Οι διαιτητές των αγώνων της ΕΣΚΑΘ το σαββατοκύριακο είναι οι εξής:
Α1 Ανδρών
Αύριο, Σάββατο 6/2
4μ.μ., Κλ. Ι. Πατάκης, Δίλοφο – Νίκη Β.
Διαιτητές: Λελούδας, Μπαλκίζας
5μ.μ., Κλ. Ν. Ιωνίας, Ν.Α. Νίκης – Εθνικός Λάρ.
Διαιτητές: Μαριτσούδης, Μπάρδας
5μ.μ., ΕΑΚ Βόλου, Ολυμπιακός Β. – Νίκαια 2012
Διαιτητές: Παργιανόπουλος, Ι. Μπούγλος
5μ.μ., Β. Παρασκευόπουλος, ΓΣ Βόλου – Ανάληψη
Διαιτητές: Τσουμαχίδης, Κέτουλας
6μ.μ., Κλ. Αλμυρού, ΓΣ Αλμυρού – Νίκαια Λάρ.
Διαιτητές: Χατζής, Καντερές
Α2 Ανδρών
Αύριο, Σάββατο 6/2
3μ.μ., Κλ. Νεάπολης Λάρ., Ολύμπια – Σουφλάρια
Διαιτητές: Παπαθωμά, Δότα
3:30μ.μ., Κλ. Αγ. Θωμά, Ικαρος Λάρ. – ΑΕΒ Διμηνίου
Διαιτητές: Πιτσιλκάς, Μπόσκου
5μ.μ., Κλ. Νεάπολης Λάρ., Φοίβος – BC Βόλος
Διαιτητές: Παπαθωμά, Πανταζής
7μ.μ., ΕΑΚ Βόλου, Ιωνας – Κεραυνός
Διαιτητές: Παργιανόπουλος, Κέτουλας
Μεθαύριο, Κυριακή 7/2
12:30μ.μ., Κλ. Σκιάθου, Σκιάθος – Μύτικας
Διαιτητές: Παργιανόπουλος, Μπαλκίζας
Β’ Ανδρών
Μεθαύριο, Κυριακή 7/2
12μ., Κλ. Ν. Ιωνίας, Αδμητος – Αιολικός
Διαιτητές: Μακρής, Μπάρδας
12μ., Αρμενίου, Αρμένιο – Ηρακλή Χάλκης
Διαιτητές: Καντερές, Λατσινόγλου
1μ.μ., Κλ. Αγ. Θωμά, Αναγ. Καλοχωρίου – Ελευθεριακός
Διαιτητές: Κίσσας, Πουτσιάκας
6μ.μ., Κλ. Αλμυρού, Δήμητρα Ευξ. – Κένταυρος
Διαιτητές: Ι. Μπούγλος, Π. Μπούγλος
Γυναικών
Μεθαύριο, Κυριακή 7/2
12:30μ.μ., ΕΑΚ Λάρισας, Λάρισα – Ολυμπιακός Καρδ.
Διαιτητές: Παζώλης, Καστορής
3:30μ.μ., Δημοτικό Τρικάλων, Αίολος Τρικ. – ΑΕΒ Διμηνίου
Διαιτητές: Γκουλίτος, Φασούλας
1μ.μ., ΕΑΚ καρδίτσας, Απόλλων Καρδ. – Τιτάνες
Διαιτητές: Λίλης, Γκαρτζονίκας
Κορασίδων
Αύριο, Σάββατο 6/2
9:30π.μ., Κλ. Ν. Ιωνίας, BC Βόλος – Ιωνικός
Διαιτητές: Αβραμίδου, Σκοτεινιώτη
1:30π.μ., Κλ. Ν. Ιωνίας, ΑΕΒ Διμηνίου – ΓΣ Αλμυρού
Διαιτητές: Αβραμίδου, Αγαγιώτου
Μεθαύριο, Κυριακή 7/2
6μ.μ., Κλ. Ν. Ιωνίας, Νίκη Β. – Ανάληψη
Διαιτητές: Πουργιανού, Αγαγιώτου
Παίδων
Αύριο, Σάββατο 6/2
12:30μ.μ., ΕΑΚ Βόλου, Δημητριάς – Ολυμπιακός Β.
Διαιτητές: Καντερές, Π. Μπούγλος
Εφήβων
Μεθαύριο, Κυριακή 7/2
10π.μ., BC Βόλος – ΑΕΒ Διμηνίου
Διαιτητές: Ι. Μπούγλος, Π. Μπούγλος
4μ.μ., ΕΑΚ Βόλου, Ολυμπιακός Β. – Ν.Α. Νίκης
Διαιτητές: Τσάλας, Λατσινόγλου
Τετάρτη 10/2
Β. Παρασκευόπουλος, Αιολικός – ΓΣ Βόλου
Διαιτητές: Κέτουλας, Πουργιανού
Α2 Γυναικών
Μεθαύριο, Κυριακή 7/2
12μ., ΕΑΚ Βόλου, Ολυμπιακός Β. – Ολύμπια Λάρ.
Διαιτητές: Σαρακενίδης, Χρυσάφης