Ολοι οι διαιτητές του Κυπέλλου, ο Κεχαγιάς στην Αγριά

Τελευταία ενημέρωση: 2021-09-10, 10:22:12
Ο Κεχαγιάς στην Αγριά
Ολοι οι διαιτητές του Κυπέλλου, ο Κεχαγιάς στην Αγριά

Τους διαιτητές για τη 2η φάση του Κυπέλλου Ελλάδας ανακοίνωσε η ΚΕΔ/ΕΠΟ. Για το ματς Θησέας Αγριάς - Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων Ημαθίας ορίστηκε ο Κωνσταντίνος Κεχαγιάς από την Ένωση Δυτικής Αττικής με βοηθούς τους Λεωνίδα και Μπάλλα από την ΕΠΣ Τρικάλων.

Όλοι οι ορισμοί έχουν εξής:

Σάββατο 11/9 – 16:00

1ος όμιλος

Τηλυκράτης Λευκάδας-ΑΕ Λευκίμμης 

Διαιτητής: Χατζηπαναγιώτου (Ηπείρου)

Βοηθοί: Παπαλαζάρου (Θεσπρωτίας), Σίσκας (Ηπείρου)

Παναγρινιακός-ΠΟ Ελασσόνας 

Διαιτητής: Σαφαρίκας (Αχαΐας)

Βοηθοί: Ζούλης (Αχαΐας), Χλεμπογιάννης (Φωκίδας)

Θησέας Αγριάς-Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων Ημαθίας 

Διαιτητής: Κεχαγιάς (Δυτ. Αττικής)

Βοηθοί: Λεωνίδας, Μπάλας (Τρικάλων)

Μακεδονικός-ΑΟ Υπάτου 

Διαιτητής: Αργυρός (Πέλλας)

Βοηθοί: Σηπάκης, Βλαδίκας (Πέλλας)

 

Κυριακή 12/9 – 16:00

 

ΦΣ Κοζάνη-Πανδραμαϊκός

Διαιτητής: Πέτσας (Τρικάλων)

Βοηθοί: Σκούτας (Χαλκιδικής), Παπαγεωργόπουλος (Τρικάλων)

Εδεσσαϊκός-Άρης Αβάτου

Διαιτητής: Μπουτσίκος (Μακεδονίας)

Βοηθοί: Χατζηβασιλείου, Κωνσταντινίδης (Μακεδονίας)

 Αναγέννηση Πλαγιάς-Ποσειδώνας Μηχανιώνας

Διαιτητής: Γκαϊτατζής (Δράμας)

Βοηθοί: Παστίδης, Σιαμάνης (Δράμας)

Εθνικός Σοχού-Αγροτικός Αστέρας

Διαιτητής: Δημητριάδης (Χαλκιδικής)

Βοηθοί: Κώστογλου, Χρυσαΐδης (Χαλκιδικής)

ΠΟ Φήκης-Αμβρυσσέας Διστόμου

Διαιτητής: Κολορίζος (Φθιώτιδας)

Βοηθοί: Γάκος (Φθιώτιδας), Σακκάς (Θεσσαλίας)

Αλεξανδρούπολη FC-ΠΑΣ Αχέρων Καναλακίου

Διαιτητής: Τσιλίκας (Καβάλας)

Βοηθοί: Ζαχαρίας, Δεδονάκης (Καβάλας)

2ος όμιλος

Διαγόρας Βραχνεΐκων-Ερμής Μελιγούς (Σάββατο 11/9 – 16:00)

Διαιτητής: Ρούτσης (Κορινθίας)

Βοηθοί: Κλεπετσάνης, Οικονόμου (Κορινθίας)

Γιούχτας-Αήττητος Σπάτων (15:00)

Διαιτητής: Τρίγκας (Χανίων)

Βοηθοί: Μαυρεδάκης, Μαρκετάκης (Χανίων)

Άγιος Νικόλαος-Πανελευσινιακός (15:00)

Διαιτητής: Σταυρουλάκης (Ρεθύμνου)

Βοηθοί: Βαρβαντάκης, Βλαχάκης (Ρεθύμνου)

 Εθνικός-Κερατσίνι

Διαιτητής: Κακρίδης (Κορινθίας)

Βοηθοί: Παύλος (Δυτ. Αττικής), Σούζας (Αιτ/νίας)

ΑΟ Διαβολιτσίου-ΠΑΟ Ρουφ

Διαιτητής: Παπαγεωργόπουλος (Αργολίδας)

Βοηθοί: Γκουριώτης, Τούμπας (Αργολίδας)

Αίας Σαλαμίνας-Παναχαϊκή

Διαιτητής: Καλογερόπουλος (Αθηνών)

Βοηθοί: Μητράκος, Γκούντας (Αθηνών)

Αταλάντη-Νέα Αρτάκη

Διαιτητής: Παναγιωτάρας (Αθηνών)

Βοηθοί: Κουλοχέρης, Σοφίας (Ανατ. Αττικής)

Προοδευτική-Άρης Σκάλας

Διαιτητής: Ανδρικόπουλος (Κυκλάδων)

Βοηθοί: Παπαδόπουλος (Κιλκίς), Λυκομήτρος (Αργολίδας)

Ατσαλένιος-Ηλιούπολη

Διαιτητής: Μόσχου (Λασιθίου)

Βοηθοί: Καφεσάκης, Κοκοτάκης (Λασιθίου)

Άρης Σούδας-Χαραυγιακός

Διαιτητής: Βισκαδούρος (Ηρακλείου)

Βοηθοί: Σφακιανάκης, Τσαμπουράκης (Ηρακλείου)

*πηγή φωτό matiesstasport

 

 

Ακολουθήστε τον ΤΑΧΥΔΡΟΜΟ στο GOOGLE NEWS για άμεση ενημέρωση.
Δείτε όλες τις τελευταίες ειδήσεις από τον Βόλο, την Μαγνησία, την Ελλάδα και τον κόσμο
απο τον
ΤΑΧΥΔΡΟΜΟ
Σχόλια
Δεν υπάρχουν σχόλια γι'αυτό το άρθρο
Αποστολή σχολίου
4
+
6
=