Ολοι οι υποψήφιοι περιφερειακοί σύμβουλοι από τη Μαγνησία

Τελευταία ενημέρωση: 2019-05-15, 13:18:47
Ολοι οι υποψήφιοι περιφερειακοί σύμβουλοι από τη Μαγνησία

Ανακηρύχτηκαν από το Πολυμελούς Πρωτοδικείο Λάρισας οι συνδυασμοί και οι υποψήφιοι Περιφερειάρχες που θα συμμετέχουν στις Περιφερειακές Εκλογές της 26ης Μαΐου για την ανάδειξη των περιφερειακών αρχών στην Περιφέρεια Θεσσαλίας.

Στην εκλογική περιφέρεια Μαγνησίας οι υποψήφιοι περιφερειακοί σύμβουλοι των συνολικά οκτώ συνδυασμών που θα συμμετάσχουν στις εκλογές είναι:

 

Α’ ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ: «ΘΕΣΣΑΛΙΑ ΠΡΑΣΙΝΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ»

ΑΚΡΙΒΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (ΣΟΥΛΗΣ) ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΡΧΗΣ

 

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ (ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ) ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ - ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

1 ΒΟΥΚΙΑ ΖΩΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ (Εκλογική Περιφέρεια Μαγνησίας)

2 ΒΟΥΛΓΑΡΗ ΕΙΡΗΝΗ-ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΟΥ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ (Εκλογική Περιφέρεια Μαγνησίας)

3 ΓΕΩΡΓΑΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ (Εκλογική Περιφέρεια Μαγνησίας)

4 ΓΙΑΤΣΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Μαγνησίας)

5 ΖΙΩΓΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Μαγνησίας)

6 ΖΙΩΓΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Μαγνησίας)

7 ΚΑΡΒΕΛΗ ΙΩΑΝΝΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Μαγνησίας)

8 ΜΑΛΑΝΔΡΙΝΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Μαγνησίας)

9 ΜΟΝΟΓΕΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Μαγνησίας)

10 ΜΠΑΓΑΝΑΣ ΘΩΜΑΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Μαγνησίας)

11 ΠΕΤΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΕΥΡΙΠΙΔΗ (Εκλογική Περιφέρεια Μαγνησίας)

12 ΤΣΟΥΜΠΕΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Μαγνησίας)

13 ΦΟΥΤΣΟΓΛΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Μαγνησίας)

14 ΦΥΣΕΚΗ ΣΟΦΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Μαγνησίας)

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ (ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ) ΣΠΟΡΑΔΩΝ - ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

1 ΓΚΑΝΑΤΣΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΜΙΧΑΛΗ (Εκλογική Περιφέρεια Σποράδων)

 

Β’ ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ: «ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ»

ΤΣΙΑΠΛΕΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΘΩΜΑ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΡΧΗΣ

 

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ (ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ) ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ - ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

1.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΥ – ΕΥΘΥΜΙΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Μαγνησίας)

2.ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Μαγνησίας)

3.ΓΚΑΤΖΗ ΔΡΟΣΙΝΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Μαγνησίας)

4.ΚΑΡΑΦΕΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Μαγνησίας)

5.ΚΑΡΥΔΑΚΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ (ΕΥΗ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Μαγνησίας)

6.ΚΟΥΡΑΒΕΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Μαγνησίας)

7.ΚΟΥΤΣΙΝΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Μαγνησίας)

8.ΛΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑ (Εκλογική Περιφέρεια Μαγνησίας)

9.ΜΑΜΟΥΧΑ ΜΑΡΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Μαγνησίας)

10. ΜΟΛΟΧΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΣΤΕΡΙΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Μαγνησίας)

11. ΝΑΝΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Μαγνησίας)

12. ΠΛΑΓΕΡΑ – ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΗ ΜΑΡΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Μαγνησίας)

13. ΡΟΥΣΗ – ΚΩΤΗ ΑΓΟΡΗ (ΡΙΤΣΑ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Μαγνησίας)

14. ΡΟΥΣΣΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Μαγνησίας)

15. ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Μαγνησίας)

16. ΣΤΕΡΓΙΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Μαγνησίας)

17. ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ (ΠΕΝΥ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Μαγνησίας)

18. ΤΡΟΥΛΛΙΝΟΥ ΑΙΜΙΛΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Μαγνησίας)

19. ΤΣΙΩΝΑΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Μαγνησίας)

20. ΧΑΡΜΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Μαγνησίας)

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ (ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ) ΣΠΟΡΑΔΩΝ - ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

1.ΓΟΥΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Σποράδων) 2.ΔΕΛΑΚΟΥΒΙΑ – ΚΟΥΡΚΟΥΜΠΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Σποράδων)

