5άρα οι Νέοι

Τελευταία ενημέρωση: 2013-04-14, 11:00:02

Με μία ακόμη νίκη την 9η σε 20 παιχνίδια πέτυχε  η ομάδα Νέων του Ολυμπιακού Βόλου η οποία στο πλαίσιο της 20ης αγωνιστικής της Football League Νέων επικράτησε χθες με 5-1 της Αναγέννησης Γιαννιτσών στο ΕΑΚ Βόλου.

Οι φιλοξενούμενοι μπορεί να προηγήθηκαν στο 35ο λεπτό με γκολ του Καπουσούζη όμως οι ερυθρόλευκοι απάντησαν με δύο τέρματα πριν το ημίχρονο. Ο Μπόρας στο 42’ έκανε το 1-1 για να ακολουθήσει το 2-1 από τον Ναουμίδη με απευθείας εκτέλεση φάουλ στο 45’.

Στην επανάληψη ο Σκοπελίτης βρήκε δίχτυα στο 59’ και στο 61’ ενώ ο Κάρρος στο 85’ διαμόρφωσε το τελικό 5-1 για την ομάδα του Κώστα Σταματίου.

Ολυμπιακός Βόλου: Παχής, Καψιώτης, Στρούγγης, Μπουρίτας, Ναουμίδης, Μπόρας, Λέτσος (75’ Χρόνης), Κάρρος, Ευαγγελός (46’ Σκοπελίτης), Τσελεπής, Ντόντος (46’ Γάτσιος).

Ακολουθήστε τον ΤΑΧΥΔΡΟΜΟ στο GOOGLE NEWS για άμεση ενημέρωση.
Δείτε όλες τις τελευταίες ειδήσεις από τον Βόλο, την Μαγνησία, την Ελλάδα και τον κόσμο