Ο Πουλικίδης σφυρίζει τη Νίκη και ο Μαχαίρας τον Ολυμπιακό Βόλου

Τελευταία ενημέρωση: 2021-11-22, 17:42:14
Ο Πουλικίδης την Πέμπτη στο Πανθεσσαλικό
Ο Πουλικίδης σφυρίζει τη Νίκη και ο Μαχαίρας τον Ολυμπιακό Βόλου

Οι ορισμοί των διαιτητών για τα ματς της εμβόλιμης 4ης αγωνιστικής της Σούπερ Λίγκας 2, που θα διεξαχθεί μεθαύριο Τετάρτη (24/11) στις 15.00, με εξαίρεση το ματς Νίκη Βόλου - Αναγέννηση Καρδίτσας, το οποίο θα γίνει την Πέμπτη, ανακοινώθηκαν σήμερα Δευτέρα. Ο Πουλικίδης της ΕΠΣ Δράμας θα σφυρίξει τη Νίκη στο Πανθεσσαλικό και ο Μαχαίρας της ΕΠΣ Αθηνών τον Ολυμπιακό Βόλου με τον Απόλλωνα Πόντου στη Νεάπολη. 

Αναλυτικά:  

Τετάρτη 24/11 – 15:00

Βόρειος (1ος) όμιλος

Καβάλα - Ξάνθη

Διαιτητής: Αναστασόπουλος (Χαλκιδίκης)

Βοηθοί: Φράγιος, Βογιατζίδης (Χαλκιδικής)

Τέταρτος: Πουλόπουλος (Πειραιώς)

Αλμωπός Αριδαίας - Πιερικός

Διαιτητής: Λεωνίδας (Τρικάλων)

Βοηθοί: Αναστασιάδης (Σερρών), Πραχάλης (Κοζάνης)

Τέταρτος: Μέγας (Πιερίας)

Ολυμπιακός Βόλου - Απόλλων Πόντου

Διαιτητής: Μαχαίρας (Αθηνών)

Βοηθοί: Αραβίδης (Αθηνών), Πριόνας (Εύβοιας)

Τέταρτος: Μέγας (Πιερίας)

ΠΑΟΚ Β’ - Βέροια

Διαιτητής: Καλατζής (Θεσσαλίας)

Βοηθοί: Δέλλιος (Πέλλας), Καμπερίδης (Καβάλας)

Τέταρτος: Πολυχρόνης (Πιερίας)

Τρίκαλα - Ηρακλής

Διαιτητής: Κατσικογιάννης (Ηπείρου)

Βοηθοί: Λιόντος, Διαμαντής (Ηπείρου)

Τέταρτος: Μελτζανίδης (Ημαθίας)

ΑΕΛ - Πανσερραϊκός

Διαιτητής: Μαλούτας (Ημαθίας) - ΦΩΤΟ 

Βοηθοί: Αΐναλης (Μακεδονίας), Χαραλαμπόπουλος (Κιλκίς)

Τέταρτος: Τσιάρας (Καβάλας) 

Απόλλων Λάρισας - Ολυμπιακός Β’

Διαιτητής: Καδδάς (Αχαΐας)

Βοηθοί: Δελής (Βοιωτίας), Δημόπουλος (Φλώρινας)

Τέταρτος: Τσιμεντερίδης (Κοζάνης)

Νίκη Βόλου - Αναγέννηση Καρδίτσας (Πέμπτη 25/11 – 15:00)

Διαιτητής: Πουλικίδης (Δράμας)

Βοηθοί: Καραθανάσης (Ανατ. Αττικής), Πλακάς (Δυτ. Αττικής)

Τέταρτος: Στάμος (Ηλείας)

Ρεπό: Θεσπρωτός

Νότιος (2ος) όμιλος 

Α.Ε. Καραϊσκάκης - Καλαμάτα

Διαιτητής: Τσιοφλίκη (Λάρισας)

Βοηθοί: Καραλής (Ηλεία) – Καλαμπόκης (Αιτ/νιας)

Τέταρτος: Σιντόρης (Θεσπρωτίας) 

Εργοτέλης - ΑΕΚ Β’

Διαιτητής: Βουρνέλης (Μακεδονίας)

Βοηθοί: Φραγκιαδάκης (Λασιθίου) – Πάγκαλος (Λασιθίου)

Τέταρτος: Νικολάου (Αθηνών) 

Αστέρας Βλαχιώτη - Κηφισιά

Διαιτητής: Μπαϊλης (Πρέβεζας-Λευκάδας)

Βοηθοί: Φραγκούλης (Πρέβεζας-Λευκάδας) – Μάνος (Λάρισας)

Τέταρτος: Ρηγόπουλος (Ηλείας) 

Διαγόρας - Επισκοπή

Διαιτητής: Μπαϊρακτάρης (Αθηνών)

Βοηθοί: Τσολακίδης (Αθηνών) – Κωνστάντιος (Ευβοίας)

Τέταρτος: Τσουκαλάς (Αθηνών)

Χανιά - Ρόδος

Διαιτητής: Μπακογιάννης (Αθηνών)

Βοηθοί: Δέτση (Αθηνών) – Δημόπουλος (Δυτ. Αττική)

Τέταρτος: Τσαμούρης (Πειραιώς) 

Ζάκυνθος - Λεβαδειακός

Διαιτητής: Βλάχος (Αν. Αττικής)

Βοηθοί: Νατσιόπουλος (Μακεδονίας) – Τυριακίδης (Μακεδονίας)

Τέταρτος: Μπεκιάρης (Καρδίτσας)

Ο.Φ. Ιεράπετρας - Ηρόδοτος

Διαιτητής: Πατμετζής (Ηρακλείου)

Βοηθοί: Αναστασάκης (Χανιών) – Δασκαλάκης (Ηρακλείου)

Τέταρτος: Κουκουράκης (Χανιών)

Καλλιθέα - Αιγάλεω

Διαιτητής: Μπούμπας (Ηπείρου)

Βοηθοί: Αρμακόλας (Κυκλάδων) – Φαλτάκας (Γρεβενών)

Τέταρτος: Δραγάτης (Αν. Αττικής)

Ρεπό: Παναθηναϊκός Β’

Ακολουθήστε τον ΤΑΧΥΔΡΟΜΟ στο GOOGLE NEWS για άμεση ενημέρωση.
Δείτε όλες τις τελευταίες ειδήσεις από τον Βόλο, την Μαγνησία, την Ελλάδα και τον κόσμο
απο τον
ΤΑΧΥΔΡΟΜΟ
Σχόλια
Δεν υπάρχουν σχόλια γι'αυτό το άρθρο
Αποστολή σχολίου
2
+
8
=