 

Γ’ ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ: «ΑΡΙΣΤΕΡΗ ΠΑΡΕΜΒΑΣΗ ΣΤΗ ΘΕΣΣΑΛΙΑ»

ΝΤΟΥΡΟΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΡΧΗΣ

 

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ (ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ) ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ - ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

1. ΕΥΑΓΓΕΛΑΚΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Μαγνησίας)

2. ΚΑΤΣΙΑΜΠΟΥΡΑ ΑΣΠΑΣΙΑ (ΣΟΥΛΑ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Μαγνησίας)

3. ΚΟΤΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Μαγνησίας)

4. ΛΑΣΚΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΠΕΡΙΚΛΗ (Εκλογική Περιφέρεια Μαγνησίας)

5. ΜΟΛΟΧΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ (Εκλογική Περιφέρεια Μαγνησίας)

6. ΝΙΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Μαγνησίας)

7. ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ (Εκλογική Περιφέρεια Μαγνησίας)

8. ΠΑΠΑΕΥΣΤΑΘΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ (Εκλογική Περιφέρεια Μαγνησίας)

9. ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΡΓΥΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Μαγνησίας)

10. ΠΑΠΑΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Μαγνησίας)

11. ΣΕΒΑΣΤΙΔΟΥ ΟΛΓΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Μαγνησίας)

12. ΤΥΜΠΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Μαγνησίας)

13. ΧΑΡΟΝΤΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Μαγνησίας)

14. ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ (ΠΕΥΚΙΩΤΗΣ) του ΜΙΧΑΗΛ (Εκλογική Περιφέρεια Μαγνησίας)

15. ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Μαγνησίας)

16. ΧΗΡΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Μαγνησίας)

17. ΧΡΥΣΟΧΟΥ ΘΕΟΠΟΥΛΑ (ΠΩΛΙΝΑ) του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Μαγνησίας)

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ (ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ) ΣΠΟΡΑΔΩΝ - ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

1. ΣΑΡΙΠΑΝΙΔΟΥ ΑΝΤΙΓΟΝΗ του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ (Εκλογική Περιφέρεια Σποράδων)

 

Δ’ ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ: «ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΑΥΓΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΘΕΣΣΑΛΙΑ»

ΜΠΙΛΛΗ-ΤΣΙΤΣΕ ΜΑΡΙΑ συζ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΥΠΟΨΗΦΙΑ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΡΧΗΣ

 

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ (ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ) ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ - ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

1.ΑΠΕΡΓΗ ΜΑΡΙΑ -ΑΡΕΤΗ του ΓΕΡΑΣΙΜΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Μαγνησίας)

2.ΑΡΕΘΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ (Εκλογική Περιφέρεια Μαγνησίας)

3.ΒΛΑΧΑΚΗ ΜΑΡΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Μαγνησίας)

4.ΚΑΛΟΥΤΣΑΣ ΑΡΤΕΜΙΟΣ του ΜΑΤΘΑΙΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Μαγνησίας)

5.ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΕΛΕΝΗ του ΣΑΒΒΑ (Εκλογική Περιφέρεια Μαγνησίας)

6.ΚΟΥΤΣΕΡΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ (Εκλογική Περιφέρεια Μαγνησίας)

7.ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑΚΗΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Μαγνησίας)

8.ΜΠΕΝΟΥ ΑΝΘΟΥΛΑ-ΕΙΡΗΝΗ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Μαγνησίας)

9.ΜΠΙΣΔΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ (Εκλογική Περιφέρεια Μαγνησίας)

10.ΝΙΚΟΠΟΥΛΟΥ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Μαγνησίας)

11.ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Μαγνησίας)

12.ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Μαγνησίας)

13.ΠΕΤΡΟΥΛΙΑΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ (Εκλογική Περιφέρεια Μαγνησίας)

14.ΠΡΑΣΣΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ (Εκλογική Περιφέρεια Μαγνησίας)

15.ΣΥΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΧΡΙΣΤΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Μαγνησίας)

16. ΣΥΡΤΑΔΙΩΤΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Μαγνησίας)

17.ΤΕΝΤΑ ΑΘΑΝΑΣΙΑ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Μαγνησίας)

18.ΤΣΙΚΡΙΚΑ ΚΑΛΙΟΠΗ του ΣΤΑΥΡΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Μαγνησίας)

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ (ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ) ΣΠΟΡΑΔΩΝ - ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

1.ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Σποράδων)

2.ΜΑΣΤΡΟΠΕΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΛΟΥΚΑ (Εκλογική Περιφέρεια Σποράδων)

 

Ε’ ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ: «ΑΝΥΠΟΤΑΚΤΗ ΘΕΣΣΑΛΙΑ»

ΔΕΛΗΜΗΤΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΡΧΗΣ

 

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ (ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ) ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ - ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

1. ΑΛΜΠΑΝΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ (ΤΑΣΟΥΛΑ) του ΣΤΕΡΓΙΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Μαγνησίας)

2. ΒΑΛΑΜΟΥΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Μαγνησίας)

3. ΓΙΑΝΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Μαγνησίας)

4. ΚΟΥΝΑΤΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΛΑΖΑΡΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Μαγνησίας)

5. ΜΠΑΛΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΓΓΕΛΟΚΩΣΤΑ (Εκλογική Περιφέρεια Μαγνησίας)

6. ΜΠΕΦΑΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ – ΟΡΕΣΤΗΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Μαγνησίας)

7. ΝΕΟΦΩΤΙΣΤΟΥ - ΣΑΝΑΚΙΔΗ ΜΑΡΙΑ του ΑΝΔΡΕΑ (Εκλογική Περιφέρεια Μαγνησίας)

8. ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΜΑΡΙΑ - ΠΟΥΛΧΕΡΙΑ (ΜΑΡΟΥΣΚΑ) του ΘΩΜΑ (Εκλογική Περιφέρεια Μαγνησίας)

9. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΛΣΑΜΗ (ΒΑΛΜΗ) του ΑΡΓΥΡΙΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Μαγνησίας)

10. ΠΑΧΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Μαγνησίας)

11. ΣΟΥΓΓΑΡΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΧΡΗΣΤΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Μαγνησίας)

12. ΣΤΕΦΑΝΙΔΟΥ ΦΑΙΔΡΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Μαγνησίας)

13. ΨΑΘΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ – ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ (Εκλογική Περιφέρεια Μαγνησίας)

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ (ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ) ΣΠΟΡΑΔΩΝ - ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

1. ΠΕΡΙΣΣΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Σποράδων)

 

ΣΤ’ ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ: «ΠΡΩΤΟΒΟΥΛΙΑ»

ΚΟΥΡΕΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΡΧΗΣ

 

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ (ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ) ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ - ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

1.ΔΟΓΚΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ ( Εκλογική Περιφέρεια Μαγνησίας)

2.ΚΑΒΟΥΡΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ (ΆΓΓΕΛΟΣ) του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ ( Εκλογική Περιφέρεια Μαγνησίας)

3.ΚΑΛΥΒΙΩΤΗΣ ΑΧΙΛΛΕΥΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ ( Εκλογική Περιφέρεια Μαγνησίας)

4.ΚΙΤΣΟΣ ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ ( Εκλογική Περιφέρεια Μαγνησίας)

5.ΚΡΟΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ ( Εκλογική Περιφέρεια Μαγνησίας)

6.ΚΩΣΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ ( Εκλογική Περιφέρεια Μαγνησίας)

7.ΜΑΡΕΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ( Εκλογική Περιφέρεια Μαγνησίας)

8.ΞΥΝΟΣ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ ( Εκλογική Περιφέρεια Μαγνησίας)

9.ΡΑΜΠΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ ( Εκλογική Περιφέρεια Μαγνησίας)

10.ΤΣΑΓΚΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΠΛΑΤΩΝΑ ( Εκλογική Περιφέρεια Μαγνησίας)

11.ΤΣΙΑΚΟΥ ΕΙΡΗΝΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ ( Εκλογική Περιφέρεια Μαγνησίας)

12.ΧΑΛΚΙΑ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ (ΦΡΟΣΩ ΈΦΗ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ ( Εκλογική Περιφέρεια Μαγνησίας)

13.ΨΑΧΟΥΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ ( Εκλογική Περιφέρεια Μαγνησίας)

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ (ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ) ΣΠΟΡΑΔΩΝ - ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

1.ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ ( Εκλογική Περιφέρεια Σποράδων)

2.ΛΑΡΥΓΓΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΠΥΘΑΓΟΡΑ ( Εκλογική Περιφέρεια Σποράδων)

 

Ζ’ ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ: «ΣΥΜΜΑΧΙΑ ΥΠΕΡ ΤΩΝ ΠΟΛΙΤΩΝ»

ΑΓΟΡΑΣΤΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΡΧΗΣ

 

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ (ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ) ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ  - ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

1. ΖΙΓΓΙΡΙΔΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ (Εκλογική Περιφέρεια Μαγνησίας)

2.ΖΟΥΖΟΥΛΑ ΝΙΚΟΛΕΤΑ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Μαγνησίας)

3.ΙΓΓΛΕΣΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Μαγνησίας)

4.ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΔΙΑΚΟΥΜΗ (Εκλογική Περιφέρεια Μαγνησίας)

