Κλήρωσε για ΓΣ Αλμυρού, Θησέα και Διαγόρα

Τελευταία ενημέρωση: 2019-09-11, 17:26:05
Κλήρωσε για ΓΣ Αλμυρού, Θησέα και Διαγόρα

Πραγματοποιήθηκε στα γραφεία της ΕΠΟ η κλήρωση του πρωταθλήματος της Γ’ Εθνικής Κατηγορίας που θα έχει πρεμιέρα στους 8 ομίλους στις 22 Σεπτεμβρίου και συμμετέχουν τρεις ομάδες της Μαγνησίας, ο Θησέας Αγριάς, ο ΓΣ Αλμυρού και ο νεοφώτιστος Διαγόρας Στεφανοβικείου. 

ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΟΥ 3ου ΟΜΙΛΟΥ ΤΗΣ Γ’ΕΘΝΙΚΗΣ 2019-2020

Α’ ΓΥΡΟΣ

1η αγωνιστική (22/9)

ΑΣ Μετέωρα - Διαγόρας

Αταλάντη - Ποταμιά

ΑΕ Καρίτσας - Δίας Δίου

Διγενής Νεοχ. - ΑΟ Σελλάνων

Ατρόμητος Παλαμά - Αλμυρός

Θησέας Αγριάς - Πιερικός

Οικονόμος - Ηρακλής Λάρισας

2η αγωνιστική (29/9)

Αταλάντη - ΑΣ Μετέωρα

Διαγόρας - ΑΕ Καρίτσας

Ποταμιά - Διγενής Νεοχωρίου

Δίας Δίου - Ατρόμητος Παλαμά

ΑΟ Σελλάνων - Θησέας Αγριάς

Αλμυρός - Οικονόμος

Πιερικός - Ηρακλής Λάρισας

3η αγωνιστική (6/10)

Θησέας Αγριάς - Ποταμιά

Πιερικός - Αλμυρός

Ατρόμητος Παλαμά - Διαγόρας

ΑΣ Μετέωρα - ΑΕ Καρίτσας

Διγενής Νεοχωρίου - Αταλάντη

Οικονόμος - Δίας Δίου

Ηρακλής Λάρ. - ΑΟ Σελλάνων

4η αγωνιστική (Τετ. 9/10)

Διγενής Νεοχωρίου - ΑΣ Μετέωρα

ΑΕ Καρίτσας - Ατρόμητος Παλαμά

Αταλάντη - Θησέας Αγριάς

Διαγόρας - Οικονόμος Τσαρ.

Ποταμιά - Ηρακλής Λάρισας

Δίας Δίου - Πιερικός

ΑΟ Σελλάνων - Αλμυρός

5η αγωνιστική (13/10)

Μετέωρα - Ατρόμητος Παλαμά

Θησέας - Διγενής Νεοχωρίου

Οικονόμος - ΑΕ Καρίτσας

Ηρακλής Λάρισας - Αταλάντη

Πιερικός - Διαγόρας

Αλμυρός - Ποταμιά

ΑΟ Σελλάνων - Δίας Δίου

6η αγωνιστική (20/10)

Θησέας Αγριάς - ΑΣ Μετέωρα

Ατρόμητος Παλαμά - Οικονόμος

Διγενής Νεοχ.- Ηρακλής Λάρισας

ΑΕ Καρίτσας - Πιερικός

Αταλάντη - Αλμυρός

Διαγόρας - ΑΟ Σελλάνων

Ποταμιά - Δίας Δίου

7η αγωνιστική (27/10)

ΑΣ Μετέωρα - Οικονόμος

Ηρακλής Λάρισας - Θησέας

Πιερικός - Ατρόμητος Παλαμά

Αλμυρός - Διγενής Νεοχωρίου

ΑΟ Σελλάνων - ΑΕ Καρίτσας

Δίας Δίου - Αταλάντη

Ποταμιά - Διαγόρας

8η αγωνιστική (Τετ. 30/10)

Ηρακλής Λάρ. - ΑΣ Μετέωρα

Οικονόμος - Πιερικός

Θησέας Αγριάς - Αλμυρός

Ατρόμητος Παλαμά - ΑΟ Σελλάνων

Διγενής Νεοχωρίου - Δίας Δίου

ΑΕ Καρίτσας - Ποταμιά

Αταλάντη - Διαγόρας Στεφ.

