Ποιοί εκλέγονται στο Δημοτικό και Κοινοτικά Συμβούλια Νοτίου Πηλίου

Τελευταία ενημέρωση: 2019-06-27, 13:07:24
Ποιοί εκλέγονται στο Δημοτικό και Κοινοτικά Συμβούλια Νοτίου Πηλίου

Η ανακήρυξη των δημοτικών συμβούλων που θα αποτελέσουν το νέο Δημοτικό Συμβούλιο Νοτίου Πηλίου έγινε χθες σε συνεδρίαση του Πολυμελούς Πρωτοδικείου Βόλου, και ανακοινώθηκε σήμερα.

Σύμφωνα με την απόφαση του Πρωτοδικείου ανακηρύσσεται Δήμαρχος του Δήμου Νοτίου Πηλίου, ο επικεφαλής του επιτυχόντος συνδυασμού «Ενωτική Αυτοδιοικητική Κίνηση Νοτίου Πηλίου» ο Μιχαήλ Μιτζίκος του Νικολάου.

Ανακηρύσσονται Δημοτικοί Σύμβουλοι οι εξής:

Α] Από τον συνδυασμό «Ενωτική Αυτοδιοικητική Κίνηση Νοτίου Πηλίου» οι:

Εκλογική Περιφέρεια Αργαλαστής

1. ΠΑΡΡΗΣΙΑΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

2.ΔΙΑΝΕΛΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΞΕΝΟΦΩΝΤΑ

Εκλογική Περιφέρεια Αφετών

1.ΓΑΡΥΦΑΛΛΟΥ ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ-ΓΕΩΡΓΙΑ του ΠΑΡΙΣΗ

2.ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΦΙΛΙΠΠΟΥ

3.ΕΥΑΓΓΕΛΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ

Εκλογική Περιφέρεια Μηλεών

1.ΔΙΑΝΕΛΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

2.ΤΖΩΡΤΖΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

3.ΕΥΑΓΓΕΛΙΝΟΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ

Εκλογική Περιφέρεια Σηπιάδος

1.ΜΑΜΜΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

2.ΣΥΡΙΗ-ΔΡΟΣΙΤΗ ΜΑΡΙΝΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

Περιφέρεια Τρικερίου

1.ΓΙΑΜΑΡΕΛΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ (ΜΑΝΩΛΑΣ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

2.ΜΑΝΕΤΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

3.ΚΑΛΟΓΗΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

 

Β) Από τον συνδυασμό «ΑΔΕΣΜΕΥΤΗ ΑΥΤΟΔΙΟΙΚΗΤΙΚΗ ΠΡΩΤΟΒΟΥΛΙΑ ΝΟΤΙΟΥ ΠΗΛΙΟΥ»

Εκλογική Περιφέρεια Αργαλαστής

1.ΣΧΟΙΝΑΣ ΤΙΜΟΛΕΩΝ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

Εκλογική Περιφέρεια Μηλεών

1. ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ (Υποψήφιος Δήμαρχος)

2. ΝΑΣΙΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

3. ΓΙΑΝΝΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Εκλογική Περιφέρεια Σηπιάδος

1. ΕΠΙΔΕΞΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

Εκλογική Περιφέρεια Τρικερίου

1. ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

 

Γ) Από τον συνδυασμό «ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΚΙΝΗΣΗ ΕΝΕΡΓΩΝ ΠΟΛΙΤΩΝ ΔΗΜΟΥ ΝΟΤΙΟΥ ΠΗΛΙΟΥ»

Εκλογική Περιφέρεια Αργαλαστής

1.ΒΑΛΑΣΣΑ ΑΡΤΕΜΙΣ ΤΟΥ ΕΥΘΥΜΙΟΥ

Εκλογική Περιφέρεια Μηλεών

1. ΓΡΑΜΜΕΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (Υποψήφιος Δήμαρχος)

2. ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ  (κατόπιν κληρώσεως)

Εκλογική Περιφέρεια Σηπιάδος

1.ΖΗΡΓΑΝΟΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ ΤΟΥ ΔΙΑΚΟΥΜΗ

 

