Πρεμιέρα για τον β΄ γύρο στην ΕΠΣΘ

Τελευταία ενημέρωση: 2019-01-25, 11:45:54
Πρεμιέρα για τον β΄ γύρο στην ΕΠΣΘ

Με τη διεξαγωγή της 14ης αγωνιστικής, πρώτης για τον β΄ γύρο, θα συνεχιστούν τα πρωταθλήματα της ΕΠΣΘ σε Α’, Β’, και Γ’ κατηγορία το Σαββατοκύριακο.

Αναλυτικά το πρόγραμμα και οι διαιτησίες έχουν ως εξής:

Α΄ Κατηγορία (14η αγωνιστική)

Σάββατο 26 Ιανουαρίου

Γηπ. Αγίας Παρασκευής (3 μ.μ.): Αγία Παρασκευή-Δήμητρα ΚΑΛΑΤΖΗΣ, ΣΦΥΡΗΣ, ΤΡΙΦΟΝΙΔΗΣ

Γηπ. OLIMPICO (3 μ.μ.): Αγία Άννα-Διαγόρας ΒΛΑΧΟΣ, ΣΑΚΚΑΣ Δ., ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ Α.

Γηπ. Σέσκλου (3 μ.μ.): Ακρόπολη-Ηρακλής ΘΕΟΧΑΡΗΣ, ΤΑΣΙΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΚΟΚΚΑΛΗΣ

Γηπ. Βοηθητικό ΕΑΚ (3 μ.μ.): Σαρακηνός-Αίας ΝΙΚΟΠΟΥΛΟΣ, ΑΝΤΩΝΙΟΥ, ΕΥΑΓΓΕΛΙΑΣ

Κυριακή 27 Ιανουαρίου

Γηπ. Σκιάθου (3 μ.μ.): Σκιάθος-Μαγνησιακός ΕΥΑΓΓΕΛΙΑΣ, ΤΑΣΙΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΣΑΡΑΚΑΤΣΑΝΟΣ

Γηπ. Αγχιάλου (3 μ.μ.): Πύρασος-Ρήγας ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ, ΓΕΩΡΓΑΝΤΖΗΣ, ΑΝΤΩΝΙΟΥ

Γηπ. Πτελεού (3 μ.μ.): Πρωτεσίλαος-Μυρμιδόνες ΒΛΑΧΟΣ, ΤΑΣΙΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΓΙΑΝΝΗΣ

Β΄ Κατηγορία (14η αγωνιστική )

Σάββατο 26 Ιανουαρίου

Γηπ. Γατζέας (3 μ.μ.): ΑΕ 2002-Αγχίαλος ΣΑΜΑΡΑΣ Σ., ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ, ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

Γηπ. Ριζομύλου (3 μ.μ.): Αστέρας-Τοξότης ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ, ΣΑΚΚΑΣ Π., ΓΕΩΡΓΑΝΤΖΗΣ

Κυριακή 27 Ιανουαρίου

Γηπ. Διμηνίου(11 π.μ.): Παγασητικός-Ελευθεριακός ΑΘΗΝΑΙΟΣ, ΚΑΦΤΕΡΑΝΗΣ, ΜΠΕΛΟΥ

Γηπ. Βασδέκειο (11 π.μ.): Πανιώνιος-Μικροθήβες ΛΑΚΙΑΣ, ΔΗΜΗΤΡΑΚΗΣ, ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

Γηπ. Γατζέας(11 Π.μ.): Ανθιμος Γαζής-Ιάσων ΓΡΑΒΑΝΗΣ, ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ Π., ΤΡΙΦΟΝΙΔΗΣ

Γηπ. Βοηθητικό ΕΑΚ (3 μ.μ.): Μακρινίτσα-Δάφνη ΤΣΙΝΤΖΑΣ, ΚΑΡΑΚΙΤΣΟΣ, ΜΠΑΡΤΖΙΑΛΗΣ

Ρεπό: Πηλέας

Γ΄ Κατηγορία (14η αγωνιστική)

Σάββατο 26 Ιανουαρίου

Γηπ. ΒΑΣΔΕΚΕΙΟ (3 μ.μ.): Ερμής-Απόλλων Καν. ΓΡΑΒΑΝΗΣ, ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ, ΧΑΤΖΗΣ

Γηπ. ΔΗΜΗΤΡΙΑΣ (3 μ.μ.): Δημητριάς-Ηρακλής Αγ. Θ. ΕΥΣΤΑΘΙΑΔΗΣ, ΓΕΡΜΑΝΗΣ, ΓΚΑΤΖΟΥΝΑΣ

Κυριακή 27 Ιανουαρίου

Γηπ. Αλλης Μεριάς (11 π.μ.): Ιωλκός-Εν. Λεχωνίων ΠΑΛΤΑΤΖΗΣ, ΤΑΣΙΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΜΠΟΛΤΣΗΣ

Γηπ. Βοηθητικό ΕΑΚ (11 π.μ.): Νέος Μαγνησιακός-Σκόπελος ΒΕΡΓΟΥ, ΜΠΑΣΔΑΝΗ, ΚΟΥΒΑΤΑ

Γηπ. Αργαλαστής (3 μ.μ.): Κένταυρος Ν.Π.-Δύναμις ΠΑΛΤΑΤΖΗΣ, ΚΟΥΦΙΟΣ, ΠΟΥΛΙΟΣ

Γηπ. Αερινού (3 μ.μ.): Αθλος-Αχιλλέας ΚΟΥΣΤΑΣ, ΔΗΜΗΤΡΑΚΗΣ, ΠΑΓΩΝΟΠΟΥΛΟΣ

Γηπ. ΒΑΣΔΕΚΕΙΟ (6 μ.μ.): ΑΠΟΒ-Αθλ. Κολέγιο ΠΛΑΚΙΑΣ, ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ Π., ΚΑΦΤΕΡΑΝΗΣ

 

 

Ακολουθήστε τον ΤΑΧΥΔΡΟΜΟ στο GOOGLE NEWS για άμεση ενημέρωση.
Δείτε όλες τις τελευταίες ειδήσεις από τον Βόλο, την Μαγνησία, την Ελλάδα και τον κόσμο
απο τον
ΤΑΧΥΔΡΟΜΟ
Σχόλια
Δεν υπάρχουν σχόλια γι'αυτό το άρθρο
Αποστολή σχολίου
4
+
1
=