5.ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ - ΚΥΡΙΤΣΗ ΕΛΕΝΗ του ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗ (Εκλογική Περιφέρεια Μαγνησίας)

6.ΚΙΤΣΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Μαγνησίας)

7.ΚΟΚΚΑΛΗΣ ΜΑΡΙΟΣ – ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ (Εκλογική Περιφέρεια Μαγνησίας)

8.ΚΟΛΥΝΔΡΙΝΗ – ΧΑΛΑΣΤΑΡΑ ΔΩΡΟΘΕΑ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Μαγνησίας)

9.ΚΡΗΤΙΚΟΣ ΘΩΜΑΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Μαγνησίας)

10.ΜΟΡΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Μαγνησίας)

11.ΜΠΕΛΛΟΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΑΧΙΛΛΕΑ (Εκλογική Περιφέρεια Μαγνησίας)

12.ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΕΥΤΕΡΠΗ (ΠΕΠΗ) του ΙΩΑΝΝΗ (Εκλογική Περιφέρεια Μαγνησίας)

13.ΠΑΠΑΔΙΑ ΜΑΡΙΑ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Μαγνησίας)

14.ΠΟΛΥΖΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Μαγνησίας)

15.ΣΤΑΜΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ (ΑΚΗΣ) του ΑΝΤΩΝΙΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Μαγνησίας)

16.ΤΕΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Μαγνησίας)

17.ΤΣΙΑΜΗΤΑ ΟΛΓΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Μαγνησίας)

18.ΤΣΟΠΟΥΡΙΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Μαγνησίας)

19. ΦΡΑΤΖΕΖΟΥ - ΔΙΑΝΕΛΛΑΚΗ ΕΛΕΝΗ του ΞΕΝΟΦΩΝΤΟΣ (Εκλογική Περιφέρεια Μαγνησίας)

20. ΧΑΛΕΒΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ (Εκλογική Περιφέρεια Μαγνησίας)

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ (ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ) ΣΠΟΡΑΔΩΝ  -ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

1.ΑΡΚΟΜΑΝΗ - ΝΤΑΚΗ ΑΘΗΝΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Σποράδων)

2.ΖΛΑΤΟΥΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Σποράδων)

 

Η’ ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ: «Η ΘΕΣΣΑΛΙΑ ΣΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΜΑΣ»

ΤΣΙΛΙΜΙΓΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΡΧΗΣ

 

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ (ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ) ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ - ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

1 ΖΑΓΑΡΗ ΣΟΦΙΑ του ΒΑΪΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Μαγνησίας)

2 ΖΩΓΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΘΩΜΑ (Εκλογική Περιφέρεια Μαγνησίας)

3 ΚΑΝΑΒΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΛΑΜΠΡΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Μαγνησίας)

4 ΚΑΤΣΑΛΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Μαγνησίας)

5 ΚΑΤΣΟΥΡΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Μαγνησίας)

6 ΚΛΕΙΤΣΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΜΙΧΑΗΛ (Εκλογική Περιφέρεια Μαγνησίας)

7 ΚΟΥΤΣΟΥΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Μαγνησίας)

8 ΜΠΑΤΖΟΥΚΗ ΚΛΕΟΠΑΤΡΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Μαγνησίας)

9 ΠΑΓΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ (Εκλογική Περιφέρεια Μαγνησίας)

10 ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Μαγνησίας)

11 ΠΙΣΣΑΡΙΔΟΥ ΝΙΚΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Μαγνησίας)

12 ΣΚΡΙΜΠΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Μαγνησίας)

13 ΤΖΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΤΗΛΕΜΑΧΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Μαγνησίας)

14 ΤΟΠΑ ΜΑΡΙΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Μαγνησίας)

15 ΤΣΑΓΑΝΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Μαγνησίας)

16 ΤΣΕΡΚΕΖΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΠΑΝΤΕΛΗ (Εκλογική Περιφέρεια Μαγνησίας)

17 ΤΣΟΠΑΝΟΥΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Μαγνησίας)

18 ΦΟΡΤΟΥΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Μαγνησίας)

19 ΧΑΡΑΝΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Μαγνησίας)

20 ΧΟΥΛΙΑΡΑ ΕΛΕΝΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ (Εκλογική Περιφέρεια Μαγνησίας)

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ (ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ) ΣΠΟΡΑΔΩΝ - ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

1 ΓΙΟΛΔΑΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Σποράδων)

2 ΚΑΡΑΜΑΝΛΗ ΑΓΑΠΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Σποράδων)

Σχόλια
Δεν υπάρχουν σχόλια γι'αυτό το άρθρο
Αποστολή σχολίου
3
+
8
=