Κλήρωσε για πρωτάθλημα και κύπελλο ΕΠΣΘ

Τελευταία ενημέρωση: 2018-09-18, 12:09:58
Κλήρωσε για πρωτάθλημα και κύπελλο ΕΠΣΘ

Πραγματοποιήθηκε χθες η κλήρωση των πρωταθλημάτων της ΕΠΣΘ με την εκκίνηση να γίνεται στις 29 του μήνα και το φινάλε να είναι στις 21 Απριλίου…Αγωνιστικές υποχρεώσεις δεν υπάρχουν τα Σαββατοκύριακα 27-28/10/2018 λόγω της εθνικής εορτής, 22-23/12/2018 πριν τα Χριστούγεννα, 29-30/12/2018 πριν την Πρωτοχρονιά, 9-10/3/2019 που είναι Απόκριες και 27-28/04/2019 λόγω του Πάσχα.

Οι ημερομηνίες όλων των αγωνιστικών είναι:

1η:29-30/9/2018

2η: 6-7/10/2018

3η: 13-14/10/2018

4η: 20-21/10/2018

5η: 3-4/10/2018

6η: 10-11/11/2018

7η: 17-18/11/2018

8η: 24-25/11/2018

9η: 1-2/12/2018

10η: 8-9/12/2018

11η: 15-16/12/2018

12η: 5-6/1/2019

13η: 12-13/1/2019

Β΄γύρος

14η: 19-20/1/2019

15η: 26-27/1/2019

16η: 2-3/2/2019

17η: 9-10/2/2019

18η: 16-17/2/2019

19η: 23-24/2/2019

20η: 2-3/3/2019

21η: 16-17/3/2019

22η: 23-24/3/2019

23η: 30-31/3/2019

24η: 6-7/4/2019

25η: 13-14/4/2019

26η: 20-21/4/2019

Νίκη-Πύρασος, Πηλέας-Ολυμπιακός Β. στο Κύπελλο ΕΠΣΘ

Μετά από κλήρωση που έγινε χθες για το Κύπελλο ΕΠΣΘ η περσινή κυπελλούχος Νίκη θα αντιμετωπίσει τον Πύρασο, ο Ολυμπιακός τον Πηλέα, ο Θησέας τους Μυρμιδόνες και ο Γ.Σ. Αλμυρού τον Τοξότη.

Τα ζευγάρια της πρώτης φάσης του Κυπέλλου ΕΠΣΘ είναι τα εξής:

Μακρινίτσα-Ελευθεριακός

Γ.Σ. Αλμυρού-Τοξότης

Ιάσων Α.Μ.-Αγ. Άννα

Ηρακλής-Σκιάθος

Θησέας-Μυρμιδόνες

Αίας-Δάφνη

Νηλέας-Ακρόπολη

Αστέρας Ριζ.-Παγασητικός

Πηλέας-Ολυμπιακός Β.

ΑΕ2002-Πρωτεσίλαος

Νίκη-Πύρασος

Αγ. Παρασκευή-Δήμητρα

Πανιώνιος-Διαγόρας

Σαρακηνός-Ρήγας Φεραίος

Μικροθήβες-Αγχίαλος

Μαγνησιακός-Ανθ. Γαζής

Το Κύπελλο Ερασιτεχνών περιόδου 2018 - 2019 θα διεξαχθεί σε πέντε αγωνιστικές - φάσεις, ως εξής:

1η φάση: 22 - 23 Σεπτεμβρίου 2018: Συμμετέχουν οι 32 ομάδες και κληρώνονται 16 ζευγάρια.

2η φάση: 17 Οκτωβρίου 2018: Συμμετέχουν 16 νικήτριες ομάδες της 1ης φάσης και κληρώνονται 8 ζευγάρια.

3η φάση: 14 Νοεμβρίου 2018: Συμμετέχουν οι 8 νικήτριες ομάδες της 2ης φάσης και κληρώνονται 4 ζευγάρια.

4η φάση (Ημιτελικά): 16 Ιανουαρίου 2019: Συμμετέχουν οι 4 νικήτριες ομάδες της 3ης φάσης και κληρώνονται 2 ζευγάρια.

5η φάση (Τελικός): 10 Μαρτίου 2019.

Α΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΠΣΘ 2018-2019

1η αγωνιστική: 29-30/9 (4 μ.μ.)

Δήμητρα-Αγία Παρασκευή
Διαγόρας-Αγία Άννα

Ηρακλής -Ακρόπολη

Αίας-Σαρακηνός
Μαγνησιακός-Σκιάθος

Ρήγας-Πύρασος
Μυρμιδόνες-Πρωτεσίλαος

2η αγωνιστική: 6-7/10 (4 μ.μ.)

