Κυριακάτικη η 7η αγωνιστική

Τελευταία ενημέρωση: 2017-11-10, 17:20:10
Κυριακάτικη η 7η αγωνιστική

Επιμέλεια: ΒΑΣΙΛΗΣ ΖΗΝΕΛΗΣ

Την Κυριακή θα γίνει ολόκληρη η 7η αγωνιστική στην Α’ Κατηγορία της ΕΠΣΘ, ενώ στην 5η της Β΄ Κατηγορίας, την Κυριακή γίνονται 4 ματς και τα υπόλοιπα 8 το Σαββάτο.

Στην 7η αγωνιστική ο πρωτοπόρος και αήττητος Θησέας αλλάζει έδρα παίζοντας στο βοηθητικό του ΕΑΚ, ενώ ο Πύρασος επιστρέφει στην έδρα του αν και ως γηπεδούχος δεν έχει νίκη.

Ενώ χθες ορίστηκαν και οι διαιτητές των αγώνων το πρόγραμμα έχει ως εξής:

Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (7η αγωνιστική)

Κυριακή 12 Νοεμβρίου

Γηπ. «Βασδέκειο» (11π.μ): Ηρακλής Β. – Διαγόρας(Αθηναίος, Α. Αναστασίου, Γεωργατζής)

Γηπ. ΕΤΒΑ (11π.μ): Πηλέας – Ακρόπολη (Χαλβατζάκος, Καρακίτσος, Αντωνίου)

Γηπ. Σαρακηνού (12μ): Σαρακηνός – Σκιάθος (Καλατζής, Χ. Παπαδημητρίου, Δ. Σακκάς)

Γηπ. Μαγνησιακού (3μ.μ): Μαγνησιακός – Αίας (Χαλβατζάκος, Χ. Παπαδημητρίου, Μαγουλιανίτης)

Γηπ. Αγχιάλου (3μ.μ): Πύρασος – Πρωτεσίλαος (Κούστας, Τσολακίδης, Δημητράκης)

Γηπ. Αγίας Παρασκευής(3μ.μ): Αγ. Παρασκευή – Παγασητικός (Νικόπουλος, Γεωργατζής, Π.Αναστασίου)

Γηπ. Βοηθητικό ΕΑΚ (3μ.μ): Θησέας - Ανθιμος Γαζής (Γ. Τασιόπουλος, Αγγελόπουλος, Κ. Τασιόπουλος)

Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (5η αγωνιστική)

Α’ ΟΜΙΛΟΣ

Σάββατο 11 Νοεμβρίου

Γηπ. Γατζέας (3μ.μ): Α.Ε. 2002 – Ελευθεριακός (Ρούσης, Αγγελόπουλος, Δ. Σακκάς)

Γηπ. Πορταριάς (3μ.μ): Μακρινίτσα - Ν.Α. Νίκης (Κούστας, Γερμάνης, Τσαγκάρης)

Γηπ. Άλλης Μεριάς (3μ.μ): Ιωλκός – Δύναμη (Νικόπουλος, Καφτεράνης, Μπέλλου)

Γηπ. Βοηθητικό ΕΑΚ (3μ.μ): Νέος Μαγνησιακός - Αγία Άννα (Πλακιάς, Π. Σακκάς, Μαγουλιανίτης)

Κυριακή 12 Νοεμβρίου

Γηπ. Βοηθητικό ΕΑΚ (11π.μ): Εθνικός – Λεχώνια/Νηλέας (Σαμαράς, Π. Αναστασίου, Σκρίμπας)

Γηπ. Αργαλαστής (3μ.μ): Κένταυρος Ν.Π. – Ιάσων Α.Μ. (Βλάχος, Καφτεράνης, Ευσταθιάδης)

Ρεπό: Τοξότης.

Β΄ΟΜΙΛΟΣ

Σάββατο 11 Νοεμβρίου

Γηπ. Καναλίων (3μ.μ): Απόλλων Κ.- Δήμητρα Ευξεινούπολης (Γ. Τασιόπουλος, Τριφονίδης, Τσολακίδης)

Γηπ. Αγ. Θεοδώρων (3μ.μ): Ηρακλής Α.Θ. – Μικροθήβες (Σαμαράς Αντώνιου, Ζακυνθινός)

Γηπ. Ριζομύλου (3μ.μ): Αστέρας – Δάφνη (Βλάχος, Σφυρής ,Αναστασίου)

Γηπ. Αϊδινίου (3μ.μ): Αγροτικός – Πανιώνιος (Βαρτσάκης, Σκρίμπας, Θ. Παπαδημητρίου)

Κυριακή 12 Νοεμβρίου

Γηπ. Ι.Μ. Δημητριάδος (3μ.μ): Ερμής – Μυρμιδόνες (Λιάγκος, Θ. Τασιόπουλος, Μπασδάνης)

Γηπ. Ευξεινούπολης (3μ.μ): Άθλος – ΑΣ Αγχίαλος (Παλτατζής, Κόκκαλης, Σαρακατσιάνος)

Ρεπό: Αχιλλέας Αχιλλείου

* Ακολουθήστε τον ΤΑΧΥΔΡΟΜΟ στο google news για άμεση ενημέρωση.
* Δείτε όλες τις τελευταίες ειδήσεις από τον Βόλο, την Μαγνησία, την Ελλάδα και τον κόσμο

Σχόλια
Δεν υπάρχουν σχόλια γι'αυτό το άρθρο
Αποστολή σχολίου
6
+
7
=