Δ) Από τον συνδυασμό "ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΝΟΤΙΟΥ ΠΗΛΙΟΥ"

Εκλογική Περιφέρεια Αργαλαστής

1. ΚΑΤΣΙΑΦΟΥΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

Εκλογική Περιφέρεια Σηπιάδος

1. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ (Υποψήφιος Δήμαρχος)

 

Ποιοί εκλέγονται στα Κοινοτικά Συμβούλια του Δήμου

 

ΚΟΙΝΟΤΗΤΕΣ ΜΕ ΜΟΝΙΜΟ ΠΛΗΘΥΣΜΟ ΑΝΩ ΤΩΝ ΤΡΙΑΚΟΣΙΩΝ (300) ΚΑΤΟΙΚΩΝ:

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ Αργαλαστής

Α)Από τον πλειοψηφήσαντα Συνδυασμό «Ενωτική Αυτοδιοικητική Κίνηση Νοτίου Πηλίου» τακτικοί Σύμβουλοι της Κοινότητας οι: 1) ΑΛΠΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ, 2) ΠΑΝΤΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ, 3) ΚΩΣΤΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΓΡΑΜΜΕΝΟΥ και αναπληρωματικοί Σύμβουλοι της Κοινότητας οι: 1) ΑΚΡΙΒΟΥ ΑΣΗΜΩ (ΜΙΝΑ) του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ, 2) ΦΡΑΝΤΖΕΖΟΥ-ΑΓΑΠΗΤΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ, 3) ΧΑΛΕΠΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ και 4) ΚΥΡΙΑΚΟΥ ΠΑΝΤΟΥΛΑ του ΚΥΡΙΑΚΟΥ.

Β) Από το Συνδυασμό «ΑΔΕΣΜΕΥΤΗ ΑΥΤΟΔΙΟΙΚΗΤΙΚΗ ΠΡΩΤΟΒΟΥΛΙΑΝΟΤΙΟΥ ΠΗΛΙΟΥ» τακτικοί Σύμβουλοι της Κοινότητας οι: 1) ΡΑΠΤΟΔΗΜΟΣ ΔΗΜΟΣ του ΙΩΑΝΝΟΥ, 2) ΜΠΟΓΔΑΝΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ και 3) ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (κατόπιν κληρώσεως) και αναπληρωματικοί Σύμβουλοι της Κοινότητας οι 1) ΑΚΡΙΒΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (κατόπιν κληρώσεως), 2) ΔΟΥΚΟΥΛΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ, 3) ΦΩΤΗ ΑΣΠΑΣΙΑτου ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ, 4) ΚΩΝΣΤΑΝΤΕΛΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ και 5) ΚΩΣΤΟΥΛΙΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΣΤΑΜΑΤΗ.

Γ) Από το Συνδυασμό «ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΚΙΝΗΣΗ ΕΝΕΡΓΩΝ ΠΟΛΙΤΩΝ ΔΗΜΟΥ ΝΟΤΙΟΥ ΠΗΛΙΟΥ» τακτικός Σύμβουλος ο ΣΤΑΜΟΣ ΠΑΡΙΣΗΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ και αναπληρωματικοί Σύμβουλοι της Κοινότητας οι 1) ΚΟΥΝΤΡΙΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ, 2) ΔΗΜΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΤΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ, 3) ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥκαι 4) ΤΣΟΛΑΚΙΔΗ ΑΡΓΥΡΩ ΑΡΤΕΜΙΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ.

Δ)Από το Συνδυασμό «ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΝΟΤΙΟΥ ΠΗΛΙΟΥ» τακτικός Σύμβουλος ο ΚΡΟΥΣΤΑΛΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ και αναπληρωματικοί Σύμβουλοι της Κοινότητας οι 1) ΚΟΥΝΤΡΙΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ, 2) ΔΗΜΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΤΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ, 3) ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥκαι 4) ΤΣΟΛΑΚΙΔΗ ΑΡΓΥΡΩ ΑΡΤΕΜΙΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ.