9η αγωνιστική (3/11)

ΑΣ Μετέωρα - Πιερικός

Αλμυρός - Ηρακλής Λάρισας

ΑΟ Σελλάνων - Οικονόμος

Δίας Δίου - Θησέας Αγριάς

Ποταμιά - Ατρόμητος Παλαμά

Διαγόρας - Διγενής Νεοχωρίου

ΑΕ Καρίτσας - Αταλάντη

10η αγωνιστική (10/11)

Αλμυρός - ΑΣ Μετέωρα

Πιερικός - ΑΟ Σελλάνων

Ηρακλής Λάρισας - Δίας Δίου

Οικονόμος Τσαριτσάνης - Ποταμιά

Θησέας- Διαγόρας Στεφανοβικείου

Ατρόμητος Παλαμά - Αταλάντη

Διγενής Νεοχωρίου - ΑΕ Καρίτσας

11η αγωνιστική (Σαβ. 16/11)

ΑΣ Μετέωρα - ΑΟ Σελλάνων

Δίας Δίου - Αλμυρός

Ποταμιά - Πιερικός

Διαγόρας - Ηρακλής Λάρισας

Αταλάντη - Οικονόμος

ΑΕ Καρίτσας - Θησέας Αγριάς

Ατρόμητος Παλαμά - Διγενής

12η αγωνιστική (24/11)

Δίας Δίου - ΑΣ Μετέωρα

ΑΟ Σελλάνων - Ποταμιά

Αλμυρός - Διαγόρας

Πιερικός - Αταλάντη

Ηρακλής Λάρισας - ΑΕ Καρίτσας

Οικονόμος - Διγενής Νεοχωρίου

Θησέας - Ατρόμητος Παλαμά

13η αγωνιστική (Τετ. 27/11)

ΑΣ Μετέωρα - Ποταμιά

Διαγόρας - Δίας Δίου

Αταλάντη - ΑΟ Σελλάνων

ΑΕ Καρίτσας - Αλμυρός

Διγενής Νεοχωρίου - Πιερικός

Ατρόμητος Παλ. - Ηρακλής Λ.

Οικονόμος - Θησέας Αγριάς

Β’ ΓΥΡΟΣ

14η αγωνιστική (1/12)

Διαγόρας - ΑΣ Μετέωρα

Ποταμιά - Αταλάντη

Δίας Δίου - ΑΕ Καρίτσας

ΑΟ Σελλάνων - Διγενής Νεοχ.

Αλμυρός - Ατρόμητος Παλαμά

Πιερικός - Θησέας Αγριάς

Ηρακλής Λάρ. - Οικονόμος

15η αγωνιστική (8/12)

ΑΣ Μετέωρα - Αταλάντη

ΑΕ Καρίτσας - Διαγόρας

Διγενής Νεοχωρίου - Ποταμιά

Ατρόμητος Παλαμά - Δίας Δίου

Θησέας Αγριάς - ΑΟ Σελλάνων

Οικονόμος- Αλμυρός

Ηρακλής Λάρισας - Πιερικός

16η αγωνιστική (15/12)

ΑΕ Καρίτσας - ΑΣ Μετέωρα

Αταλάντη - Διγενής Νεοχωρίου

Διαγόρας - Ατρόμητος Παλαμά

Ποταμιά - Θησέας Αγριάς

Δίας Δίου - Οικονόμος Τσαριτσάνης

ΑΟ Σελλάνων - Ηρακλής Λάρισας

Αλμυρός - Πιερικός

17η αγωνιστική (Τετ. 18/12)