Διαγόρας-Δήμητρα

Αγία Παρασκευή-Ηρακλής

Αγία Άννα-Αίας

Ακρόπολη-Μαγνησιακός

Σαρακηνός-Ρήγας

Σκιάθος-Μυρμιδόνες

Πύρασος-Πρωτεσίλαος

3η αγωνιστική: 13-14/10 (4 μ.μ.)

Δήμητρα-Ηρακλής

Αιας-Διαγόρας

Μαγνησιακός-Αγία Παρασκευή

Ρήγας-Αγία Αννα

Μυρμιδόνες-Ακρόπολη

Πρωτεσίλαος-Σαρακηνός

Πύρασος-Σκιάθος

4η αγωνιστική: 20-21/10 (4 μ.μ.)

Αίας-Δήμητρα

Ηρακλής-Μαγνησιακός

Διαγόρας-Ρήγας

Αγία Παρασκευή-Μυρμιδόνες

Αγία Άννα-Πρωτεσίλαος

Ακρόπολη-Πύρασος

Σαρακηνός-Σκιάθος

5η αγωνιστική: 3-4/11 (3 μ.μ.)

Δήμητρα-Μαγνησιακός

Ρήγας-Αίας

Μυρμιδόνες-Ηρακλής

Πρωτεσίλαος-Διαγόρας

Πύρασος-Αγία Παρασκευή

Σκιάθος-Αγία Αννα

Σαρακηνός-Ακρόπολη

6η αγωνιστική: 10-11/11 (3 μ.μ.)

Ρήγας-Δήμητρα

Μαγνησιακός-Μυρμιδόνες

Αίας-Πρωτεσίλαος

Ηρακλής-Πύρασος

Διαγόρας-Σκιάθος

Αγία Παρασκευή-Σαρακηνός

Αγία Αννα-Ακρόπολη

7η αγωνιστική: 17-18/11 (3 μ.μ.)

Δήμητρα-Μυρμιδόνες

Πρωτεσίλαος-Ρήγας

Πύρασος-Μαγνησιακός

Σκιάθος-Αίας

Σαρακηνός-Ηρακλής

Ακρόπολη-Διαγόρας

Αγία Άννα-Αγία Παρασκευή

8η αγωνιστική: 24-25/11 (3 μ.μ.)

Πρωτεσίλαος-Δήμητρα

Μυρμιδόνες-Πύρασος

Ρήγας-Σκιάθος

Μαγνησιακός-Σαρακηνός

Αίας-Ακρόπολη

Ηρακλής-Αγία Άννα

Διαγόρας-Αγία Παρασκευή

9η αγωνιστική: 1-2/12 (3 μ.μ.)

Δήμητρα-Πύρασος

Σκιάθος-Πρωτεσίλαος

Σαρακηνός-Μυρμιδόνες

Ακρόπολη-Ρήγας

Αγια Άννα-Μαγνησιακός

Αγία Παρασκευή-Αίας

Ηρακλής-Διαγόρας

10η αγωνιστική: 8-9/12 (3 μ.μ.)

Σκιάθος-Δήμητρα

Πύρασος-Σαρακηνός

Πρωτεσίλαος-Ακρόπολη

Μυρμιδόνες-Αγία Άννα

Ρήγας-Αγία Παρασκευή

Μαγνησιακός-Διαγόρας

Αιας-Ηρακλής

11η αγωνιστική: 15-16/12 (3 μ.μ.)

Δήμητρα-Σαρακηνός

Ακρόπολη-Σκιάθος

Αγία Αννα-Πύρασος

Αγία Παρασκευή-Πρωτεσίλαος

Διαγόρας-Μυρμιδόνες

Ηρακλής-Ρήγας

Μαγνησιακός-Αίας

12η αγωνιστική: 5-6/1/19 (3 μ.μ.)

Ακρόπολη-Δήμητρα

Σαρακηνός-Αγία Άννα

Σκιάθος-Αγία Παρασκευή

Πύρασος-Διαγόρας

Πρωτεσίλαος-Ηρακλής

Μυρμιδόνες-Αίας

Ρήγας-Μαγνησιακός

13η αγωνιστική: 12-13/1 (3 μ.μ.)