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ Αφετών

Α)Από τον πλειοψηφήσαντα Συνδυασμό «ΑΔΕΣΜΕΥΤΗ ΑΥΤΟΔΙΟΙΚΗΤΙΚΗ ΠΡΩΤΟΒΟΥΛΙΑΝΟΤΙΟΥ ΠΗΛΙΟΥ» τακτικοί Σύμβουλοι της Κοινότητας οι: 1) ΤΣΑΜΠΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ, 2) ΜΑΜΟΥΧΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΟΥ και 3) ΜΟΣΧΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ και αναπληρωματικοί Σύμβουλοι της Κοινότητας οι: 1) ΠΑΡΙΣΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΛΑΖΑΡΟΥ, 2) ΚΟΥΤΣΙΚΟΥ ΖΩΗ του ΙΩΑΝΝΟΥ και 3) ΜΑΝΙΩΤΗ ΓΡΑΜΜΑΤΗ - ΘΕΟΔΩΡΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ.

Β)Από το Συνδυασμό «Ενωτική Αυτοδιοικητική Κίνηση Νοτίου Πηλίου»τακτικοί Σύμβουλοι της Κοινότητας εκλέγονται οι: 1) ΜΑΜΟΥΧΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥκαι 2) ΠΙΛΑΤΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ-ΗΛΙΑΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ και αναπληρωματικοί Σύμβουλοι της Κοινότητας οι 1) ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΝΑτου ΝΙΚΟΛΑΟΥ, 2) ΝΙΚΟΛΑΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ, 3) ΤΖΟΥΜΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ και 4) ΤΖΙΜΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ.

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ Νεοχωρίου

Α)Από τον πλειοψηφήσαντα Συνδυασμό «Ενωτική Αυτοδιοικητική Κίνηση Νοτίου Πηλίου» τακτικοί Σύμβουλοι της Κοινότητας οι: 1) ΚΟΥΝΑΤΙΔΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ, 2) ΣΠΑΝΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ και 3) ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ και αναπληρωματικοί Σύμβουλοι της Κοινότητας οι: 1) ΑΓΡΙΓΙΑΝΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ (κατόπιν κληρώσεως), 2) ΓΑΝΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (κατόπιν κληρώσεως), 3) ΜΑΦΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ, 4) ΤΣΟΓΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ και 5) ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΟΥ ΜΑΡΙΑΝΘΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ.

Β)Από το Συνδυασμό «ΑΔΕΣΜΕΥΤΗ ΑΥΤΟΔΙΟΙΚΗΤΙΚΗ ΠΡΩΤΟΒΟΥΛΙΑΝΟΤΙΟΥ ΠΗΛΙΟΥ» τακτικοί Σύμβουλοι της Κοινότητας εκλέγονται οι: 1) ΚΑΤΣΙΜΠΕΡΗΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ του ΛΑΖΑΡΟΥ και 2) ΣΠΥΡΟΥ ΑΙΜΙΛΙΑΝΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝ και αναπληρωματικοί Σύμβουλοι της Κοινότητας οι 1) ΣΩΤΗΡΗ ΟΛΓΑ του ΠΕΡΙΚΛΗ, 2) ΚΑΤΣΙΚΑ ΜΑΡΙΑ του ΙΩΑΝΝΟΥ, 3) ΛΑΛΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ, 4) ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΜΑΡΙΑ–

ΝΙΚΟΛΕΤΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ, 5) ΓΑΛΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ και 6) ΓΚΙΖΑ – ΜΗΤΣΙΑΚΗ ΑΜΑΛΙΑ του ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ.