ΑΣ Μετέωρα - Διγενής Νεοχωρίου

Ατρόμητος Παλαμά - ΑΕ Καρίτσας

Θησέας Αγριάς - Αταλάντη

Οικονόμος - Διαγόρας

Ηρακλής Λάρισας - Ποταμιά

Πιερικός - Δίας Δίου

Αλμυρός - ΑΟ Σελλάνων

18η αγωνιστική (5/1/2020)

Ατρόμητος Παλαμά - ΑΣ Μετέωρα

Διγενής Νεοχωρίου - Θησέας

ΑΕ Καρίτσας - Οικονόμος

Αταλάντη - Ηρακλής Λάρισας

Διαγόρας - Πιερικός

Ποταμιά - Αλμυρός

Δίας Δίου - ΑΟ Σελλάνων

19η αγωνιστική (12/1)

ΑΣ Μετέωρα - Θησέας Αγριάς

Οικονόμος - Ατρόμητος Παλαμά

Ηρακλής Λάρισας - Διγενής

Πιερικός - ΑΕ Καρίτσας

Αλμυρός - Αταλάντη

ΑΟ Σελλάνων - Διαγόρας

Δίας Δίου - Ποταμιά

20ή αγωνιστική (19/1)

Οικονόμος - ΑΣ Μετέωρα

Θησέας - Ηρακλής Λάρισας

Ατρόμητος Παλαμά - Πιερικός

Διγενής Νεοχωρίου - Αλμυρός

ΑΕ Καρίτσας - ΑΟ Σελλάνων

Αταλάντη - Δίας Δίου

Διαγόρας - Ποταμιά

21η αγωνιστική (26/1)

Μετέωρα - Ηρακλής Λάρισας

Πιερικός - Οικονόμος

Αλμυρός - Θησέας Αγριάς

ΑΟ Σελλάνων - Ατρόμητος Π.

Δίας Δίου - Διγενής Νεοχωρίου

Ποταμιά - ΑΕ Καρίτσας

Διαγόρας - Αταλάντη

22η αγωνιστική (2/2)

Πιερικός - ΑΣ Μετέωρα

Ηρακλής Λάρισας - Αλμυρός

Οικονόμος - ΑΟ Σελλάνων

Θησέας Αγριάς - Δίας Δίου

Ατρόμητος Παλαμά - Ποταμιά

Διγενής Νεοχωρίου - Διαγόρας

Αταλάντη - ΑΕ Καρίτσας

23η αγωνιστική (9/2)

ΑΣ Μετέωρα - Αλμυρός

ΑΟ Σελλάνων - Πιερικός

Δίας Δίου - Ηρακλής Λάρισας

Ποταμιά - Οικονόμος Τσαριτσάνης

Διαγόρας - Θησέας

Αταλάντη - Ατρόμητος Παλαμά

ΑΕ Καρίτσας - Διγενής Νεοχωρίου

24η αγωνιστική (16/2)

ΑΟ Σελλάνων - ΑΣ Μετέωρα

Αλμυρός - Δίας Δίου

Πιερικός - Ποταμιά

Ηρακλής Λάρισας - Διαγόρας

Οικονόμος- Αταλάντη

Θησέας Αγριάς - ΑΕ Καρίτσας

Διγενής Νεοχ. - Ατρόμητος Π.

25η αγωνιστική (23/2)

ΑΣ Μετέωρα - Δίας Δίου

Ποταμιά - ΑΟ Σελλάνων

Διαγόρας - Αλμυρός

Αταλάντη - Πιερικός

ΑΕ Καρίτσας - Ηρακλής Λάρισας

Διγενής Νεοχωρίου - Οικονόμος

Ατρόμητος Παλαμά - Θησέας

26η αγωνιστική (29/2)

Ποταμιά - ΑΣ Μετέωρα

Δίας Δίου - Διαγόρας

ΑΟ Σελλάνων - Αταλάντη

Αλμυρός - ΑΕ Καρίτσας

Πιερικός - Διγενής Νεοχωρίου

Ηρακλής Λ. - Ατρόμητος Π.

Θησέας Αγριάς - Οικονόμος

Σχόλια
Δεν υπάρχουν σχόλια γι'αυτό το άρθρο
Αποστολή σχολίου
7
+
2
=