Κλήρωσε για Ολυμπιακό και Νίκη στη Football League

Τελευταία ενημέρωση: 2019-09-04, 21:20:59
Κλήρωσε για Ολυμπιακό και Νίκη στη Football League

Το πρόγραμμα της Football League 2019-2020:

1η αγωνιστική (29/9)

Αιγάλεω - Καλαμάτα

Καβάλα - Τρίγλια

Ιάλυσος - ΟΦ Ιεράπετρας

Ασπρόπυργος - Ολυμπιακός Β.

Νίκη Βόλου - Θεσπρωτός

Βέροια - Διαγόρας

Ιωνικός - Τρίκαλα

 

2η αγωνιστική (06/10)

Καβάλα - Αιγάλεω

Καλαμάτα - Ιάλυσος

Τρίγλια - Ασπρόπυργος

ΟΦ Ιεράπετρας - Νίκη Β.

Ολυμπιακός Β. - Βέροια

Θεσπρωτός - Ιωνικός

Διαγόρας - Τρίκαλα

 

3η αγωνιστική (13/10)

Αιγάλεω - Ιάλυσος

Ασπρόπυργος - Καβάλα

Νίκη Βόλου - Καλαμάτα

Βέροια - Τρίγλια

Ιωνικός - ΟΦ Ιεράπετρας

Τρίκαλα - Ολυμπιακός Β.

Διαγόρας - Θεσπρωτός

 

4η αγωνιστική (20/10)

Ασπρόπυργος - Αιγάλεω

Ιάλυσος - Νίκη Βόλου

Καβάλα - Βέροια

Καλαμάτα - Ιωνικός

Τρίγλια - Τρίκαλα

ΟΦ Ιεράπετρας - Διαγόρας

Ολυμπιακός Β.- Θεσπρωτός

 

5η αγωνιστική (27/10)

Αιγάλεω - Νίκη Βόλου

Βέροια - Ασπρόπυργος

Ιωνικός - Ιάλυσος

Τρίκαλα - Καβάλα

Διαγόρας - Καλαμάτα

Θεσπρωτός - Τρίγλια

Ολυμπιακός Β. - ΟΦ Ιεράπετρας

 

6η αγωνιστική (3/11)

Βέροια - Αιγάλεω

Νίκη Βόλου - Ιωνικός

Ασπρόπυργος - Τρίκαλα

Ιάλυσος - Διαγόρας

Καβάλα - Θεσπρωτός

Καλαμάτα - Ολυμπιακός Β.

Τρίγλια - ΟΦ Ιεράπετρας

 

7η αγωνιστική (10/11)

Αιγάλεω - Ιωνικός

Τρίκαλα - Βέροια

Διαγόρας - Νίκη Βόλου

Θεσπρωτός - Ασπρόπυργος

Ολυμπιακός Β. - Ιάλυσος

ΟΦ Ιεράπετρας - Καβάλα

Τρίγλια - Καλαμάτα

 

8η αγωνιστική (17/11)

Τρίκαλα - Αιγάλεω

Ιωνικός - Διαγόρας

Βέροια - Θεσπρωτός

Νίκη Βόλου - Ολυμπιακός Β.

Ασπρόπυργος - ΟΦ Ιεράπετρας

Ιάλυσος - Τρίγλια

Καβάλα - Καλαμάτα

 

9η αγωνιστική (24/11)

Αιγάλεω - Διαγόρας

Θεσπρωτός - Τρίκαλα

Ολυμπιακός Β. - Ιωνικός

ΟΦ Ιεράπετρας - Βέροια

Τρίγλια - Νίκη Βόλου

Καλαμάτα - Ασπρόπυργος

Ιάλυσος - Καβάλα

 

10η αγωνιστική (1/12)

Θεσπρωτός - Αιγάλεω

Διαγόρας - Ολυμπιακός Β.

Τρίκαλα - ΟΦ Ιεράπετρας

Ιωνικός - Τρίγλια

Βέροια - Καλαμάτα

Νίκη Βόλου - Καβάλα

Ασπρόπυργος - Ιάλυσος

 

11η αγωνιστική (8/12)

Αιγάλεω - Ολυμπιακός Β.

ΟΦ Ιεράπετρας - Θεσπρωτός

Τρίγλια - Διαγόρας

Καλαμάτα - Τρίκαλα

Καβάλα - Ιωνικός

Ιάλυσος - Βέροια

Νίκη Βόλου - Ασπρόπυργος

 

12η αγωνιστική (15/12)

ΟΦ Ιεράπετρας - Αιγάλεω

Ολυμπιακός Β.- Τρίγλια

Θεσπρωτός - Καλαμάτα

Διαγόρας - Καβάλα

Τρίκαλα - Ιάλυσος

Ιωνικός - Ασπρόπυργος

Βέροια - Νίκη Βόλου

 

13η αγωνιστική (22/12)

Αιγάλεω - Τρίγλια

Καλαμάτα - ΟΦ Ιεράπετρας

Καβάλα - Ολυμπιακός Β.

