Νέο Σαββατοκύριακο με ντέρμπι στην ΕΠΣΘ

Τελευταία ενημέρωση: 2019-03-01, 16:40:47
Νέο Σαββατοκύριακο με ντέρμπι στην ΕΠΣΘ

Εχουν συνέχεια τα ντέρμπι στην ΕΠΣΘ και το Δήμητρα-Ρήγας θα είναι το ντέρμπι αυτής της Κυριακής στο πλαίσιο της 19ης αγωνιστικής στην Α΄ Κατηγορία.

Επιμέλεια: ΒΑΣΙΛΗΣ ΖΗΝΕΛΗΣ

Ενώ ο Διαγόρας ολοκλήρωσε τα ντέρμπι με 0-0 σε Ευξεινούπολη και Βελεστίνο και κερδίζοντας τον Αίαντα και ο Αίας Σούρπης είχε ήττες σε Στεφανοβίκειο και από τον Ρήγα και κέρδισε τη Δήμητρα …τώρα τελειώνουν και Δήμητρα και Ρήγας.

Ο Ρήγας είχε 0-0 με τον Διαγόρα, πήρε διπλό από τον Αίαντα τώρα έχει τη Δήμητρα που στον β΄ γύρο δεν κέρδισε ντέρμπι! Στη Β΄ΕΠΣΘ το Σάββατο βραδινό είναι το ματς Πανιώνιος –Τοξότης και ακολουθεί την Κυριακή πάλι στο Βασδέκειο πάλι βραδινό το ντέρμπι του Ιάσονα Άλλης Μεριάς με τη Δάφνη…

Αναλυτικά το πρόγραμμα στην επόμενη αγωνιστική (2-3/3) στις τρεις κατηγορίες της ΕΠΣΘ:

Α’ Κατηγορία ΕΠΣΘ (19η αγωνιστική)

Σάββατο 2 Μαρτίου

Γηπ. Πλατάνου ( 3 μ.μ.): Μυρμιδόνες- Μαγνησιακός ΤΑΣΙΟΠΟΥΛΟΣ Γ. ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ Α. ΓΙΑΝΝΗΣ

Γηπ. Βοηθητικό ΕΑΚ ( 3 μ.μ.): Σαρακηνός- Αγία Παρασκευή ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ Π. ΣΦΥΡΗΣ

Γηπ. Σέσκλου ( 3 μ.μ.): Ακρόπολη- Αγία Αννα ΣΑΡΡΗΣ ΣΑΚΚΑΣ Δ. ΤΡΙΦΟΝΙΔΗΣ

Κυριακή 3 Μαρτίου

Γηπ. Ευξεινούπολης ( 3 μ.μ.): Δήμητρα- Ρήγας Φεραίος ΘΕΟΧΑΡΗΣ ΣΑΚΚΑΣ Π. ΣΦΥΡΗΣ

Γηπ. Πτελεού ( 3 μ.μ.): Πρωτεσίλαος- Αίας ΕΥΑΓΓΕΛΙΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΒΛΑΧΟΣ

Γηπ. Βοηθητικό ΕΑΚ ( 3 μ.μ.): Πύρασος- Ηρακλής Β. ΧΑΛΒΑΤΖΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΑΝΤΖΗΣ ΚΑΦΤΕΡΑΝΗΣ

Γηπ. Σκιάθου ( 3 μ.μ.): Σκιάθος- Διαγόρας ΤΑΣΙΟΠΟΥΛΟΣ Γ. ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ Α. ΖΑΚΥΝΘΙΝΟΣ

Β’ Κατηγορία ΕΠΣΘ (19η αγωνιστική)

Σάββατο 2 Μαρτίου

Γηπ. Βασδέκειο ( 6 μ.μ.): Πανιώνιος- Τοξότης ΝΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΑΝΤΖΗΣ ΣΚΡΙΜΠΑΣ

Κυριακή 3 Μαρτίου

Γηπ. Αγχιάλου ( 11 π.μ.): ΑΣ Αγχίαλος – Μικροθήβες ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΤΑΣΙΟΠΟΥΛΟΣ Θ. ΤΡΙΦΟΝΙΔΗΣ

Γηπ. Γατζέας ( 11 π.μ.): Ανθ. Γαζής- Ελευθεριακός ΚΟΥΣΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΑΚΗΣ ΚΑΦΤΕΡΑΝΗΣ

Γηπ. Διμηνίου ( 11 π.μ.): Παγασητικός- ΑΕ 2002 ΑΘΗΝΑΙΟΣ ΚΟΚΚΑΛΗΣ ΣΑΡΑΚΑΤΣΑΝΟΣ

Γηπ. Ι.Μ.Δημητριάδος ( 3 μ.μ.): Μακρινίτσα- Πηλέας ΠΑΛΤΑΤΖΗΣ ΛΑΚΙΑΣ ΓΕΡΜΑΝΗΣ

Γηπ. Βασδέκειο ( 6.30 μ.μ.): Ιάσων Α.Μ.- Δάφνη ΚΑΛΑΤΖΗΣ ΣΚΡΙΜΠΑΣ ΤΑΣΙΟΠΟΥΛΟΣ Κ.

Ρεπό: Αστέρας Ριζομύλου

 

Γ’ Κατηγορία ΕΠΣΘ (19η αγωνιστική)

Σάββατο 2 Μαρτίου

Γηπ. Αχιλλείου (3 μ.μ.): Αχιλλέας- Απόλλων Καναλίων ΚΑΤΣΙΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΓΕΡΜΑΝΗΣ ΠΟΥΛΙΟΣ

Γηπ. Βασδέκειο (3 μ.μ.): Ερμής- Αθλ. Κολέγιο Νίκης ΧΑΛΒΑΤΖΑΚΟΣ ΜΠΟΛΤΣΗΣ ΧΑΤΖΗΣ

Γηπ. Ι.Μ.Δημητριάδος (3 μ.μ.): Δημητριάς- Λεχώνια/Νηλέας ΣΑΜΑΡΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΤΑΣΙΟΠΟΥΛΟΣ Θ.

Κυριακή 3 Μαρτίου

Γηπ. Βοηθητικό ΕΑΚ (11 π.μ.): Δύναμις- Ηρακλής Α. Θ. ΤΣΙΝΤΖΑΣ ΛΑΚΙΑΣ ΤΟΖΑΚΙΔΗΣ

Γηπ. Βασδέκειο (11 π.μ.): Ν. Μαγνησιακός-Αθλος ΒΕΡΓΟΥ ΜΠΑΣΔΑΝΗ ΠΑΓΩΝΟΠΟΥΛΟΣ

Γηπ. Αργαλαστής (11.30 π.μ.): Κένταυρος Ν.Π.-Σκόπελος ΠΛΑΚΙΑΣ ΜΠΕΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ

Γηπ. Βασδέκειο (3 μ.μ.): ΑΠΟΒ-Ιωλκός ΕΥΣΤΑΘΙΑΔΗΣ ΚΟΥΦΙΟΣ ΚΟΚΚΑΛΗΣ

 

Σχόλια
Δεν υπάρχουν σχόλια γι'αυτό το άρθρο
Αποστολή σχολίου
5
+
7
=