Ματς που φέρνουν ανακατατάξεις κορυφής

Τελευταία ενημέρωση: 2018-11-09, 13:54:31
Ματς που φέρνουν ανακατατάξεις κορυφής

Αγωνιστική με ντέρμπι είναι η 6η του Σαββατοκύριακου της ΕΠΣΘ, ενώ τα αποτελέσματα της αναμένεται να φέρουν ανακατατάξεις στις κορυφές…

Επιμέλεια: ΒΑΣΙΛΗΣ ΖΗΝΕΛΗΣ

Στην Α΄ Κατηγορία υπάρχει το ντέρμπι Αγίας Παρασκευής-Σαρακηνού, που φέτος δεν είναι απλά της ίδιας γειτονιάς, αλλά και κορυφής με τις δυο ομάδες να συγκατοικούν στην πρώτη θέση ενώ η Δήμητρα που στην έδρα της έχει το απόλυτο με την καλύτερη επίθεση και χωρίς να έχει δεχτεί γκολ στην Ευξεινούπολη φιλοξενείται στο Βελεστίνο από τον Ρήγα που επίσης έχει μόνο νίκες ως γηπεδούχος ενώ η 4η της κορυφής Ακρόπολη που την προηγούμενη αγωνιστική είχε πρώτη ήττα και δέχτηκε τα πρώτα γκολ εκτός έδρας παίζει επίσης εκτός με την Αγία Άννα.

Στην Β΄ Κατηγορία ξεχωρίζει η συνάντηση των πρωτοδεύτερων Δάφνης Ιάσονα ενώ στη Γ΄ΕΠΣΘ η Ενωση Λεχωνίων Νηλέα που είναι η μόνη ομάδα σε όλες τις κατηγορίες που έχει μόνο νίκες θα υποδεχτεί την Δημητριάς…

Το πρόγραμμα και οι διαιτητές των αγώνων της ΕΠΣΘ το Σαββατοκύριακο σε όλες τις κατηγορίες έχουν ως έξης:

Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (6η αγωνιστική)

Σάββατο 10 Νοεμβρίου

Γηπ. Βελεστίνου (3 μ.μ.) Ρήγας-Δήμητρα, Νικόπουλος, Σακκάς Π., Αναστασίου Α.

Γηπ. Αγίας Παρασκευής (3 μ.μ.) Αγία Παρασκευή-Σαρακηνός, Θεοχάρης, Καρακίτσος, Σκριμπας.

Γηπ. Olimpico (3 μ.μ.) Αγία Άννα-Ακρόπολη, Χαλβατζάκος, Γεωργατζής ,Τασιόπουλος Κ.

Κυριακή 11 Νοεμβρίου

Γηπ. Βοηθητικό ΕΑΚ (11 π.μ.) Ηρακλής-Πύρασος, Χαλβατζάκος, Αντωνίου Τασιόπουλος Κ.

Γηπ. Στεφανοβικείου(11.30 π.μ.) Διαγόρας-Σκιάθος, Τασιόπουλος Γ., Γεωργατζής, Αναστασίου Π.

Γηπ. Μαγνησιακού (3 μ.μ.) Μαγνησιακός-Μυρμιδόνες, Θεοχάρης, Αντωνίου, Αγγελόπουλος.

Γηπ. Σούρπης (3 μ.μ.) Αίας-Πρωτεσίλαος, Σαμαράς, Κόκκαλης, Μπαρτζιάλης.

Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (5η αγωνιστική)

Σάββατο 10 Νοεμβρίου

Γηπ. Μικροθηβών (3 μ.μ.) Μικροθήβες-Αγχίαλος, Αθηναίος, Παπαδημητρίου Θ. Κατσιγιαννάκης

Γηπ. Διμηνίου (3 μ.μ.) Δάφνη-Ιάσων Α.Μ., Τασιόπουλος Γ., Σφυρής, Σακκάς Δ.

Γηπ. Ι.Μ.Δημητριάδος (3 μ.μ.) Ελευθεριακός-Άνθιμος Γαζής ,Παλτατζής, Καφτεράνης, Δημητράκης.

Γηπ. Βοηθητικό ΕΑΚ (3 μ.μ.) Τοξότης-Πανιώνιος, Σαρρής, Αναστασίου Π., Μπαρτζιάλης.

Γηπ. ΕΤΒΑ (3 μ.μ.) Πηλέας-Μακρινίτσα, Σαμαράς, Τασιόπουλος Θ., Γερμάνης.

Γηπ. Γατζέας (3 μ.μ.) ΑΕ 2002-Παγασητικός, Κούστας, Αγγελόπουλος ,Παλιούρας.

Ρεπό: Αστέρας

Γ’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (5η αγωνιστική)

Σάββατο 10 Νοεμβρίου

Γηπ. Καναλίων (3 μ.μ.) Απόλλων Καν.-Αχιλλέας, Βέργου, Μπασδάνη, Κουβάτα.

Γηπ. Αγίων Θεοδώρων (3 μ.μ.) Ηρακλής Α. Θ.-Δύναμις, Πλακιάς, Κόκκαλης, Σαμαράς Γ.

Γηπ. « Π. Μαγουλάς» (3 μ.μ.) Αθλ. Κολέγιο Νίκης –Ερμής, Τσίντζας, Χατζής, Πούλιος.

Γηπ. Ευξεινούπολης (3 μ.μ.) Άθλος-Νέος Μαγνησιακός, Ευσταθιάδης, Μπόλτσης, Παναγιωτόπουλος.

Κυριακή 11 Νοεμβρίου

Γηπ. Κ.Λεχωνίων (11 π.μ.) Ένωση Λεχωνίων-Δημητριάς, Σαρρής, Τριφονίδης, Μπέλλου.

Γηπ. Αλλης Μεριάς (11 π.μ.) Ιωλκός-ΑΠΟΒ, Αθηναίος, Σκρίμπας, Χατζής.

Σκόπελος-Κένταυρος Ν.Π. προς αναβολή

 

Σχόλια
Δεν υπάρχουν σχόλια γι'αυτό το άρθρο
Αποστολή σχολίου
5
+
5
=