Ιάλυσος - Θεσπρωτός

Ασπρόπυργος - Διαγόρας

Νίκη Βόλου - Τρίκαλα

Ιωνικός - Βέροια

------

14η αγωνιστική (5/1)

Καλαμάτα - Αιγάλεω

Τρίγλια - Καβάλα

ΟΦ Ιεράπετρας - Ιάλυσος

Ολυμπιακός Β. - Ασπρόπυργος

Θεσπρωτός - Νίκη Βόλου

Διαγόρας - Βέροια

Τρίκαλα - Ιωνικός

 

15η αγωνιστική (12/1)

Αιγάλεω - Καβάλα

Ιάλυσος - Καλαμάτα

Ασπρόπυργος - Τρίγλια

Νίκη Βόλου - ΟΦ Ιεράπετρας

Βέροια - Ολυμπιακός Β.

Ιωνικός - Θεσπρωτός

Τρίκαλα - Διαγόρας

 

16η αγωνιστική (19/1)

Ιάλυσος - Αιγάλεω

Καβάλα - Ασπρόπυργος

Καλαμάτα - Νίκη Βόλου

Τρίγλια - Βέροια

ΟΦ Ιεράπετρας - Ιωνικός

Ολυμπιακός Βόλου - Τρίκαλα

Θεσπρωτός - Διαγόρας

 

17η αγωνιστική (26/1)

Αιγάλεω - Ασπρόπυργος

Νίκη Βόλου - Ιάλυσος

Βέροια - Καβάλα

Ιωνικός - Καλαμάτα

Τρίκαλα - Τρίγλια

Διαγόρας - ΟΦ Ιεράπετρας

Θεσπρωτός - Ολυμπιακός Β.

 

18η αγωνιστική (2/2)

Νίκη Βόλου - Αιγάλεω

Ασπρόπυργος - Βέροια

Ιάλυσος - Ιωνικός

Καβάλα - Τρίκαλα

Καλαμάτα - Διαγόρας

Τρίγλια - Θεσπρωτός

ΟΦ Ιεράπετρας - Ολυμπιακός Β.

 

19η αγωνιστική (9/2)

Αιγάλεω - Βέροια

Ιωνικός - Νίκη Βόλου

Τρίκαλα - Ασπρόπυργος

Διαγόρας - Ιάλυσος

Θεσπρωτός - Καβάλα

Ολυμπιακός Βόλου - Καλαμάτα

ΟΦ Ιεράπετρας - Τρίγλια

 

20ή αγωνιστική (16/2)

Ιωνικός - Αιγάλεω

Βέροια - Τρίκαλα

Νίκη Βόλου - Διαγόρας

Ασπρόπυργος - Θεσπρωτός

Ιάλυσος - Ολυμπιακός Βόλου

Καβάλα - ΟΦ Ιεράπετρας

Καλαμάτα - Τρίγλια

 

21η αγωνιστική (23/2)

Αιγάλεω - Τρίκαλα

Διαγόρας - Ιωνικός

Θεσπρωτός - Βέροια

Ολυμπιακός Βόλου - Νίκη Βόλου

ΟΦ Ιεράπετρας - Ασπρόπυργος

Τρίγλια - Ιάλυσος

Καλαμάτα - Καβάλα

 

22η αγωνιστική (1/3)

Διαγόρας - Αιγάλεω

Τρίκαλα - Θεσπρωτός

Ιωνικός - Ολυμπιακός Βόλου

Βέροια - ΟΦ Ιεράπετρας

Νίκη Βόλου - Τρίγλια

Ασπρόπυργος - Καλαμάτα

Καβάλα - Ιάλυσος

 

23η αγωνιστική (8/3)

Αιγάλεω - Θεσπρωτός

Ολυμπιακός Βόλου - Διαγόρας

ΟΦ Ιεράπετρας - Τρίκαλα

Τρίγλια - Ιωνικός

Καλαμάτα - Βέροια

Καβάλα - Νίκη Βόλου

Ιάλυσος - Ασπρόπυργος

 

24η αγωνιστική (15/3)

Ολυμπιακός Βόλου - Αιγάλεω

Θεσπρωτός - ΟΦ Ιεράπετρας

Διαγόρας - Τρίγλια

Τρίκαλα - Καλαμάτα

Ιωνικός - Καβάλα

Βέροια - Ιάλυσος

Ασπρόπυργος - Νίκη Βόλου

 

25η αγωνιστική (22/3)

Αιγάλεω - ΟΦ Ιεράπετρας

Τρίγλια - Ολυμπιακός Β.

Καλαμάτα - Θεσπρωτός

Καβάλα - Διαγόρας

Ιάλυσος - Τρίκαλα

Ασπρόπυργος - Ιωνικός

Νίκη Βόλου - Βέροια

 

26η αγωνιστική (29/3)

Τρίγλια - Αιγάλεω

ΟΦ Ιεράπετρας - Καλαμάτα

Ολυμπιακός Β. - Καβάλα

Θεσπρωτός - Ιάλυσος

Διαγόρας - Ασπρόπυργος

Τρίκαλα - Νίκη Βόλου

Βέροια - Ιωνικός

Σχόλια
Δεν υπάρχουν σχόλια γι'αυτό το άρθρο
Αποστολή σχολίου
6
+
2
=