Τακίδης στο Νίκη-Ξάνθη, Μελτζανίδης στο Ολυμπιακός-Πιερικός

Τελευταία ενημέρωση: 2021-12-02, 17:09:04
Ο Μελτζανίδης σφυρίζει τον Ολυμπιακό Βόλου
Τακίδης στο Νίκη-Ξάνθη, Μελτζανίδης στο Ολυμπιακός-Πιερικός

Οι διαιτητές της 6ης αγωνιστικής της Σούπερ Λίγκας 2 ανακοινώθηκαν από την ΚΕΔ/ΕΠΟ την Πέμπτη (2/12). O Τακίδης από το Κιλκίς ορίστηκε στο Νίκη Βόλου - Ξάνθη και στο Ολυμπιακός Βόλου-Πιερικός ο Μελτζανίδης από την Ημαθία. Αναλυτικά:

1ος (Βόρειος) ΟΜΙΛΟΣ

Σάββατο 4 Δεκεμβρίου
14:45 Απόλλων Λάρισας-Τρίγλια
Διαιτητής: Ψυχούλας (Βοιωτίας)
Βοηθοί: Φίλος – Δελής (Βοιωτίας)
Τέταρτος: Θεοχάρης (Θεσσαλίας)

14:45 Ολυμπιακός Βόλου-Πιερικός
Διαιτητής: Μελτζανίδης (Ημαθίας)
Βοηθοί: Φαλτάκας (Γρεβενών) – Δημόπουλος (Φλώρινας)
Τέταρτος: Τσοπουλίδης (Ξάνθης)

Κυριακή 5 Δεκεμβρίου
14:45 Αλμωπός-Θεσπρωτός
Διαιτητής: Πουλικίδης (Δράμας)
Βοηθοί: Τσακίρης – Κουβαλάκης (Δράμας)
Τέταρτος: Τσιμεντερίδης (Κοζάνης)

14:45 Νίκη Βόλου-Ξάνθη
Διαιτητής: Τακίδης (Κιλκίς)
Βοηθοί: Χαραλαμπόπουλος (Κιλκίς) – Νίκζας (Λάρισας)
Τέταρτος: Τσιάρας (Καβάλας)

14:45 ΠΑΟΚ Β’-Αναγέννηση Καρδίτσας
Διαιτητής: Κακουλίδης (Θράκης)
Βοηθοί: Καραγιάννης – Τζιότζιος (Θράκης)
Τέταρτος: Γιουματζίδης (Πέλλας)

14:45 Τρίκαλα-Απόλλων Πόντου
Διαιτητής: Σιντόρης (Θεσπρωτίας)
Βοηθοί: Τσιλίκας (Αιτωλοακαρνανίας) – Κωνστάντιος (Ευβοίας)
Τέταρτος: Μπούμπας (Ηπείρου)

14:45 ΑΕΛ-Βέροια
Διαιτητής: Πολυχρόνης (Πιερίας)
Βοηθοί: Μηνούδης – Βρούζος (Πιερίας)
Τέταρτος: Τάσης (Ηπείρου)

14:45 Ολυμπιακός Β’-Πανσερραϊκός
Διαιτητής: Κουκουράκης (Χανίων)
Βοηθοί: Αναστασάκης (Χανίων) – Κόττορος (Δωδεκανήσου)
Τέταρτος: Τσαγκαράκης (Χανίων)

Ρεπό: Καβάλα

2ος (Νότιος) ΟΜΙΛΟΣ

Σάββατο 4 Δεκεμβρίου
14:45 Διαγόρας-ΑΕΚ Β’
Διαιτητής: Στάμος (Ηλείας)
Βοηθοί: Κωνσταντόπουλος – Τριαντάφυλλος (Κορινθίας)
Τέταρτος: Τσαμούρης (Πειραιά)

14:45 Αιγάλεω-Ηρόδοτος
Διαιτητής: Κατόπης (Σάμου)
Βοηθοί: Ψύλλος (Λέσβου) – Πάγκαλος (Λασιθίου)
Τέταρτος: Ντάουλας (Δυτ. Αττικής)

17:00 Εργοτέλης-Παναθηναϊκός Β’
Διαιτητής: Τσουκαλάς (Αθηνών)
Βοηθοί: Κάλλης (Αν. Αττικής) – Ισσα (Αθηνών)
Τέταρτος: Δραγάτης (Αν. Αττικής)

Κυριακή 5 Δεκεμβρίου
14:45 Αστέρας Βλαχιώτη-Καλαμάτα
Διαιτητής: Ρηγόπουλος (Ηλείας)
Βοηθοί: Καραλής (Ηλείας) – Κακαφώνης (Αχαΐας)
Τέταρτος: Καδδάς (Αχαΐας)

14:45 Χανιά-Κηφισιά
Διαιτητής: Κρασαγάκης (Ηρακλείου)
Βοηθοί: Δασκαλάκης Α. – Γαρεφαλάκης (Ηρακλείου)
Τέταρτος: Βλάχος (Αν. Αττικής)

14:45 Ζάκυνθος-Επισκοπή
Διαιτητής: Μπαΐλης (Πρέβεζας/Λευκάδας)
Βοηθοί: Οικονόμου Σπ. (Αχαΐας) – Αθανασοπούλου (Μεσσηνίας)
Τέταρτος: Φίτσας (Πρέβεζας/Λευκάδας)

14:45 ΟΦ Ιεράπετρας-Ρόδος
Διαιτητής: Νικολάου (Αθηνών)
Βοηθοί: Αραβίδης – Αλέξανδρος (Αθηνών)
Τέταρτος: Μαχαίρας (Αθηνών)

17:00 Καλλιθέα-Λεβαδειακός
Διαιτητής: Τζαμουτζαντώνης (Χίου)
Βοηθοί: Μάνος – Παραφέστας (Λάρισας)
Tέταρτος: Μπεκιάρης (Καρδίτσας)

Ρεπό: Α.Ε. Καραϊσκάκης

Ακολουθήστε τον ΤΑΧΥΔΡΟΜΟ στο GOOGLE NEWS για άμεση ενημέρωση.
Δείτε όλες τις τελευταίες ειδήσεις από τον Βόλο, την Μαγνησία, την Ελλάδα και τον κόσμο
απο τον
ΤΑΧΥΔΡΟΜΟ
Σχόλια
Δεν υπάρχουν σχόλια γι'αυτό το άρθρο
Αποστολή σχολίου
2
+
9
=