Οι αριστούχοι απόφοιτοι Δημοτικών Σχολείων που βραβεύτηκαν

Τελευταία ενημέρωση: 2019-06-24, 09:48:16
Οι αριστούχοι απόφοιτοι Δημοτικών Σχολείων που βραβεύτηκαν

Αρίστευσαν στις επιδόσεις τους στην τελευταία τάξη του Δημοτικού Σχολείου και λίγο πριν ανοίξουν τα φτερά τους για το Γυμνάσιο βραβεύτηκαν από την Ενωση Συλλόγων Γονέων και Κηδεμόνων Δήμου Βόλου σε μια συγκινητική εκδήλωση, που διοργανώθηκε προχθές το απόγευμα στην αίθουσα του Πνευματικού Κέντρου της Ιεράς Μητρόπολης Δημητριάδος. Πρόκειται για μαθητές της ΣΤ’ τάξης των Δημοτικών Σχολείων του Καλλικρατικού Δήμου Βόλου και άλλων όμορων Δήμων, τους οποίους καμάρωσαν οι γονείς τους κατά στην εκδήλωση βράβευσης.

Οι βραβεύσεις μεταφράζονται σε έντυπο έπαινο για όλους τους αριστούχους, ενώ τα τρία χρηματικά έπαθλα των 200 ευρώ το καθένα μέσω κλήρωσης δόθηκαν αντίστοιχα στους αριστούχους Νικάκη Βασιλική, Μάνο Φώτη και Ιβανούδη Μιχαήλ.

Στόχος η ηθική επιβράβευση της προσπάθειας που γίνεται από τους μαθητές στη διάρκεια της χρονιάς, αλλά και η παροχή ερεθισμάτων για τη συνεχή βελτίωση των προσπαθειών.

Η προχθεσινή διαδικασία βράβευσης των μαθητών αποτελεί συνέχεια πρωτοβουλίας που πραγματοποιούνταν τα προηγούμενα 22 χρόνια, σε διάφορα σχολεία από τον επαγγελματία Βασίλη Καραλή, που θέλησε και φέτος στο πλαίσιο της κοινωνικής ευθύνης και προσφοράς προς τα παιδιά να συνεχίσει τη δράση του μέσω της Ενωσης, παρέχοντας τόσο τα χρηματικά έπαθλα, όσο και τα υπόλοιπα προσφερόμενα είδη στην εκδήλωση.