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ Συκής

Α)Από τον πλειοψηφήσαντα Συνδυασμό «Ενωτική Αυτοδιοικητική Κίνηση Νοτίου Πηλίου» τακτικοί Σύμβουλοι της Κοινότητας οι: 1) ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ-ΚΑΤΣΙΝΤΕΛΙΑΑΡΓΥΡΟΥΛΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ, 2) ΖΑΧΑΡΟΣ ΔΗΜΟΣ του ΗΡΑΚΛΗ και 3) ΠΟΛΙΩΡΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ και αναπληρωματικοί Σύμβουλοι της Κοινότητας οι: 1 ΠΑΤΕΡΑΚΗ-ΖΑΖΑΝΗ ΕΛΕΝΗ του ΜΙΧΑΗΛ, 2) ΧΡΙΣΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ του ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ, 3) ΧΡΥΣΑΝΘΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ, 4) ΣΤΑΘΑΚΗ ΝΙΚΟΛΕΤΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ και 5) ΖΑΦΕΙΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ.

Β)Από το Συνδυασμό «ΑΔΕΣΜΕΥΤΗ ΑΥΤΟΔΙΟΙΚΗΤΙΚΗ ΠΡΩΤΟΒΟΥΛΙΑΝΟΤΙΟΥ ΠΗΛΙΟΥ»τακτικοί Σύμβουλοι της Κοινότητας εκλέγονται οι: 1) ΧΑΤΖΗΖΑΦΕΙΡΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ και 2) ΔΟΥΖΕΝΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΜΙΛΤΙΑΔΗ και αναπληρωματικοί Σύμβουλοι της Κοινότητας οι 1) ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ ΓΑΡΥΦΑΛΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ, 2) ΜΠΟΥΡΣΙΑΚΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ, 3) ΖΑΧΑΡΙΑΑΓΓΕΛΙΚΗ - ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΙΩΑΝΝΟΥ και 4) ΖΑΧΑΡΟΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ του ΑΝΔΡΟΝΙΚΟΥ.

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ Αγίου Γεωργίου Νηλείας

Α)Από τον πλειοψηφήσαντα Συνδυασμό «Ενωτική Αυτοδιοικητική Κίνηση Νοτίου Πηλίου» τακτικοί Σύμβουλοι της Κοινότητας οι: 1) ΕΥΑΓΓΕΛΙΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ, 2) ΒΙΔΟΥΡΗ ΜΑΡΙΑ του ΠΑΡΙΣΗ και 3) ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΜΙΛΤΙΑΔΗ και αναπληρωματικοί Σύμβουλοι της Κοινότητας οι: 1) ΑΞΑΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ, 2) ΣΚΟΥΡΓΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ, 3) ΠΑΝΤΑΖΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ (κατόπιν κληρώσεως), 4) ΑΛΕΞΙΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ (ΚΙΚΗ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (κατόπιν κληρώσεως) και 5) ΚΑΠΕΛΛΑ-ΚΑΡΚΑΛΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ.

Β) Από το Συνδυασμό «Άγιος Γεώργιος Νηλείας» τακτικός Σύμβουλος της Κοινότητας ο 1) ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΠΕΡΙΚΛΗ και αναπληρωματικοί Σύμβουλοι της Κοινότητας οι 1) ΚΟΥΤΣΙΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ, 2) ΧΑΜΟΝΙΚΟΛΑΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ, 3) ΚΑΡΚΑΛΑΕΛΕΝΗ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ και 4) ΓΕΛΑΓΩΤΑ - ΔΙΑΝΝΕΛΑΚΗ ΜΑΡΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ.

Γ) Από το Συνδυασμό «ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΚΙΝΗΣΗ ΕΝΕΡΓΩΝ ΠΟΛΙΤΩΝ ΔΗΜΟΥ ΝΟΤΙΟΥ ΠΗΛΙΟΥ» τακτικός Σύμβουλος της Κοινότητας ο 1) ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ και αναπληρωματικοί Σύμβουλοι της Κοινότητας οι 1) ΠΑΡΙΣΗ ΕΛΕΝΗ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ, 2) ΦΤΙΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ, 3) ΚΑΖΑΜΙΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ (κατόπιν κληρώσεως), 4) ΜΑΚΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ (κατόπιν κληρώσεως) και 5) ΤΕΡΠΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ.

