Τζάμπολ στην 4η αγωνιστική

Τελευταία ενημέρωση: 2019-11-09, 11:47:48
Στην έδρα του επιστρέφει ο ΓΣΑ υποδεχόμενος τον Φοίβο Γιάννουλης
Τζάμπολ στην 4η αγωνιστική

Με την 4η αγωνιστική συνεχίζονται σήμερα και αύριο τα πρωταθλήματα της Α1 και Α2 ΕΣΚΑΘ, ενώ αύριο θα πραγματοποιηθεί η 2η αγωνιστική στη Β’ Κατηγορία. Πιο αναλυτικά ο πρωτοπόρος ΓΣΑ στην Α1 επιστρέφει και πάλι εντός έδρας, φιλοξενώντας σήμερα στις 7μ.μ. τον Φοίβο Γιάννουλης, ενώ στις 8μ.μ. ακολουθεί μάχη ανάμεσα στον Ιωνα και την Αγριά στο Κλειστό Βάκης Παρασκευόπουλος με τους φιλοξενούμενους να κυνηγάνε το 4ο σερί ροζ φύλλο αγώνα. Αναλυτικά το πρόγραμμα των τριών κατηγοριών, οι ορισμοί των διαιτητών και οι μέχρι στιγμής βαθμολογίες.

Α1 ΕΣΚΑΘ

(4η αγωνιστική)

Σήμερα

Κλ. Ι. Πατάκης 17:00

Νίκαια 2012-ΑΕΒΔ
(Φακίτσας Λ.-Πανταζής)

Κλ. Αγίου Θωμά 17:30

Αστέρας Λ.-ΓΣ Βόλου
(Κοντογιάννης-Αθανασόπουλος)

Κλειστό Αλμυρού 19:00

ΓΣ Αλμυρού-Φοίβος Γιαν.
(Καλογερόπουλος Λ.-Ηλιόπουλος)

Κλ. Αγίου Θωμά 19:30

Σπάρτακος-Ελευθεριακός

(Μαραμής-Κίσσας)

«Β.Παρασκευόπουλος» 20:00

Ιωνας-Αγριά
(Τσουμαχίδης-Τσάλας Γ.)

Αύριο

Κλ. Ν. Ιωνίας 17:30

Αιολικός-Κεραυνός Λ.
(Ηλιόπουλος-Κοντοστάθης Χρ.)

 Α2 ΕΣΚΑΘ

4η αγωνιστική

Σήμερα

Κλ. Αλμυρού 17:00

Δήμητρα Ευξ.-Κένταυρος Ζ.

(Γιαννούλης-Αβραμίδου)

Κλ. Αγριάς 17:30

Ιωλκία-Νέοι ΑΕΛ

(Μπουγλός Ι-Μπουγλός Π.)

Αύριο

«Β.Παρασκευόπουλος» 11:00

BC Volos-Σκιάθος

(Ηλιόπουλος-Καραθάνος Κλ.)

Κλ. Αγιάς 17:30

Ερμής Αγιάς -Ίκαρος

(Γκέκας-Λυτροσυγκούνης)

ΕΑΚ Βόλου 17:30

Ανάληψη-Ανόρθωση

(Σταματόπουλος-Παπαγιώτης)

Ρεπό: Α.Σ. Φαρσάλων 

Β ΕΣΚΑΘ

2η αγωνιστική

Αύριο

Κλ. Τύρναβου 16:30

Γ.Σ. Τυρνάβου-Ηρακλής Χάλκης

(Βόντζα-Τίκας)

Κλ. Αλμυρού 12:00

Τιτάνες Αλμυρού-Πλατύκαμπος

(Παπαγιώτης Γ.-Γεωργοσόπουλος)

Κλ. Αγίου Θωμά 15:30

Αναγέννηση Καλοχωρίου-Άδμητος

(Καραχρήστος Ν.-Φαρμάκης Αλ.)

Κλ. Φαρσάλων 11:30

Γ.Σ. Φαρσάλων Κ21 -Σκόπελος

(Δοτά-Φαρμάκης Αλ.)

Κλ. Αρμενίου 12:00

Αρμένιο-Ολυμπιονίκης

(Αβραμίδου-Κοντοστάθης Χρ.)

Βαθμολογίες

Α1 Κατηγορία

1. Αγριά               6
2. ΓΣ Αλμυρού                   6
3. Νίκαια 2012                   5
4. Αιολικός          5
5. Φοίβος Γιαν. 5
6. Σπάρτακος     5
7. ΓΣ Βόλου         4
8. Ιωνας               4
9. ΑΕΒΔ                4
10. Κεραυνός Λ.               4
11. Ελευθεριακός            3
12. Αστέρας Λ.  3 

Α2 Κατηγορία

1. Ανάληψη        6

2. Ιωλκία              6

3. Ανόρθωση     6

4. BC Volos          5

5. Ερμής Αγιάς  4

6. Σκιάθος           3

7. Δήμητρα Ευξ.                               3

8. Ίκαρος Νεάπολης       3

9. Κένταυρος Ζαγοράς  3

10. Α.Σ. Φαρσάλων         3

11. Νέοι ΑΕΛ      3

Β’ Κατηγορία

1. Τιτάνες Αλμυρού        2

2. Γ.Σ. Τυρνάβου                              2

3. Άδμητος          2

4. Αρμένιο          2

5. Αναγέννηση Καλοχωρίου       2

6. Πλατύκαμπος               1

7. Ηρακλής Χάλκης         1

8. Γ.Σ. Φαρσάλων Κ21    1

9. Σκόπελος        1

10. Ολυμπιονίκης             1

Σχόλια
Δεν υπάρχουν σχόλια γι'αυτό το άρθρο
Αποστολή σχολίου
4
+
8
=