Διαιτητές και γραμματείες αγώνων μπάσκετ της ΕΣΚΑΘ

Τελευταία ενημέρωση: 2007-03-09, 00:00:00
Σάββατο 10/3
Α1 ΕΣΚΑΘ
1ος όμιλος
ΕΑΚ Βόλου, ώρα 19.30, Ίωνας-Αστέρας Λαρ., διαιτητές: Τζαφλέρης, Παγώνης, γραμματεία: Παπαδημητρίου Θ., Βελεντζάς, Πολύζος, γυμνασίαρχος Φέκκας.
Α2 ΕΣΚΑΘ
1ος όμιλος
Κλ. Αλμυρού, ώρα 17.00, Γ.Σ. Αλμυρού-Περραιβός, διαιτητές: Τσουμαχίδης, Καλλίας, γραμματεία: Καρατσώκης, Σακκάς, Χουτζούμης, γυμνασίαρχος Κοντοστάθης.
«Αδαμόπουλος», ώρα 17.00, Θεσσαλικός-Ν. Αθλητές Νίκης, διαιτητές: Παπαβασιλείου, Κοντοστάθης, γραμματεία: Απιτιαγοπούλου, Χριστοφορίδου, Σακελλαροπούλου, γυμνασίαρχος Μόρφης.
Κλ. Πυργετού, ώρα 17.00, Δίας-Άδμητος Βελ., διαιτητές: Αγορογιάννης, Μάγειρας, γραμματεία: Ανδρέου, Γκατζίας, Δελημιχάλης.
2ος όμιλος
Κλ. Λυκείου Παλαμά, ώρα 16.00, Σοφάδες-Άρης Λαρ., διαιτητές: Βογιατζής, Παριανόπουλος, γραμματεία: Ρίζος, Ανυφαντής, Βάλλας.
Πρωτάθλημα Εφήβων
«Αδαμόπουλος», ώρα 12.00, Μεταμόρφωση-Θεσσαλικός, διαιτητές: Κλείτσας, Παπαδημητρίου Δ., γραμματεία: Καραγιώργος, Σακκάς, Χουτζούπης.
Κυριακή 11/3
Α2 ΕΣΚΑΘ
1ος όμιλος
Γηπ. Σκιάθου, ώρα 12.00, Σκιάθος-Μύτικας, διαιτητές: Καλλίας, Κλείτσας, γραμματεία: Μιτζέλος, Σταμέλος, Σαραντινός, γυμνασίαρχος Μπουρτζίκας.
Β’ ΕΣΚΑΘ
Κλ. Νικαίας, ώρα 12.00, Δίας-Γ.Σ. Σελλάνων, διαιτητές: Σπετσιώτης, Κεφαλιανός, γραμματεία: Παναγούλης, Ιωάννου, Πετρόπουλος.
Γηπ. Ζαγοράς, ώρα 13.00, Κένταυρος Ζαγ.-Φοίβος, διαιτητές: Τσουμαχίδης, Παριανόπουλος, γραμματεία: Καραγιώργος, Σακκάς, Χουτζούμης.
Δημοτικό Τρικάλων, ώρα 17.00, Ερμής-Α.Ο. Καλλιθήρου, διαιτητές: Κυρίτσης Χρ., Καρακώστας, γραμματεία: Ρεντζελάς, Μυλωνά, Φρυδά.
Πρωτάθλημα Κορασίδων
ΕΑΚ Βόλου, ώρα 12.30, Ανάληψη-Απόλλων Καρδ., διαιτητές: Σκιαδόπουλος, Γκαλίδη, γραμματεία: Καμμένου, Πολύζος, Αλεξανδρίδου.
Κλ. Ν. Ιωνίας, ώρα 16.00, Νίκη-Ολύμπια, διαιτητές: Κοντοστάθης, Κοντομάνος, γραμματεία: Παπαδημητρίου, Κυρλίδης, Λίταινας.
Πρωτάθλημα Παίδων
Κλ. Ν. Ιωνίας, ώρα 14.00, Ν. Αθλητές Νίκης-Γ.Σ. Βόλου, διαιτητές: Βογιατζής, Κουτρομάνος, γραμματεία: Παπαδημητρίου Θ., Κυρλίδης, Λίταινας.
Πρωτάθλημα Εφήβων
ΕΑΚ Βόλου, ώρα 11.00, Ανάληψη-Μεταμόρφωση, διαιτητές: Σκιαδόπουλος, Ντριστέλλας, γραμματεία: Καμμένου, Πολύζος, Αλεξανδρίδου.
Εθνικά Πρωταθλήματα
Κλ. Ν. Ιωνίας, ώρα 18.00, Νίκη Βόλου-Χαλκηδόνα (Γ’ Εθνική), γραμματεία: Απιτιαγοπούλου, Τσιόλκας, Σακκάς.
Δευτέρα 12/3
Πρωτάθλημα Κορασίδων
ΕΑΚ Καρδίτσας, ώρα 16.45, Απόλλων Καρδ.-Άρτεμις, διαιτητές: Κουτσώνη, Καρακώστας.
Προπόνηση Πυρήνων Μπάσκετ
Γίνεται γνωστό στα σωματεία καλαθοσφαίρισης Ν. Μαγνησίας ότι αύριο Σάββατο και ώρα 10.30 στο Κλειστό «Αδαμόπουλος» θα γίνει προπόνηση για τους πυρήνες των κοριτσιών και ώρα 13.30 προπόνηση για τους πυρήνες των αγοριών. Παρακαλούνται τα σωματεία που έχουν αθλητές/τριες που έχουν γεννηθεί το 1996 να τα στείλουν για προπόνηση.


Σχόλια
Δεν υπάρχουν σχόλια γι'αυτό το άρθρο
Αποστολή σχολίου
2
+
2
=