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ Βυζίτσης

Α)Από τον πλειοψηφήσαντα Συνδυασμό «ΑΔΕΣΜΕΥΤΗ ΑΥΤΟΔΙΟΙΚΗΤΙΚΗ ΠΡΩΤΟΒΟΥΛΙΑΝΟΤΙΟΥ ΠΗΛΙΟΥ» τακτικοί Σύμβουλοι της Κοινότητας οι: 1)ΚΑΦΕΤΖΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ, 2) ΚΑΠΟΥΡΝΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΟΥ και 3) ΧΑΔΟΥΛΗ ΕΥΘΥΜΙΑτου ΝΙΚΟΛΑΟΥκαι αναπληρωματικοί Σύμβουλοι της Κοινότητας οι: 1) ΡΙΖΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΚΙΒΙΑΔΗΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ και 2) ΔΟΥΚΑ ΕΛΕΝΗ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

Β)Από το Συνδυασμό «Μαζί για τη Βυζίτσα»τακτικοί Σύμβουλοι της Κοινότητας εκλέγονται οι: 1) ΓΚΟΤΣΙΚΑΣ ΜΙΧΑΗΛτου ΝΙΚΟΛΑΟΥ και 2) ΔΙΑΚΟΥΜΗ ΜΑΡΙΑτου ΓΕΩΓΙΟΥ και αναπληρωματικοί Σύμβουλοι της Κοινότητας οι 1) ΜΑΧΑΙΡΙΤΣΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ, 2) ΓΑΝΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ, 3) ΖΑΦΕΙΡΙΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ και 4) ΚΟΥΓΙΟΥΜΤΖΟΓΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΑΝΔΡΕΑ.

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ Καλών Νερών

Α)Από τον πλειοψηφήσαντα Συνδυασμό «ΚΑΛΑΝΕΡΑΑΓΑΠΗΜΕΝΟ ΜΑΣ ΧΩΡΙΟ» τακτικοί Σύμβουλοι της Κοινότητας οι: 1)ΒΑΡΔΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ-ΛΑΖΑΡΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ, 2) ΣΤΟΥΜΠΟΒΙΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ και 3) ΓΕΩΡΓΑΔΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΣΤΕΦΑΝΟΥκαι αναπληρωματικοί Σύμβουλοι της Κοινότητας οι: 1) ΚΟΡΟΜΗΛΗ-

ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ και 2) ΣΙΑΚΑΓΕΩΡΓΙΑτου ΛΕΥΤΕΡΗ.

Β)Από το Συνδυασμό «Ενωτική Αυτοδιοικητική Κίνηση Νοτίου Πηλίου»τακτικοί Σύμβουλοι της Κοινότητας εκλέγονται οι: 1) ΣΚΟΥΡΓΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ και 2) ΠΙΛΑΤΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ και αναπληρωματικοί Σύμβουλοι της Κοινότητας οι 1)ΚΟΥΛΟΧΙΕΡΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ-ΑΡΙΣΤΑΡΧΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ, 2) ΣΑΚΑΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΘΑΝΑ, 3) ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑκαι 4) ΑΞΑΗ-ΤΖΟΑΝΝΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ.

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ Μηλεών

Α)Από τον πλειοψηφήσαντα Συνδυασμό «Ενωτική Αυτοδιοικητική Κίνηση Νοτίου Πηλίου» τακτικοί Σύμβουλοι της Κοινότητας οι: 1) ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ, 2) ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ και 3) ΛΑΖΑΚΗ ΜΑΡΙΑ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ και αναπληρωματικοί Σύμβουλοι της Κοινότητας οι: 1) ΤΖΙΩΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ, 2) ΓΙΑΝΝΙΟΣ ΠΑΝΤΑΖΗΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ, 3) ΑΣΗΜΑΚΗ ΜΑΡΙΑτου ΑΝΤΩΝΙΟΥ, 4) ΓΙΑΚΩΒΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ και 5) ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ.