Οι αριστούχοι μαθητές

1ο ΒΟΛΟΥ

ΚΑΡΕΛΑ ΙΩΑΝΝΗ – ΜΑΞΙΜΟ,

1ο ΒΟΛΟΥ

ΕΥΑΓΓΕΛΙΝΟΥ ΠΗΝΕΛΟΠΗ,

1ο ΒΟΛΟΥ

ΚΑΡΑΜΑΝΟΥ ΙΩΑΝΝΑ – ΦΩΤΕΙΝΗ,

1ο ΒΟΛΟΥ

ΙΑΚΩΒΟΓΛΟΥ ΝΕΦΕΛΗ,

1ο ΒΟΛΟΥ

ΑΓΓΕΛΑΚΗ ΒΙΚΤΩΡΙΑ,

1ο ΒΟΛΟΥ

ΔΗΜΑΚΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ – ΘΕΟΦΑΝΙΑ,

1ο ΒΟΛΟΥ

ΚΑΡΑΧΡΗΣΤΟ ΓΕΩΡΓΙΟ,

3ο ΒΟΛΟΥ

ΑΠΟΣΤΟΛΙΝΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ,

3ο ΒΟΛΟΥ

ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΥ ΝΕΦΕΛΗ – ΝΙΚΟΛΕΤΑ,

4ο ΒΟΛΟΥ

ΑΛΤΙΜΠΑΡΜΑΚΗ ΕΥΜΟΡΦΙΑ (ΦΕΝΙΑ),

5ο ΒΟΛΟΥ

ΑΣΠΡΟΥΔΗ ΦΙΛΙΤΣΑ,

5ο ΒΟΛΟΥ

ΒΡΑΚΙΔΗ ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ,

5ο ΒΟΛΟΥ

ΖΑΦΕΙΡΙΑΔΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ,

5ο ΒΟΛΟΥ

ΚΑΡΑΦΕΡΗ ΒΑΣΙΛΕΙΟ,

5ο ΒΟΛΟΥ

ΠΑΠΑΣΤΑΥΡΟ ΓΕΩΡΓΙΟ,

5ο ΒΟΛΟΥ

ΣΑΜΑΡΑ ΧΡΥΣΑΦΟΥΛΑ,

5ο ΒΟΛΟΥ

ΤΑΣΙΟ ΓΕΩΡΓΙΟ,

5ο ΒΟΛΟΥ

ΒΙΓΚΛΑ ΗΛΕΚΤΡΑ – ΜΑΡΙΑ,

5ο ΒΟΛΟΥ

ΒΟΥΖΑΡΑ ΑΠΟΣΤΟΛΟ,

5ο ΒΟΛΟΥ

ΓΑΛΑΝΗ ΜΥΡΩΝΑ,

5ο ΒΟΛΟΥ

ΖΑΧΑΡΟΥ ΑΡΙΣΤΕΑ-ΝΕΚΤΑΡΙΑ,

5ο ΒΟΛΟΥ

ΚΑΝΑΤΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ,

5ο ΒΟΛΟΥ

ΚΡΑΛΛΗ ΕΛΕΝΗ,

5ο ΒΟΛΟΥ

ΜΑΝΙΝΗ ΕΥΑΝΘΙΑ,

5ο ΒΟΛΟΥ

ΜΑΡΓΕΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ,

5ο ΒΟΛΟΥ

ΜΠΑΛΑΣΚΑ ΑΝΔΡΕΑ,

5ο ΒΟΛΟΥ

ΝΕΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ – ΕΛΕΝΗ,

5ο ΒΟΛΟΥ

ΣΤΑΘΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ,

5ο ΒΟΛΟΥ

ΤΣΙΑΚΤΙΡΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ,

6ο ΒΟΛΟΥ

ΑΛΕΞΙΟΥ ΜΑΡΙΑ-ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ,

6ο ΒΟΛΟΥ

ΒΑΒΛΙΑΚΗ ΜΑΛΑΜΑΤΕΝΙΑ-ΜΑΡΙΑ,

6ο ΒΟΛΟΥ

ΓΙΑΝΤΣΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟ-ΕΛΕΥΘΕΡΙΟ,

6ο ΒΟΛΟΥ

ΓΚΟΛΙΩΡΗ ΔΗΜΗΤΡΙΟ,

6ο ΒΟΛΟΥ

ΚΑΡΡΑ ΑΘΑΝΑΣΙΟ,

6ο ΒΟΛΟΥ

ΜΑΓΟ ΑΓΓΕΛΟ,

6ο ΒΟΛΟΥ

ΜΑΝΩΛΑΚΗ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ,

6ο ΒΟΛΟΥ

ΜΠΕΚΙΑΡΙ ΜΑΡΙΣΑ,

6ο ΒΟΛΟΥ

ΠΟΥΡΓΙΑ ΜΙΧΑΗΛ,

6ο ΒΟΛΟΥ

ΠΟΥΡΓΙΑ ΦΙΛΩΝΑ,

6ο ΒΟΛΟΥ

ΤΣΟΓΙΑ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ,

7ο ΒΟΛΟΥ

ΒΑΣΙΛΑ ΚΑΛΛΙΟΠΗ,

7ο ΒΟΛΟΥ

ΔΑΦΕΡΕΡΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟ,

7ο ΒΟΛΟΥ

ΚΛΙΑΦΑ ΜΑΡΙΑ-ΕΛΕΝΗ,

7ο ΒΟΛΟΥ

ΜΠΟΥΝΤΑΛΗ ΕΥΑΓΓΕΛΟ,

7ο ΒΟΛΟΥ

ΝΑΤΣΙΚΟΠΟΥΛΟ ΠΡΟΔΡΟΜΟ,

7ο ΒΟΛΟΥ

ΠΟΝΤΙΔΑ ΣΟΦΙΑ,

7ο ΒΟΛΟΥ

ΠΟΝΤΙΔΑ ΙΩΑΝΝΗ,

8ο ΒΟΛΟΥ

ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟ ΝΙΚΟΛΑΟ,

8ο ΒΟΛΟΥ

ΓΟΥΔΟΥΛΑΚΗ ΝΙΚΟΛΑΟ,

8ο ΒΟΛΟΥ

ΚΑΡΑΜΑΥΡΟΥ ΕΥΘΑΛΙΑ,

8ο ΒΟΛΟΥ

ΜΑΤΘΑΙΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ,

8ο ΒΟΛΟΥ

ΡΑΠΤΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ,

8ο ΒΟΛΟΥ

ΣΕΜΣΙΡΙ ΧΡΗΣΤΟ,

8ο ΒΟΛΟΥ

ΣΙΜΟΠΟΥΛΟ ΙΩΑΝΝΗ,

8ο ΒΟΛΟΥ

ΤΣΑΜΑΣΙΩΤΗ ΘΩΜΑ,

10ο ΒΟΛΟΥ

ΑΛΕΞΙΑΔΗ ΝΙΚΟΛΕΤΑ-ΑΘΑΝΑΣΙΑ,

10ο ΒΟΛΟΥ

ΚΑΤΣΑΒΡΙΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ-ΠΑΣΧΑΛΙΑ,

11ο ΒΟΛΟΥ

ΓΙΑΝΝΟΥΛΑΚΗ ΜΑΡΙΑ-ΣΥΡΑΓΩ,

11ο ΒΟΛΟΥ

ΖΑΡΟΛΙΑΓΚΗ ΙΩΑΝΝΗ,

11ο ΒΟΛΟΥ

ΜΑΣΤΟΡΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ,

11ο ΒΟΛΟΥ

ΟΡΦΑΝΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ-ΣΤΕΦΑΝΙΑ,

11ο ΒΟΛΟΥ

ΠΑΛΑΓΓΑ ΑΘΑΝΑΣΙΟ,

11ο ΒΟΛΟΥ

ΜΑΡΟΥΣΟ-ΚΑΣΤΡΙΝΑΚΗ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ,

11ο ΒΟΛΟΥ

ΜΠΑΛΔΙΜΤΣΗ ΑΛΚΙΒΙΑΔΗ,

11ο ΒΟΛΟΥ

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ,

11ο ΒΟΛΟΥ

ΠΑΠΑΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΑΡΙΣΤΗ,

11ο ΒΟΛΟΥ

ΠΛΙΑΤΣΙΚΑ ΝΙΚΟΛΑΟ,

11ο ΒΟΛΟΥ

ΡΟΔΑΚΙΝΙΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ,

11ο ΒΟΛΟΥ

ΤΣΙΚΟΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ-ΜΑΡΙΑ,

12ο ΒΟΛΟΥ

ΓΑΚΗ ΕΛΕΝΗ,

12ο ΒΟΛΟΥ

ΓΟΥΝΑΡΗ ΔΗΜΗΤΡΙΟ,

12ο ΒΟΛΟΥ

ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΑΓΓΓΕΛΟ,

12ο ΒΟΛΟΥ

ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟ,

12ο ΒΟΛΟΥ

ΜΑΝΩΛΗ ΕΙΡΗΝΗ,

12ο ΒΟΛΟΥ

ΠΑΖΙΑΝΑ ΜΑΡΙΟ,

12ο ΒΟΛΟΥ

ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΕΙΡΗΝΗ,

12ο ΒΟΛΟΥ

ΣΟΥΛΑΪ ΑΝΤΡΙΑΝΑ,

12ο ΒΟΛΟΥ

ΣΩΤΗΡΙΟΥ ΣΩΚΡΑΤΗ,

12ο ΒΟΛΟΥ

ΤΣΑΤΣΑΡΑΓΚΟΥ ΕΙΡΗΝΗ,

12ο ΒΟΛΟΥ

ΦΑΣΟΥΛΙΔΗ ΕΥΤΥΧΙΑ,

13ο ΒΟΛΟΥ

ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ,

13ο ΒΟΛΟΥ

ΑΧΕΙΛΑΡΑ ΕΛΕΝΗ,

13ο ΒΟΛΟΥ

ΒΑΪΤΣΗ ΧΡΗΣΤΟ,

13ο ΒΟΛΟΥ

ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΖΩΗ,

13ο ΒΟΛΟΥ

ΔΗΜΟΥ ΕΙΡΗΝΗ-ΔΕΣΠΟΙΝΑ,

13ο ΒΟΛΟΥ

ΚΛΕΙΔΩΝΑΡΗ ΜΑΡΙΑ,

13ο ΒΟΛΟΥ

ΚΟΥΚΟΥΒΙΝΟΥ ΑΝΝΑ-ΜΑΡΙΑ,

13ο ΒΟΛΟΥ

ΜΑΝΩΛΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ-ΕΙΡΗΝΗ,

13ο ΒΟΛΟΥ

ΝΤΙΝΑ ΕΛΕΝΗ,

13ο ΒΟΛΟΥ

ΣΠΑΝΟΜΗΤΡΟΥ ΑΦΡΟΔΙΤΗ,

13ο ΒΟΛΟΥ

ΣΤΙΒΑΧΤΗ ΝΙΚΟΛΑΟ,

14ο ΒΟΛΟΥ

ΒΟΥΡΒΟΥΛΙΑ ΕΥΘΑΛΙΑ,

14ο ΒΟΛΟΥ

ΛΑΝΓΚΟΖΙ ΕΛΕΝΑ,

14ο ΒΟΛΟΥ

ΣΚΑΜΑΓΚΑ ΓΕΩΡΓΙΑ,

14ο ΒΟΛΟΥ

ΧΑΤΖΗΠΑΡΑΣΙΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ-ΒΑΣΙΛΙΚΗ,

14ο ΒΟΛΟΥ

ΚΟΝΤΟΒΑ ΑΠΟΣΤΟΛΙΑ,

14ο ΒΟΛΟΥ

ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ-ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ,

