Ο Μπεκιάρης σφυρίζει τη Νίκη και ο Φίτσας τον Ολυμπιακό

Τελευταία ενημέρωση: 2021-11-26, 11:20:27
Ο Μπεκιάρης διευθύνει τον αγώνα Πιερικός-Νίκη
Ο Μπεκιάρης σφυρίζει τη Νίκη και ο Φίτσας τον Ολυμπιακό

Ανακοινώθηκαν χθες οι ορισμοί της ΚΕΔ/ΕΠΟ για τις αναμετρήσεις της 5ης αγωνιστικής της Super League 2. Την αναμέτρηση ανάμεσα σε Νίκη Βόλου και Πιερικό εκτός έδρας σφυρίζει ο Μπεκιάρης από την Καρδίτσα και το παιχνίδι του Ολυμπιακού Βόλου με την Αναγέννηση στην Καρδίτσα ο Φίτσας από την ΕΠΣ Πρέβεζας/Λευκάδας. Αναλυτικά: 

Α’ ΟΜΙΛΟΣ

Σάββατο 27 Νοεμβρίου

Πανσερραϊκός-Απόλλων Λάρισας

Διαιτητής: Τσιάρας (Καβάλας)

Βοηθοί: Νταβέλας (Μακεδονίας), Κουβαλάκης (Δράμας)

4ος: Πουλικίδης (Δράμας)

Κυριακή 28 Νοεμβρίου

Ηρακλής-ΑΕΛ

Διαιτητής: Γιουματζίδης (Πέλλας)

Βοηθοί: Κουφός, Φράγιος (Μακεδονίας)

4ος: Κακουλίδης (Θράκης)

Βέροια-Τρίκαλα

Διαιτητής: Τσοπουλίδης (Ξάνθης)

Βοηθοί: Χριστοδούλου (Ημαθίας), Μαλανδρής (Χαλκιδικής)

4ος: Μέγας (Πιερίας)

Απόλλων Πόντου-ΠΑΟΚ Β’

Διαιτητής: Κατοίκος (Αθηνών)

Βοηθοί: Κουκούμης (Καβάλας), Σάββας (Σερρών)

4ος: Βουρνέλης (Μακεδονίας)

Αναγέννηση Καρδίτσας-Ολυμπιακός Βόλου

Διαιτητής: Φίτσας (Πρέβεζας/Λευκάδας)

Βοηθοί: Παραφέστας, Μάνος (Λάρισας)

4ος: Λεωνίδας (Τρικάλων)

Πιερικός-Νίκη Βόλου

Διαιτητής: Μπεκιάρης (Καρδίτσας)

Βοηθοί: Μπαλιάκας (Κοζάνης), Κορωνάς (Πειραιά)

4ος: Τσιμεντερίδης (Κοζάνης)

Ξάνθη-Αλμωπός Αριδαίας

Διαιτητής: Μαλούτας (Ημαθίας)

Βοηθοί: Νατσιόπουλος (Μακεδονίας), Χατζηνάκος (Δράμας)

4ος: Αναστασόπουλος (Χαλκιδικής)

Θεσπρωτός-Καβάλα

Διαιτητής: Τάσης (Ηπείρου)

Βοηθοί: Λιόντος (Ηπείρου), Κακαφώνης (Αχαΐας)

4ος: Μπούμπας (Ηπείρου)

Β’ ΟΜΙΛΟΣ

Σάββατο 27 Νοεμβρίου

Παναθηναϊκός Β’-Α.Ε. Καραϊσκάκης

Διαιτητής: Θεοχάρης (Θεσσαλίας)

Βοηθοί: Δελής (Βοιωτίας), Αθανασοπούλου (Μεσσηνίας)

4ος: Ψυχούλας (Βοιωτίας)

Καλαμάτα-Εργοτέλης

Διαιτητής: Ανδριανός (Αχαΐας)

Βοηθοί: Κωνσταντόπουλος (Κορινθίας), Φίλος (Βοιωτίας)

4ος: Ρηγόπουλος (Ηλείας)

Κυριακή 28 Νοεμβρίου

Ηρόδοτος-Καλλιθέα

Διαιτητής: Βάτσιος (Δυτ. Αττικής)

Βοηθοί: Νικολάου (Αθηνών), Δημόπουλος (Δυτ. Αττικής)

4ος: Αλάμπεης (Αθηνών)

Λεβαδειακός-ΟΦ Ιεράπετρας

Διαιτητής: Βεργέτης Χρ. (Αρκαδίας)

Βοηθοί: Διπλάρης (Καρδίτσας), Βιντσετζάτος (Αν. Αττικής)

4ος: Πατεμτζής (Ηρακλείου)

Επισκοπή-Χανιά

Διαιτητής: Νταούλας (Δυτ. Αττικής)

Βοηθοί: Οικονόμου Κ. (Δυτ. Αττικής), Γούρνιας (Αν. Αττικής)

4ος: Μπακογιάννης (Αθηνών)

Κηφισιά-Διαγόρας

Διαιτητής: Αντωνίου (Αχαΐας)

Βοηθοί: Μαυραντωνάκης Α. (Ηρακλείου), Μπουρτζοβίτης (Κορινθίας)

Τέταρτη: Τσιοφλίκη (Λάρισας)

Ρόδος-Ζάκυνθος

Διαιτητής: Βλάχος (Αν. Αττικής)

Βοηθοί: Τοροσιάδης, Αϊναλής (Μακεδονίας)

4ος: Τσουκαλάς (Αθηνών)

ΑΕΚ Β’-Αστέρας Βλαχιώτη

Διαιτητής: Ματσούκας (Αιτωλοακαρνανίας)

Βοηθοί: Καλαμπόκης (Αιτωλοακαρνανίας), Οικονόμου Σπ. (Αχαΐας)

4ος: Καλατζής (Θεσσαλίας).

Ακολουθήστε τον ΤΑΧΥΔΡΟΜΟ στο GOOGLE NEWS για άμεση ενημέρωση.
Δείτε όλες τις τελευταίες ειδήσεις από τον Βόλο, την Μαγνησία, την Ελλάδα και τον κόσμο
απο τον
ΤΑΧΥΔΡΟΜΟ
Σχόλια
Δεν υπάρχουν σχόλια γι'αυτό το άρθρο
Αποστολή σχολίου
1
+
6
=