Β)Από το Συνδυασμό «ΑΔΕΣΜΕΥΤΗ ΑΥΤΟΔΙΟΙΚΗΤΙΚΗ ΠΡΩΤΟΒΟΥΛΙΑΝΟΤΙΟΥ ΠΗΛΙΟΥ» τακτικοί Σύμβουλοι της Κοινότητας εκλέγονται οι: 1) ΓΙΑΝΝΙΟΣ ΠΑΝΤΑΖΗΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ και 2) ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ και αναπληρωματικοί Σύμβουλοι της Κοινότητας οι 1) ΝΟΤΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΒΥΡΩΝΑ, 2) ΣΦΕΤΣΙΟΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ και 3) ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΥ ΑΡΓΥΡΩ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ.

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ Πινακάτων

Α) Από το Συνδυασμό «ΑΔΕΣΜΕΥΤΗ ΑΥΤΟΔΙΟΙΚΗΤΙΚΗ ΠΡΩΤΟΒΟΥΛΙΑΝΟΤΙΟΥ» τακτικοί Σύμβουλοι της Κοινότητας εκλέγονται οι: 1) ΠΑΠΠΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΠΗΛΕΑ, 2) ΚΑΡΑΜΠΕΛΙΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΙΩΑΝΝΟΥ, 3) ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΜΑΡΙΑ(ΧΗΡΑ ΚΩΝ/ΝΟΥ ΞΥΝΟΓΑΛΑ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ, 4) ΚΟΚΟΒΙΝΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ και 5) ΔΙΔΑΓΓΕΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ.

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ Λαύκου

Α)Από τον πλειοψηφήσαντα Συνδυασμό «Ενωτική Αυτοδιοικητική Κίνηση Νοτίου Πηλίου» τακτικοί Σύμβουλοι της Κοινότητας οι: 1) ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ, 2) ΤΣΙΑΜΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ και 3) ΚΟΛΟΒΟΣ ΠΑΡΙΣΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ και αναπληρωματικοί Σύμβουλοι της Κοινότητας οι: 1) ΜΑΝΕΤΤΑΣ ΣΑΒΒΑΣ του ΙΩΑΝΝΗ, 2) ΚΑΠΡΑΒΕΛΟΣ ΘΕΟΔΟΣΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ, 3) ΒΡΑΤΣΙΝΗ ΑΣΠΑΣΙΑτου ΓΕΩΡΓΙΟΥ, 4) ΣΤΕΦΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤτου ΕΜΜΑΝΟΥΗΛκαι 5) ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ.

Β) Από το Συνδυασμό ««ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΝΟΤΙΟΥ ΠΗΛΙΟΥ» τακτικός Σύμβουλος της Κοινότητας ο 1) ΧΑΡΑΝΑΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ και αναπληρωματικοί Σύμβουλοι της Κοινότητας οι 1) ΚΑΛΟΒΕΔΟΥΡΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ του ΦΩΤΙΟΥ, 2) ΕΥΑΓΓΕΛΙΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ, 3) ΒΑΛΤΑ ΒΙΟΛΕΤΤΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥκαι 4) ΤΣΙΧΛΑΚΙΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ.

Γ) Από το Συνδυασμό «ΑΔΕΣΜΕΥΤΗ ΑΥΤΟΔΙΟΙΚΗΤΙΚΗ ΠΡΩΤΟΒΟΥΛΙΑ ΝΟΤΙΟΥ ΠΗΛΙΟΥ» τακτική Σύμβουλος της Κοινότητας η 1) ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΝΝΑ του ΑΡΙΣΤΕΙΔΟΥ (κατόπιν κληρώσεως) και αναπληρωματικοί Σύμβουλοι της Κοινότητας οι 1) ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΚΕΡΑΣΙΑτου ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (κατόπιν κληρώσεως), 2) ΦΛΕΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ, 3) ΕΥΑΓΓΕΛΙΤΣΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ και 4) ΜΕΣΑΛΟΥΡΗ ΘΕΟΔΩΡΑ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ.

