Στην πισίνα οι Νέοι του ΟΥΚ

Τελευταία ενημέρωση: 2013-03-28, 21:48:50
Στην πισίνα οι Νέοι του ΟΥΚ

Από σήμερα στη μάχη του Πανελληνίου πρωταθλήματος με στόχο το μετάλλιο

Ξεκινούν σήμερα Πέμπτη  οι αγώνες για την τελική φάση του Πανελληνίου Πρωταθλήματος Υδατοσφαίρισης  Νέων Αντρών που θα διεξαχθούν στην Αθήνα και θα διαρκέσουν έως την Κυριακή 31/03.

Η ομάδα του ΟΥΚ αφού ολοκλήρωσε την προετοιμασία της με τουρνουά και φιλικά παιχνίδια θα αγωνιστεί στον Α΄όμιλο με τις ομάδες του Νηρέα Γέρακα, ΠΑΟΚ, Πανιωνίου και Ιωνικού Νικαίας στο κολυμβητήριο της Ν. Σμύρνης έχοντας σα στόχο... ...την είσοδο στην τετράδα και την κατάκτηση μιας θέσης στα μετάλλια.

Η ομάδα θα αγωνιστεί με τους :

Λάμπη Κων/νο, Παπακώστα Μάκη , Πάκο Μάνο, Χατζηγούλα Μάριο, Μαρασλή Αργύρη , Ιωαννίδη Γιάννη. Μαρινάγη Γιώργο, Παπαναστασίου Κων/νο, Δανιηλίδης Χρήστος, Κολημήτρας Αλεξανδρος, Δημητρίου Ευθύμης, Μαρτζούχος Άγγελος, Παπαβασιλείου Στέργιος, Ιωάννου Νίκος, Χατζόπουλος Χρήστος , Τσιανάκας Δημήτρης , Καλιτζαίος Αναστάσης, Καραίσκος Κων/νος, Μολοχάδης Σταμάτης Προπονητές Μαρινάγης Ζαφείρης, Ντόνας ΓιώργοςΕφορος Καλιτζαίος Θανάσης

Το πρόγραμμα  των  αγώνων:

 1η  αγωνιστική                     Σήμερα

ΩΡΑ:      20:30                     ΠΑΟΚ                                                    ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ  ΓΣ               ΩΡΑ:      21:30                     ΟΥΚ  ΒΟΛΟΥ                                      ΑΟ  ΝΗΡΕΑΣ 

2η  αγωνιστική                     Παρασκευή                                           29/3/13

ΩΡΑ:      09:30                     ΑΟ  ΝΗΡΕΑΣ  ΓΕΡ.                            ΠΑΟΚ

ΩΡΑ:      10:30                     ΑΟ  ΙΩΝΙΚΟΣ  ΝΙΚ.                           ΟΥΚ  ΒΟΛΟΥ  

3η  αγωνιστική                     Παρασκευή                                           29/3/13

ΩΡΑ:      20:30                     ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ  ΓΣ                                ΑΟ  ΝΗΡΕΑΣ 

ΩΡΑ:      21:30                     ΠΑΟΚ                                                    ΑΟ  ΙΩΝΙΚΟΣ 

 4η  αγωνιστική                     Σάββατο                                                30/3/13

ΩΡΑ:      10:00                     ΑΟ  ΙΩΝΙΚΟΣ  ΝΙΚ.                           ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ  ΓΣ               ΩΡΑ:      11:00                     ΟΥΚ  ΒΟΛΟΥ                                      ΠΑΟΚ  

5η  αγωνιστική                     Σάββατο                                                30/3/13

ΩΡΑ:      18:00                     ΑΟ  ΝΗΡΕΑΣ  ΓΕΡ.                            ΑΟ  ΙΩΝΙΚΟΣ 

ΩΡΑ:      19:00                     ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ  ΓΣ                                ΟΥΚ  ΒΟΛΟΥ

 

ΚΥΡΙΑΚΗ     31/3/13     ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ   Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ

ΩΡΑ:      09:30                     ο  4ος  του  Α’ ομίλου με τον  4ο  του  Β’ ομίλου  (7η - 8η θέση)  

ΩΡΑ:      10:30                     ο  1ος  του  Α’ ομίλου με τον  2ο του Β’ομίλου;                                           

ΩΡΑ:      11:30                     ο  1ος  του  Β’ ομίλου με τον  2ο  του  Α’ ομίλου                

ΩΡΑ:      12:30                     ο  3ος  του  Α’ ομίλου με τον  3ο  του  Β’ ομίλου  (5η - 6η θέση)  

ΩΡΑ:      18:00                    ΜΙΚΡΟΣ                   ΤΕΛΙΚΟΣ         (3η  -  4η  θέση)

ΩΡΑ:      19:00                    ΜΕΓΑΛΟΣ               ΤΕΛΙΚΟΣ         (1η  -  2η  θέση)

Σχόλια
Δεν υπάρχουν σχόλια γι'αυτό το άρθρο
Αποστολή σχολίου
3
+
9
=