩΝ (Κ-97) Β’ ΟΜΙΛΟΣ

* ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Β. 1-5

* ΑΠΟΒ-ΔΗΜΗΤΡΙΑΣ 1-6

ΡΕΠΟ: ΝΙΚΗ Β.

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ (Κ-98)

* ΣΑΡΑΚΗΝΟΣ – ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ δεν διεξήχθη

* ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Β. 2 –ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ ανεβλήθη

* ΑΣΤΕΡΑΣ – Ρ. ΦΕΡΑΙΟΣ 0-1

ΡΕΠΟ: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 1

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΡΟ-ΤΖΟΥΝΙΟΡ (Κ-2000) Α’ ΟΜΙΛΟΣ

* ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – ΑΡΗΣ Μ. 7-0

* ΑΘΛΟΣ – ΑΠΟΒ 6-3

* ΝΙΚΗ – ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ 1-3

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΡΟ-ΤΖΟΥΝΙΟΡ (Κ-2000) Β’ ΟΜΙΛΟΣ

* ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Β.-ΣΑΡΑΚΗΝΟΣ 11-0

* ΘΗΣΕΑΣ-ΔΗΜΗΤΡΙΑΣ 2-4

ΡΕΠΟ: ΑΘΛ. ΕΝΩΣΗ 2002

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΜΙΝΙ-ΤΖΟΥΝΙΟΡ (Κ-2001) Α’ ΟΜΙΛΟΣ

* ΔΑΦΝΗ – ΝΙΚΗ Β.(1) 3-2

* ΑΘΛΟΣ – ΑΠΟΒ 3-0 α.α.

* ΕΡΜΗΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 2-0

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΜΙΝΙ-ΤΖΟΥΝΙΟΡ (Κ-2001) Β’ ΟΜΙΛΟΣ

* ΝΙΚΗ Β. (2) – ΘΗΣΕΑΣ 8-2

* ΣΑΡΑΚΗΝΟΣ – ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 0-3

ΡΕΠΟ: ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ

Σχόλια
Δεν υπάρχουν σχόλια γι'αυτό το άρθρο
Αποστολή σχολίου
3
+
9
=