Δήμητρα-Αγία Άννα

Αγία Παρασκευή-Ακρόπολη

Διαγόρας-Σαρακηνός

Ηρακλής-Σκιάθος

Αίας-Πύρασος

Μαγνησιακός-Πρωτεσίλαος

Μυρμιδόνες-Ρήγας

Β’ Κατηγορία ΕΠΣΘ 2018-2019

1η Αγωνιστική

Αγχίαλος-ΑΕ 2002

Τοξότης-Αστέρας

Ελευθεριακός-Παγασητικός

Δάφνη-Μακρινίτσα

Μικροθήβες-Πανιώνιος

Ιάσων -Ανθιμος Γαζής

Ρεπό: Πηλέας

2η Αγωνιστική

Πηλέας-Αγχίαλος

ΑΕ 2002-Τοξότης

Αστέρας-Δάφνη

Παγασητικός-Μικροθήβες

Μακρινίτσα-Ιάσων

Πανιώνιος-Ανθιμος Γαζής

Ρεπό: Ελευθεριακός

3η Αγωνιστική

Αγχίαλος-Τοξότης

Ελευθεριακός-Πηλέας

Δάφνη-ΑΕ 2002

Ιάσων -Αστέρας

Ανθιμος Γαζής-Παγασητικός

Πανιώνιος-Μακρινίτσα

Ρεπό: Μικροθήβες

4η Αγωνιστική

Ελευθεριακός-Αγχίαλος

Τοξότης-Δάφνη

Πηλέας-Μικροθήβες

ΑΕ 2002-Ιάσων

Αστέρας-Πανιώνιος

Παγασητικός-Μακρινίτσα

Ρεπό: Ανθιμος Γαζής

5η Αγωνιστική

Αγχίαλος-Δάφνη

Μικροθήβες-Ελευθεριακός

Ιάσων -Τοξότης

Ανθιμος Γαζής-Πηλέας

Πανιώνιος-ΑΕ 2002

Παγασητικός-Αστέρας

Ρεπό: Μακρινίτσα

6η Αγωνιστική

Μικροθήβες-Αγχίαλος

Δάφνη-Ιάσων

Ελευθεριακός-Ανθιμος Γαζής

Τοξότης-Πανιώνιος

Πηλέας-Μακρινίτσα

ΑΕ 2002-Παγασητικός

Ρεπό: Αστέρας

7η Αγωνιστική

Αγχίαλος-Ιάσων

Ανθιμος Γαζής-Μικροθήβες

Πανιώνιος-Δάφνη

Μακρινίτσα-Ελευθεριακός

Παγασητικός-Τοξότης

Αστέρας-Πηλέας

Ρεπό: ΑΕ 2002

8η Αγωνιστική

Ανθιμος Γαζής-Αγχίαλος

Ιάσων -Πανιώνιος

Μικροθήβες-Μακρινίτσα

Δάφνη-Παγασητικός

Ελευθεριακός-Αστέρας

Πηλέας-ΑΕ 2002

Ρεπό: Τοξότης

9η Αγωνιστική

Αγχίαλος-Πανιώνιος

Μακρινίτσα-Ανθιμος Γαζής

Παγασητικός-Ιάσων

Αστέρας-Μικροθήβες

ΑΕ 2002-Ελευθεριακός

Τοξότης-Πηλέας

Ρεπό: Δάφνη

10η Αγωνιστική

Μακρινίτσα-Αγχίαλος

Πανιώνιος-Παγασητικός

Ανθιμος Γαζής-Αστέρας

Μικροθήβες-ΑΕ 2002

Δάφνη-Πηλέας

Ελευθεριακός-Τοξότης

Ρεπό: Ιάσων

11η Αγωνιστική

Αγχίαλος-Παγασητικός

Αστέρας-Μακρινίτσα

ΑΕ 2002-Ανθιμος Γαζής

Πηλέας-Ιάσων

Τοξότης-Μικροθήβες

Δάφνη-Ελευθεριακός

Ρεπό: Πανιώνιος

12η Αγωνιστική

Αστέρας-Αγχίαλος

Μακρινίτσα-ΑΕ 2002

Πανιώνιος-Πηλέας

Ανθιμος Γαζής-Τοξότης

Ιάσων -Ελευθεριακός

Μικροθήβες-Δάφνη

Ρεπό: Παγασητικός

13η Αγωνιστική

ΑΕ 2002-Αστέρας

Πηλέας-Παγασητικός

Τοξότης-Μακρινίτσα

Ελευθεριακός-Πανιώνιος

Δάφνη-Ανθιμος Γαζής

Ιάσων -Μικροθήβες

Ρεπό: Αγχίαλος

Γ’ Κατηγορία ΕΠΣΘ 2018-19

1η Αγωνιστική

Αχιλλέας-Άθλος

Εν. Λεχωνίων-Ιωλκός

Αθλ. Κολλέγιο-ΑΠΟΒ

Σκόπελος-Νέος Μαγνησιακός

Ηρακλής Αγ. Θ.-Δημητριάς

Απόλλων Καν.-Ερμής

Δύναμις-Κένταυρος Ν.Π.

2η Αγωνιστική

Εν. Λεχωνίων- Αχιλλέας

Άθλος-Αθλ. Κολλέγιο

Ιωλκός-Σκόπελος

ΑΠΟΒ-Ηρακλής Αγ. Θ.

