Η 4η αγωνιστική στην ΕΠΣΘ

Τελευταία ενημέρωση: 2018-10-19, 16:35:54
Η 4η αγωνιστική στην ΕΠΣΘ

Στην 4η αγωνιστική περνούν τα πρωταθλήματα της ΕΠΣΘ το Σαββατοκύριακο, με αγώνες να διεξάγονται τόσο το Σάββατο 20/10, όσο και την Κυριακή 21/10.

Αναλυτικά το πρόγραμμα της έχει ως εξής:

Α’ ΕΠΣΘ- 4η Αγωνιστική                              

Σάββατο 20/10 

Γηπ. Αγίας Παρασκευής, 16:00, Αγία Παρασκευή-Μυρμιδόνες, Σ. Σαμαράς, Π. Σακκάς, Ε. Κόκκαλης.

Γηπ. Olimpico, 16:00, Αγία Άννα-Πρωτεσίλαος, Αθηναίος, Δημητράκης, Μπαρτζιάλης.

Γηπ. Σέσκλου, 16:00, Ακρόπολη-Πύρασος, Νικόπουλος, Γόργορης, Σκρίμπας.

Κυριακή 21/10 

Γηπ. Ι.Μ. Δημητριάδος, 11:00, Ηρακλής-Μαγνησιακός, Γ. Τασιόπουλος, Γόργορης, Π. Αναστασίου.

Γηπ. βοηθητικό ΕΑΚ, 11:30, Σαρακηνός-Σκιάθος, Νικόπουλος, Αντωνίου, Θ. Τασιόπουλος.

Γηπ. Σούρπης, 16:00, Αίας-Δήμητρα, Σαρρής, Σκρίμπας, Α. Αναστασίου.

Γηπ. Στεφανοβικείου, 16:00, Διαγόρας-Ρήγας, Χαλβατζάκος, Αντωνίου, Σφυρής.

Β’ ΕΠΣΘ- 4η Αγωνιστική                              

Σάββατο 20/10                 

Γήπ. Ι.Μ. Δημητριάδος, 16.00, Ελευθεριακός-Ν. Αγχίαλος, Χαλβατζάκος, Αγγελόπουλος Χατζής.

Γήπ. βοηθητικό ΕΑΚ, 16.00, Τοξότης-Δάφνη, Βλάχος, Αναστασίου Α., Σακκάς Δ.

Γήπ. Γατζέας, 16.00, ΑΕ 2002-Ιάσων Σαρρής, Καρακίτσος Κατσιγιαννάκης.

Γήπ. Ριζομύλου 16.00, Αστέρας-Πανιώνιος Θεοχάρης, Τασιόπουλος Κ., Αναστασίου Π.

Κυριακή 21/10

Γήπ. ΕΤΒΑ, 11.00, Πηλέας-Μικροθήβες, Μπαρτζιάλης, Καρακίτσος, Τριφονίδης.

Γήπ. Διμηνίου, 11.00, Παγασητικός-Μακρινίτσα Κατσιγιαννάκης, Παλιούρας, Δημητράκης.

ΡΕΠΟ: Άνθιμος Γαζής

Γ’ ΕΠΣΘ- 4η Αγωνιστική               

Σάββατο 20/10                 

Γήπ. «Π. Μαγουλάς», 16.00, Αθλ. Κολέγιο-Ηρακλής Αγ. Θ., Βέργου, Μπασδάνη, Κουβάτα.

Γήπ. Αλλης Μεριάς, 16.00, Ιωλκός-Κένταυρος Ν.Π, Κούστας, Καφτεράνης, Γερμάνης.

Κυριακή 21/10                 

Γήπ. Σκοπέλου, 09.30, Σκόπελος-Αχιλλέας, Κούφιος, Μπόλτσης Παναγιωτόπουλος.

Γήπ. Λεχωνίων, 11.00, Λεχώνια-Απόλλων Καν., Βλάχος, Σαρακατσάνος, Ευσταθιάδης.

Γήπ. Πλατάνου, 16.00, Άθλος-Δύναμις, Πλακιάς, Τριφονίδης, Τασιόπουλος Θ.

Γήπ. Ι.Μ. Δημητριάδος, 16.00, ΑΠΟΒ-Ερμής, Θάνος, Αγγελόπουλος, Πούλιος.

Γήπ. Μαγνησιακού, 16.00, Νέος Μαγνησιακός-Δημητριάς, Κουτσός, Γκατζούνας, Καφτεράνης.

Σχόλια
Δεν υπάρχουν σχόλια γι'αυτό το άρθρο
Αποστολή σχολίου
4
+
1
=