14ο ΒΟΛΟΥ

ΤΣΙΚΟΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΣΩΤΗΡΙΑ,

14ο ΒΟΛΟΥ

ΧΟΝΔΡΟΠΟΥΛΟΥ ΛΑΜΠΡΙΝΗ,

15ο ΒΟΛΟΥ

ΚΑΠΟΥΡΑΝΗ ΖΩΗ,

15ο ΒΟΛΟΥ

ΜΠΟΥΝΤΟΥΡΗ ΚΕΡΣΟ-ΓΡΗΓΟΡΙΟ,

15ο ΒΟΛΟΥ

ΡΕΠΑΝΑ ΑΝΤΩΝΙΟ,

15ο ΒΟΛΟΥ

ΦΑΡΑΝΤΟ ΒΑΣΙΛΕΙΟ,

16ο ΒΟΛΟΥ

ΔΑΣΚΑΛΑΚΗ ΔΑΝΑΗ,

16ο ΒΟΛΟΥ

ΜΩΡΑΪΤΙΔΗ ΚΥΡΙΑΚΟ,

16ο ΒΟΛΟΥ

ΤΣΟΥΚΝΙΔΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟ,

16ο ΒΟΛΟΥ

ΧΑΛΙΜΟΥΡΔΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟ,

16ο ΒΟΛΟΥ

ΒΑΡΔΑΚΗ ΒΛΑΣΙΑ-ΡΑΦΑΗΛΙΑ,

16ο ΒΟΛΟΥ

ΒΑΡΔΑΚΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ-ΜΑΡΙΑ,

16ο ΒΟΛΟΥ

ΜΠΟΪΛΗ ΕΥΑΓΓΕΛΟ,

16ο ΒΟΛΟΥ

ΚΟΚΚΑΛΑ ΓΕΩΡΓΙΟ,

18ο ΒΟΛΟΥ

ΚΑΡΑΠΤΣΙΑ ΜΑΡΚΕΛΛΑ-ΚΥΡΙΑΚΗ,

18ο ΒΟΛΟΥ

ΠΑΝΤΕΛΟΓΛΟΥ ΛΥΔΙΑ,

19ο ΒΟΛΟΥ

ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ-ΓΕΩΡΓΙΑ,

19ο ΒΟΛΟΥ

ΓΚΡΟΖΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ – ΣΤΥΛΙΑΝΗ,

19ο ΒΟΛΟΥ

ΕΥΓΕΝΙΚΟ ΔΗΜΗΤΡΙΟ – ΡΑΦΑΗΛ,

19ο ΒΟΛΟΥ

ΚΟΚΚΑΛΗ ΝΙΚΟΛΑΟ,

19ο ΒΟΛΟΥ

ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ,

19ο ΒΟΛΟΥ

ΠΑΡΙΣΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ,

20ο ΒΟΛΟΥ

ΒΑΛΩΤΗ ΣΟΦΙΑ – ΜΑΡΙΑ,

20ο ΒΟΛΟΥ

ΒΙΤΑΛΙΩΤΗ ΟΛΓΑ,

20ο ΒΟΛΟΥ

ΓΡΑΜΜΕΝΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ,

20ο ΒΟΛΟΥ

ΚΑΡΑΣΤΑΘΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ,

20ο ΒΟΛΟΥ

ΚΑΣΙΟΥΡΑ ΧΑΡΟΥΛΑ- ΑΠΟΣΤΟΛΙΑ,

20ο ΒΟΛΟΥ

ΠΙΣΠΑ ΝΙΝΕΤΑ,

20ο ΒΟΛΟΥ

ΠΟΛΥΖΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ,

20ο ΒΟΛΟΥ

ΤΣΙΚΛΑ ΖΩΗ,

21ο ΒΟΛΟΥ

ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΜΑΡΙΑΝΘΗ,

21ο ΒΟΛΟΥ

ΚΟΚΚΑΛΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ,

21ο ΒΟΛΟΥ

ΝΑΟΥΜΙΔΗ ΕΛΕΝΗ-ΜΑΡΙΑ,

21ο ΒΟΛΟΥ

ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΣΤΑΜΑΤΙΑ,

21ο ΒΟΛΟΥ

ΧΡΗΣΤΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ-ΛΥΔΙΑ,

21ο ΒΟΛΟΥ

ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ,

22ο ΒΟΛΟΥ

ΔΙΑΜΑΝΤΗ ΕΛΕΝΗ,

22ο ΒΟΛΟΥ

ΠΑΤΕΡΑ ΜΕΛΙΝΑ – ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ,

23ο ΒΟΛΟΥ

ΚΑΝΤΟΛΑ ΣΟΦΙΑ,

23ο ΒΟΛΟΥ

ΠΡΟΒΙΔΑ ΔΗΜΗΤΡΑ,

23ο ΒΟΛΟΥ

ΜΑΡΑ ΓΕΩΡΓΙΟ,

23ο ΒΟΛΟΥ

ΦΡΑΓΚΟΥ ΛΟΥΚΙΑ,

23ο ΒΟΛΟΥ

ΤΣΙΜΠΕΡΙΔΗ ΔΗΜΗΤΡΙΟ,

23ο ΒΟΛΟΥ

ΓΚΕΚΑ ΤΖΕΣΙΚΑ,

23ο ΒΟΛΟΥ

ΓΩΓΟΥ ΜΑΡΙΑ,

24ο ΒΟΛΟΥ

ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ,

24ο ΒΟΛΟΥ

ΓΕΩΡΓΑΤΖΗ ΜΑΡΙΑ-ΛΥΔΙΑ,

24ο ΒΟΛΟΥ

ΚΟΥΤΡΩΤΣΙΟ ΧΡΗΣΤΟ,

24ο ΒΟΛΟΥ

ΝΑΛΜΠΑΝΤΗ ΦΩΤΕΙΝΗ,

24ο ΒΟΛΟΥ

ΠΑΠΠΑ ΔΗΜΗΤΡΑ,

24ο ΒΟΛΟΥ

ΠΑΣΑ ΚΡΙΣΙΛΝΤΑ,

24ο ΒΟΛΟΥ

ΠΑΤΣΟΠΟΥΛΟ ΙΩΑΝΝΗ,

24ο ΒΟΛΟΥ

ΡΟΜΠΟΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ,

24ο ΒΟΛΟΥ

ΣΟΥΛΙΩΤΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ,

24ο ΒΟΛΟΥ

ΣΟΥΛΙΩΤΗ ΜΑΡΙΑ,

24ο ΒΟΛΟΥ

ΤΡΙΚΑ ΕΙΡΗΝΗ,

25ο ΒΟΛΟΥ

ΝΤΑΪΛΑΝΗ ΜΕΓΚΥ,

25ο ΒΟΛΟΥ

ΣΑΜΑΛΤΑΝΗ ΜΑΡΙΑ,

25ο ΒΟΛΟΥ

ΣΑΡΑΚΑΤΣΑΝΟ ΑΝΑΡΓΥΡΟ,

25ο ΒΟΛΟΥ

ΤΣΙΟΥΤΣΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ,

25ο ΒΟΛΟΥ

ΨΙΩΤΑ ΑΝΑΡΓΥΡΟ,

26ο ΒΟΛΟΥ

ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ,

26ο ΒΟΛΟΥ

ΚΑΡΝΑΒΑ ΜΑΡΙΑ,

26ο ΒΟΛΟΥ

ΚΥΠΑΡΙΣΣΑΚΟΥ ΑΙΜΙΛΙΑ,

26ο ΒΟΛΟΥ

ΜΠΟΛΗ ΜΑΡΙΑ-ΕΙΡΗΝΗ,

27ο ΒΟΛΟΥ

ΜΕΝΤΕΚΙΔΗ ΣΑΒΒΑ,

27ο ΒΟΛΟΥ

ΜΑΡΜΑΓΓΙΟΛΗ ΖΩΗ,

27ο ΒΟΛΟΥ

ΑΞΕΛΟΥ ΜΑΡΙΑ,

27ο ΒΟΛΟΥ

ΒΙΤΤΩΡΙΟΥ ΡΑΦΑΗΛΙΑ,

27ο ΒΟΛΟΥ

ΚΑΨΗ ΦΙΛΟΘΕΗ,

27ο ΒΟΛΟΥ

ΤΣΑΝΤΙΚΟ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ,

27ο ΒΟΛΟΥ

ΤΣΑΝΤΙΚΟ ΧΡΗΣΤΟ,

27ο ΒΟΛΟΥ

ΠΡΩΙΑ ΔΗΜΗΤΡΗ,

27ο ΒΟΛΟΥ

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟ ΑΝΑΣΤΑΣΗ,

27ο ΒΟΛΟΥ

ΜΑΛΟΓΙΑΝΝΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ,

27ο ΒΟΛΟΥ

ΜΑΝΟ ΦΩΤΗ,

27ο ΒΟΛΟΥ

ΠΑΠΑΡΟΥΝΑ ΙΩΑΝΝΗ,

27ο ΒΟΛΟΥ

ΠΑΣΧΟΥΔΗ ΝΙΚΟΛ,

27ο ΒΟΛΟΥ

ΠΑΥΛΗ ΑΙΓΕΑ,

27ο ΒΟΛΟΥ

ΜΑΡΙΝΟΠΟΥΛΟ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟ,

28ο ΒΟΛΟΥ

ΣΟΥΝΤΟΥΛΟΥΜΑΚΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ,

28ο ΒΟΛΟΥ

ΚΑΡΑΒΙΔΑ ΕΥΤΥΧΙΑ – ΜΑΡΙΑ,

28ο ΒΟΛΟΥ

ΚΥΡΙΑΖΗ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ,

28ο ΒΟΛΟΥ

ΤΣΙΟΜΠΑΝΗ ΜΑΡΙΑ – ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ,

29ο ΒΟΛΟΥ

ΑΛΕΞΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ,

29ο ΒΟΛΟΥ

ΒΟΥΡΛΙΩΤΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ,

29ο ΒΟΛΟΥ

ΓΚΟΛΙΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ,

29ο ΒΟΛΟΥ

ΜΟΥΡΑΤΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ,

29ο ΒΟΛΟΥ

ΜΠΑΡΤΖΩΚΑ ΔΗΜΗΤΡΑ,

29ο ΒΟΛΟΥ

ΜΠΑΡΤΖΩΚΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟ,

29ο ΒΟΛΟΥ

ΠΑΝΑΓΟ ΣΤΕΦΑΝΟ,

29ο ΒΟΛΟΥ

ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΑΝΝΑ,

29ο ΒΟΛΟΥ

ΣΜΥΡΝΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ,

29ο ΒΟΛΟΥ

ΧΕΙΜΩΝΑ ΙΩΑΝΝΑ – ΣΤΥΛΙΑΝΗ,

30ο ΒΟΛΟΥ

ΣΕΛΙΤΣΑΝΙΩΤΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟ,

31ο ΒΟΛΟΥ

ΚΟΝΤΟΥ-ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗ ΦΩΤΕΙΝΗ,

31ο ΒΟΛΟΥ

ΣΚΟΥΛΟΥΔΑΚΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟ,

31ο ΒΟΛΟΥ

ΤΣΙΝΤΑΡΑΚΗ ΣΤΕΦΑΝΙΑ,

31ο ΒΟΛΟΥ

ΤΣΙΝΤΑΡΑΚΗ ΕΛΙΣΑΒΕΤ,

32ο ΒΟΛΟΥ

ΓΟΥΔΑ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ,

32ο ΒΟΛΟΥ

ΔΑΝΙΛΙ ΗΡΑΚΛΗ,

32ο ΒΟΛΟΥ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΕΛΕΝΗ,

32ο ΒΟΛΟΥ

ΚΑΡΑΜΟΥΤΗ ΣΩΤΗΡΙΑ,

32ο ΒΟΛΟΥ

ΚΩΤΙΔΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟ,

32ο ΒΟΛΟΥ

ΛΑΪΝΑ ΙΩΑΝΝΗ,

32ο ΒΟΛΟΥ

ΠΑΠΑΡΟΥΝΑ ΜΑΡΙΑ,

32ο ΒΟΛΟΥ

ΡΟΥΣΟΠΟΥΛΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ,

32ο ΒΟΛΟΥ

ΤΙΝΑΝΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ-ΚΑΛΥΨΩ,

32ο ΒΟΛΟΥ

ΤΣΟΥΚΑΛΑ ΜΑΡΙΑ-ΣΤΥΛΙΑΝΗ,

32ο ΒΟΛΟΥ

ΦΑΝΑΡΙΩΤΗ ΙΩΑΝΝΑ,

1ο ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ

ΠΡΑΣΣΑ ΦΩΤΕΙΝΗ,

1ο ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ

ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΧΡΗΣΤΟ,

3ο ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ

ΙΒΑΝΟΥΔΗ ΜΙΧΑΗΛ,

3ο ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ

ΚΑΜΒΡΟΓΙΑΝΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ,

3ο ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ

ΚΑΜΒΡΟΓΙΑΝΝΗ ΝΙΚΟΛΑΟ,

3ο ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ

ΚΟΥΒΑΤΑ ΓΕΩΡΓΙΟ,

3ο ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ

ΚΟΥΠΑ ΙΩΑΝΝΗ,

3ο ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ

ΚΩΣΤΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ,

3ο ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ

ΜΕΤΣΙΑΛΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ,

3ο ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ

ΜΙΧΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ,

3ο ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ

ΤΟΠΑΛΗ ΑΛΙΚΗ-ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ,

6ο ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ

ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ ΑΣΗΜΙΝΑ – ΣΟΦΙΑ,

6ο ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ

ΓΚΙΚΑ ΜΑΓΔΑΛΙΝΗ,

6ο ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ

ΓΚΟΥΝΤΟΥΛΑ ΑΡΕΤΗ,

6ο ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ

ΓΛΑΡΟ ΙΩΑΝΝΗ,

6ο ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ

ΓΟΥΣΟΥΤΙΔΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ,

6ο ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ

ΙΑΚΩΒΑΚΗ ΜΑΡΙΑΝΝΑ,

6ο ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ

ΚΑΜΙΝΑΡΗ ΡΗΓΑ,

6ο ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ

ΛΑΠΠΑ ΝΕΣΤΟΡΑ – ΦΙΛΙΠΠΟ,

6ο ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ

ΜΠΑΣΙΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ,

6ο ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ

ΠΛΙΑΚΑ ΒΑΣΙΛΕΙΟ,

6ο ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ

ΣΤΡΟΥΓΓΗ ΑΝΝΑ,

1ο ΑΓΡΙΑΣ

ΜΕΡΟ ΔΙΟΝΙΣ,

1ο ΑΓΡΙΑΣ

ΤΣΑΝΤΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ,

1ο ΑΓΡΙΑΣ

ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑ,

2ο ΑΡΤΕΜΙΔΟΣ-ΚΑΤΩ ΛΕΧΩΝΙΩΝ

ΣΚΟΥΡΑ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ,

2ο ΑΡΤΕΜΙΔΟΣ-ΚΑΤΩ ΛΕΧΩΝΙΩΝ

ΛΑΜΙ ΜΑΡΙΛΕΝΑ,

2ο ΑΡΤΕΜΙΔΟΣ-ΚΑΤΩ ΛΕΧΩΝΙΩΝ

ΣΑΜΑΡΑ ΑΦΡΟΔΙΤΗ,

2ο ΜΗΛΕΩΝ – ΚΑΛΩΝ ΝΕΡΩΝ

ΔΙΑΝΕΛΛΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΑ,

2ο ΜΗΛΕΩΝ – ΚΑΛΩΝ ΝΕΡΩΝ

ΕΥΑΓΓΕΛΙΝΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ,

2ο ΜΗΛΕΩΝ – ΚΑΛΩΝ ΝΕΡΩΝ

ΖΙΑΚΑ ΙΩΑΝΝΑ-ΜΙΧΑΕΛΑ,

2ο ΜΗΛΕΩΝ – ΚΑΛΩΝ ΝΕΡΩΝ

ΖΙΑΚΑ ΔΗΜΗΤΡΑ-ΔΑΜΙΑΝΗ,

2ο ΜΗΛΕΩΝ – ΚΑΛΩΝ ΝΕΡΩΝ

ΣΓΑΡΔΩΝΗ ΕΥΣΤΑΘΙΟ,

2ο ΜΗΛΕΩΝ – ΚΑΛΩΝ ΝΕΡΩΝ

ΤΕΝΤΑ-ΤΖΩΡΤΖΗ ΑΡΙΑΔΝΗ-ΛΙΜΠΕΡΑ,

 ΙΩΛΚΟΥ

ΓΕΩΡΓΟΥΣΗ ΦΑΙΔΡΑ,