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ Μηλίνης

Α)Από τον πλειοψηφήσαντα Συνδυασμό «Ενωτική Αυτοδιοικητική Κίνηση Νοτίου Πηλίου» τακτικοί Σύμβουλοι της Κοινότητας οι: 1) ΓΚΟΥΤΖΙΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ και 2) ΓΑΛΑΝΗ-ΤΣΙΑΝΑΚΑΔΗΜΗΤΡΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ και αναπληρωματικοί Σύμβουλοι της Κοινότητας οι: 1) ΔΕΔΕΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ, 2) ΠΟΛΥΜΕΡΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ-ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ, 3) ΠΙΤΣΙΛΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ, 4) ΦΙΓΑ ΤΕΤΙΑΝΑ του ΒΟΛΟΝΤΙΜΙΡ, 5) ΜΠΑΝΤΑΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ και 6) ΛΑΡΥΓΓΑΚΗ ΝΕΚΤΑΡΙΑ του ΣΤΑΜΑΤΗ.

Β) Από το Συνδυασμό «ΑΔΕΣΜΕΥΤΗ ΑΥΤΟΔΙΟΙΚΗΤΙΚΗ ΠΡΩΤΟΒΟΥΛΙΑ ΝΟΤΙΟΥ ΠΗΛΙΟΥ» τακτικοί Σύμβουλοι της Κοινότητας οι 1) ΚΟΜΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ και 2) ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ και αναπληρωματικοί Σύμβουλοι της Κοινότητας οι 1) ΚΑΠΟΥΡΑΝΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ, 2) ΒΑΜΒΑΚΑ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ και 3) ΜΑΛΑΘΟΥΝΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ.

Γ) Από το Συνδυασμό «ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΚΙΝΗΣΗ ΕΝΕΡΓΩΝ ΠΟΛΙΤΩΝ ΔΗΜΟΥ ΝΟΤΙΟΥ ΠΗΛΙΟΥ» τακτικός Σύμβουλος της Κοινότητας 1) ΑΜΠΑΔΟΓΙΑΝΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ (κατόπιν κληρώσεως για έδρα Συνδυασμού) και αναπληρωματικοί Σύμβουλοι της Κοινότητας οι 1) ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΑΡΓΥΡΙΟΥ, 2) ΚΑΡΑΚΑΣΤΑΝΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΘΕΟΦΑΝΗ, 3) ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΔΡΙΑΝΑΤΟΥ ΑΝΔΡΕΑκαι 4) ΜΠΟΥΚΟΥΒΙΔΟΥ ΑΡΓΥΡΩ ΤΟΥ ΤΡΥΦΩΝΟΣ.

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ Προμυρίου

Α)Από τον πλειοψηφήσαντα Συνδυασμό «Ενωτική Αυτοδιοικητική Κίνηση Νοτίου Πηλίου» τακτικοί Σύμβουλοι της Κοινότητας οι: 1) ΒΑΛΟΥΚΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ-ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ, 2) ΧΟΛΕΒΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ και 3) ΖΑΦΕΙΡΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΔΗΜΟΥ και αναπληρωματικοί Σύμβουλοι της Κοινότητας οι: 1) ΤΖΙΚΑΑΝΝΑ-ΜΑΡΙΑ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ, 2) ΣΕΡΣΙΝΟΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ, 3) ΧΑΤΖΗ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ του ΙΩΑΝΝΗ, 4) ΠΑΠΑΔΗΜΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΔΗΜΟΥ και 5) ΛΙΑΤΖΟΥΡΑ ΚΑΛΛΙΟΠΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ.

Β) Από το Συνδυασμό «ΑΔΕΣΜΕΥΤΗ ΑΥΤΟΔΙΟΙΚΗΤΙΚΗ ΠΡΩΤΟΒΟΥΛΙΑΝΟΤΙΟΥ ΠΗΛΙΟΥ» τακτικοί Σύμβουλοι της Κοινότητας εκλέγονται οι: 1) ΔΕΛΗΣ ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ του ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΥ και 2) ΚΑΛΤΣΟΓΙΑΝΝΗ ΕΛΕΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ και αναπληρωματικοί Σύμβουλοι της Κοινότητας οι 1) ΤΣΙΤΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ, 2) ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ, 3) ΤΑΚΛΗ ΕΛΒΙΡΑ – ΣΟΦΙΑτου ΙΩΑΝΝΟΥ και 4) ΣΦΕΤΖΟΥΡΗ ΜΑΡΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ.