Νέος Μαγνησιακός-Απόλλων Καν.

Δημητριάς-Δύναμις

Ερμής-Κένταυρος Ν.Π.

3η Αγωνιστική

Αχιλλέας-Αθλ. Κολλέγιο

Σκόπελος-Εν. Λεχωνίων

Ηρακλής Αγ. Θ.-Άθλος

Απόλλων Καν.-Ιωλκός

Δύναμις-ΑΠΟΒ

Κένταυρος Ν.Π.-Νέος Μαγνησιακός

Ερμής-Δημητριάς

4η Αγωνιστική

Σκόπελος-Αχιλλέας

Αθλ. Κολλέγιο-Ηρακλής Αγ. Θ.

Εν. Λεχωνίων-Απόλλων Καν.

Άθλος-Δύναμις

Ιωλκός-Κένταυρος Ν.Π.

ΑΠΟΒ-Ερμής

Νέος Μαγνησιακός-Δημητριάς

5η Αγωνιστική

Αχιλλέας-Ηρακλής Αγ. Θ.

Απόλλων Καν.-Σκόπελος

Δύναμις-Αθλ. Κολλέγιο

Κένταυρος Ν.Π.-Εν. Λεχωνίων

Ερμής-Άθλος

Δημητριάς-Ιωλκός

Νέος Μαγνησιακός-ΑΠΟΒ

6η Αγωνιστική

Απόλλων Καν.-Αχιλλέας

Ηρακλής Αγ. Θ.-Δύναμις

Σκόπελος-Κένταυρος Ν.Π.

Αθλ. Κολλέγιο-Ερμής

Εν. Λεχωνίων-Δημητριάς

Άθλος-Νέος Μαγνησιακός

Ιωλκός-ΑΠΟΒ

7η Αγωνιστική

Αχιλλέας-Δύναμις

Κένταυρος Ν.Π.-Απόλλων Καν.

Ερμής-Ηρακλής Αγ. Θ.

Δημητριάς-Σκόπελος

Νέος Μαγνησιακός-Αθλ. Κολλέγιο

ΑΠΟΒ-Εν. Λεχωνίων

Ιωλκός-Άθλος

8η Αγωνιστική

Κένταυρος Ν.Π.-Αχιλλέας

Δύναμις-Ερμής

Απόλλων Καν.-Δημητριάς

Ηρακλής Αγ. Θ.-Νέος Μαγνησιακός

Σκόπελος-ΑΠΟΒ

Αθλ. Κολλέγιο-Ιωλκός

Εν. Λεχωνίων-Άθλος

9η Αγωνιστική

Αχιλλέας-Ερμής

Δημητριάς-Κένταυρος Ν.Π.

Νέος Μαγνησιακός-Δύναμις

ΑΠΟΒ-Απόλλων Καν.

Ιωλκός-Ηρακλής Αγ. Θ.

Άθλος-Σκόπελος

Αθλ. Κολλέγιο-Εν. Λεχωνίων

10η Αγωνιστική

Δημητριάς-Αχιλλέας

Ερμής-Νέος Μαγνησιακός

Κένταυρος Ν.Π.-ΑΠΟΒ

Δύναμις-Ιωλκός

Απόλλων Καν.-Άθλος

Ηρακλής Αγ. Θ.-Εν. Λεχωνίων

Σκόπελος-Αθλ. Κολλέγιο

11η Αγωνιστική

Αχιλλέας-Νέος Μαγνησιακός

ΑΠΟΒ-Δημητριάς

Ιωλκός-Ερμής

Άθλος-Κένταυρος Ν.Π.

Εν. Λεχωνίων-Δύναμις

Αθλ. Κολλέγιο-Απόλλων Καν.

Ηρακλής Αγ. Θ.-Σκόπελος

12η Αγωνιστική

ΑΠΟΒ-Αχιλλέας

Νέος Μαγνησιακός-Ιωλκός

Δημητριάς-Άθλος

Ερμής-Εν. Λεχωνίων

Κένταυρος Ν.Π.-Αθλ. Κολλέγιο

Δύναμις-Σκόπελος

Απόλλων Καν.-Ηρακλής Αγ. Θ.

13η Αγωνιστική

Αχιλλέας-Ιωλκός

Άθλος-ΑΠΟΒ

Εν. Λεχωνίων-Νέος Μαγνησιακός

Αθλ. Κολλέγιο-Δημητριάς

Σκόπελος-Ερμής

Ηρακλής Αγ. Θ.-Κένταυρος Ν.Π.

Δύναμις-Απόλλων Καν.

Σχόλια
Δεν υπάρχουν σχόλια γι'αυτό το άρθρο
Αποστολή σχολίου
2
+
2
=