ΙΩΛΚΟΥ

ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΥ ΜΥΡΤΩ,

 ΙΩΛΚΟΥ

ΝΤΟΚΑ ΝΕΦΕΛΗ,

 ΙΩΛΚΟΥ

ΚΑΡΓΑΔΟΥΡΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ – ΚΑΝΕΛΛΙΑ,

 ΙΩΛΚΟΥ

ΡΙΖΟ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟ,

2ο ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ – ΑΛΛΗΣ ΜΕΡΙΑΣ

ΚΑΡΑΒΑΣΑΝΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ,

2ο ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ – ΑΛΛΗΣ ΜΕΡΙΑΣ

ΚΑΤΕΡΓΑΡΗ ΑΝΘΟΥΛΑ,

2ο ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ – ΑΛΛΗΣ ΜΕΡΙΑΣ

ΚΑΤΕΡΓΑΡΗ ΛΥΔΙΑ,

2ο ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ – ΑΛΛΗΣ ΜΕΡΙΑΣ

ΚΑΦΑΝΤΑΡΗ ΡΑΦΑΕΛΑ,

2ο ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ – ΑΛΛΗΣ ΜΕΡΙΑΣ

ΚΟΥΚΟΥΣΕΛΗ ΜΑΡΙΑ-ΕΛΕΝΗ,

2ο ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ – ΑΛΛΗΣ ΜΕΡΙΑΣ

ΚΟΥΤΣΟ ΒΑΣΙΛΕΙΟ,

2ο ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ – ΑΛΛΗΣ ΜΕΡΙΑΣ

ΛΑΘΟΥΡΑ ΓΕΩΡΓΙΟ,

2ο ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ – ΑΛΛΗΣ ΜΕΡΙΑΣ

ΝΙΚΑΚΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ,

2ο ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ – ΑΛΛΗΣ ΜΕΡΙΑΣ

ΝΙΚΑΚΗ ΔΗΜΗΤΡΑ,

2ο ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ – ΑΛΛΗΣ ΜΕΡΙΑΣ

ΠΛΑΣΤΑΡΑ ΕΥΣΤΑΘΙΟ,

2ο ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ – ΑΛΛΗΣ ΜΕΡΙΑΣ

ΡΙΚΟΥ ΣΑΒΒΙΝΑ,

1ο ΑΙΣΩΝΙΑΣ – ΔΙΜΗΝΙΟΥ

ΜΩΡΑΪΤΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ-ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ,

1ο ΑΙΣΩΝΙΑΣ – ΔΙΜΗΝΙΟΥ

ΓΙΑΛΑΜΑ ΚΥΡΙΤΣΗ,

1ο ΑΙΣΩΝΙΑΣ – ΔΙΜΗΝΙΟΥ

ΠΕΤΡΟΥ ΚΟΚΚΟΡΗ,

1ο ΑΙΣΩΝΙΑΣ – ΔΙΜΗΝΙΟΥ

ΘΕΟΔΩΡΑ ΗΛΙΑ,

1ο ΑΙΣΩΝΙΑΣ – ΔΙΜΗΝΙΟΥ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΓΚΟΡΙΑ,

1ο ΑΙΣΩΝΙΑΣ – ΔΙΜΗΝΙΟΥ

ΝΙΚΟΛΑ ΜΠΙΦΑΝΗ,

3ο ΑΙΣΩΝΙΑΣ – ΣΕΣΚΛΟΥ

ΚΟΥΡΤΕΣΗ ΝΙΚΟΛΑΟ,

 “ΑΞΙΟΝ ΕΣΤΙ”

ΣΑΜΙΩΤΗ ΑΠΟΣΤΟΛΟ,

 “ΑΞΙΟΝ ΕΣΤΙ”

ΜΑΝΩΛΗ ΟΘΩΝΑ,

 “ΑΞΙΟΝ ΕΣΤΙ”

ΦΛΙΣΚΑ ΦΩΤΙΟ-ΡΑΦΑΗΛ,

 “ΑΞΙΟΝ ΕΣΤΙ”

ΦΛΙΣΚΑ ΑΝΝΑ-ΜΑΡΙΑ,

 “ΑΞΙΟΝ ΕΣΤΙ”

ΣΑΡΑΦΙΔΗ ΓΑΒΡΙΕΛΑ-ΑΘΑΝΑΣΙΑ.

 

Σχόλια
Δεν υπάρχουν σχόλια γι'αυτό το άρθρο
Αποστολή σχολίου
6
+
8
=