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ Τρικερίου

Α)Από τον πλειοψηφήσαντα Συνδυασμό «Ενωτική Αυτοδιοικητική Κίνηση Νοτίου Πηλίου» τακτικοί Σύμβουλοι της Κοινότητας οι: 1) ΛΑΝΤΖΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ, 2) ΣΑΡΑΚΑΤΣΑΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ και 3) ΜΑΡΓΩΜΕΝΟΥ ΑΓΛΑΪΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ και αναπληρωματικοί Σύμβουλοι της Κοινότητας οι: 1) ΜΑΛΑΣΙΩΤΗ ΙΩΑΝΝΑτου ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ, 2) ΠΑΠΟΥΤΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ, 3) ΜΑΡΚΑΚΗ ΑΓΛΑΪΑτου ΓΕΩΡΓΙΟΥ και 4) ΛΙΘΑΔΙΩΤΗ ΙΩΑΝΝΑ του ΑΝΑΡΓΥΡΟΥ.Β)Από το Συνδυασμό «ΑΔΕΣΜΕΥΤΗ ΑΥΤΟΔΙΟΙΚΗΤΙΚΗ ΠΡΩΤΟΒΟΥΛΙΑΝΟΤΙΟΥ ΠΗΛΙΟΥ» τακτικοί Σύμβουλοι της Κοινότητας εκλέγονται οι: 1) ΠΑΣΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ και 2) ΣΙΜΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗ και αναπληρωματικοί Σύμβουλοι της Κοινότητας οι 1) ΓΚΟΡΓΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ, 2) ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΣΟΦΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ, 3) ΣΑΡΑΚΑΤΣΑΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ, 4) ΤΣΑΝΗΣ IΩΑΝΝΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥκαι 5) ΧΑΣΑΚΟΥ ΓΑΡΥΦΑΛΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ.

 

ΚΟΙΝΟΤΗΤΕΣ ΜΕ ΜΟΝΙΜΟ ΠΛΗΘΥΣΜΟ ΕΩΣ ΤΡΙΑΚΟΣΙΩΝ (300) ΚΑΤΟΙΚΩΝ:

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ Μετοχίου

Πρόεδρος της ως άνω Κοινότητας εκλέγεται ο πλειοψηφήσας υποψήφιος ΚΑΡΑΔΕΜΗΤΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ, ενώ αναπληρωματικοί του

71Προέδρου της Κοινότητας εκλέγονται 1) ΡΑΠΤΗΣ ΑΓΓΕΛΗΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ και 2) ΨΑΘΑΣ ΗΛΙΑΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ.

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ Ξινόβρυσης

Πρόεδρος της ως άνω Κοινότητας εκλέγεται ο πλειοψηφήσας υποψήφιος ΒΑΡΣΑΜΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΥ, ενώ αναπληρωματικός του Προέδρου της Κοινότητας εκλέγεται ο 1) ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ.

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ Πρόπαν

Πρόεδρος της ως άνω Κοινότητας εκλέγεται ο πλειοψηφήσας υποψήφιος ΒΟΥΛΕΛΙΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ, ενώ αναπληρωματικοί του Προέδρου της Κοινότητας εκλέγονται 1)ΤΣΙΤΣΙΡΙΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ και 2) ΜΑΣΤΡΟΣΤΑΜΑΤΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ.

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ Λαμπινούς

Πρόεδρος της ως άνω Κοινότητας εκλέγεται ο πλειοψηφήσας υποψήφιος ΠΑΤΣΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΘΩΜΑ, ενώ αναπληρωματικοί του Προέδρου της Κοινότητας εκλέγεται ο 1)ΜΑΝΤΖΑΦΛΕΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ-ΓΡΑΜΜΕΝΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ.

Σχόλια
Δεν υπάρχουν σχόλια γι'αυτό το άρθρο
Αποστολή σχολίου
3
+
1
=