Κλήρωσε για το Κύπελλο της ΕΣΚΑΘ, στις 8 Σεπτεμβρίου το πρώτο τζάμπολ

Τελευταία ενημέρωση: 2018-08-22, 14:41:22
Κλήρωσε για το Κύπελλο της ΕΣΚΑΘ, στις 8 Σεπτεμβρίου το πρώτο τζάμπολ

Σε 1ο, 2ο και 3ο όμιλο τοποθετήθηκαν οι ομάδες της Μαγνησίας, όσον αφορά στο Κύπελλο ΕΣΚΑΘ της νέας αγωνιστικής περιόδου, η κλήρωση του οποίου πραγματοποιήθηκε χθες.

Στον 1ο όμιλο βρίσκονται Αιολικός και Ιωλκία από τη Μαγνησία, μαζί με Αετό Πλατυκάμπου και Γ.Σ. Νίκαιας, ενώ σε 2ο και 3ο όμιλο βρίσκονται μόνο ομάδες από τη Μαγνησία και συγκεκριμένα οι: Αγριά BC, Α.Ε.Β.Δ., Ίωνας, Ελευθεριακός, Κένταυρος Ζαγοράς στον 2ο και Ανάληψη Βόλου, Γ.Σ. Αλμυρού, Γ.Σ. Βόλου, Δήμητρα Ευξεινούπολης στον 3ο.

Αναλυτικά οι όμιλοι και το πρόγραμμα:

1ος Όμιλος: Αιολικός Βόλου, Αετός Πλατυκάμπου, Γ.Σ. Νίκαιας, Ιωλκία

1η αγωνιστική

8/9 17:30 Κλ. Ι. Πατάκη

Γ.Σ. Νίκαιας - Ιωλκία

8/9 19:30 Κλ. Ι. Πατάκη

Αετός Πλατυκάμπου- Αιολικός

2η αγωνιστική

15/9 16:00 Κλ. Ν. Ιωνίας

Αιολικός - Γ.Σ. Νίκαιας

15/9 18:00 Κλ. Ν. Ιωνίας

Ιωλκία - Αετός Πλατυκάμπου

3η αγωνιστική

29/9 19:00 Κλ. Ι. Πατάκη

Γ.Σ.Νίκαιας - Αετός Πλατυκάμπου

29/9 19:00 Κλ. Ν. Ιωνίας

Αιολικός - Ιωλκία

2ος Όμιλος: Αγριά, Α.Ε.Β.Δ., Ίωνας, Ελευθεριακός, Κένταυρος Ζαγοράς

1η αγωνιστική

8/9 18:00 Κλ. Ν. Ιωνίας

Ελευθεριακός - Ίωνας

8/9 18:00 «Β. Παρασκευόπουλος»

Αγριά- Α.Ε.Β.Δ.

Ρεπό: Κένταυρος Ζαγοράς

2η αγωνιστική

15/9 17:00 «Β. Παρασκευόπουλος»

Ίωνας - Κένταυρος Ζαγοράς

15/9 20:00 Κλ. Ν. Ιωνίας

ΑΕΒΔ - Ελευθεριακός

Ρεπό: Αγριά

3η αγωνιστική

22/9 17:00 Κλ. Πορταριάς

Κένταυρος Ζαγοράς - Α.Ε.Β.Δ.

22/9 18:00 Κλ. Ν. Ιωνίας

Ελευθεριακός - Αγριά

Ρεπό: Ίωνας

4η αγωνιστική

29/9 17:00 «Β. Παρασκευόπουλος»

Αγριά - Κένταυρος Ζαγοράς

29/9 17:00 Κλ. Ν. Ιωνίας

Α.Ε.Β.Δ. - Ίωνας

Ρεπό: Ελευθεριακός

5η αγωνιστική

6/10, 17.00 Κλ. Πορταριάς

Κένταυρος Ζαγοράς - Ελευθεριακός

6/10, 17.00 «Β. Παρασκευόπουλος»

Ίωνας - Αγριά

Ρεπό: Α.Ε.Β.Δ.

3ος Όμιλος: Ανάληψη Βόλου, Γ.Σ. Αλμυρού, Γ.Σ. Βόλου, Δήμητρα Ευξεινούπολης

1η αγωνιστική

15/9 18:00 ΕΑΚ Βόλου

Ανάληψη - Γ.Σ. Βόλου

15/9 18:00 Κλ. Αλμυρού

Δήμητρα Ευξεινούπολης - Γ.Σ. Αλμυρού

2η αγωνιστική

22/9 18:00 Κλ. Αλμυρού

Γ.Σ. Αλμυρού - Ανάληψη

22/9 17:00 «Β. Παρασκευόπουλος»

Γ.Σ.Βόλου - Δήμητρα Ευξεινούπολης

3η αγωνιστική

29/9 18:00 ΕΑΚ Βόλου

Ανάληψη - Δήμητρα Ευξεινούπολης

29/9 18:00 Κλ. Αλμυρού

Γ.Σ. Αλμυρού - Γ.Σ. Βόλου.

Σχόλια
Δεν υπάρχουν σχόλια γι'αυτό το άρθρο
Αποστολή σχολίου
2
+
5
=