Ο Βάτσιος σφυρίζει τη Νίκη, ο Τακίδης τον Ολυμπιακό Βόλου

Τελευταία ενημέρωση: 2022-02-15, 17:55:21
Ο Τακίδης σφυρίζει στο Καυτανζόγλειο τον Ολυμπιακό Βόλου
Ο Βάτσιος σφυρίζει τη Νίκη, ο Τακίδης τον Ολυμπιακό Βόλου

Η ΚΕΔ/ΕΠΟ ανακοίνωσε σήμερα τους διαιτητές των αναμετρήσεωv  της αυριανής (16/2) 19ης αγωνιστικής της Σούπερ Λίγκας 2 είναι μεσοβδόμαδη. Ο Βάτσιος θα διευθύνει το Βέροια - Νίκη Βόλου και ο Τακίδης το Ηρακλής-Ολυμπιακός Βόλου. Αναλυτικά:

Α’ ΟΜΙΛΟΣ

Πιερικός-Θεσπρωτός

(15.00, A ΔΑΚ Κατερίνης)

Διαιτητής: Μπαΐλης (Πρέβεζας/Λευκάδας)

Βοηθοί: Φραγκούλης (Πρέβεζας/Λευκάδας),

Φαλτάκας (Γρεβενών)

Αναγέννηση Καρδίτσας-Καβάλα

(15.00, Δημ. Στάδιο Καρδίτσας)

Διαιτητής: Βουρνέλης (Μακεδονίας)

Βοηθοί: Νατσιόπουλος, Αϊναλής (Μακεδονίας)

Απόλλων Πόντου-Αλμωπός Αριδαίας

(15.00, Μακεδονικού)

Διαιτητής: Καλατζής (Θεσσαλίας)

Βοηθοί: Μπαλιάκας, Πραχάλης (Κοζάνης)

Βέροια-Νίκη Βόλου

(15.00 ERTSPORTS, Δημ. Στάδιο Βέροιας)

Διαιτητής: Βάτσιος (Δυτ. Αττικής)

Βοηθοί: Παγουρτζής,

Γεωργακόπουλος (Πειραιά)

ΠΟΤ Ηρακλής-Ολυμπιακός Βόλου

(15.00, Καυτανζόγλειο)

Διαιτητής: Τακίδης (Κιλκίς)

Βοηθοί: Χατζηνάκος, Τσακίρης (Δράμας)

Πανσερραϊκός-ΠΑΟΚ Β

(15.00, Δημ. Στάδιο Σερρών)

Διαιτητής: Θεοχάρης (Θεσσαλίας)

Βοηθοί: Νίκζας, Παραφέστας (Λάρισας)

Ολυμπιακός Β’-Τρίκαλα

(15.00, Π.Κ. Ρέντη)

Διαιτητής: Πατεμτζής (Ηρακλείου)

Βοηθοί: Δασκαλάκης,

Μαυραντωνάκης (Ηρακλείου)

Απόλλων Λάρισας-ΑΕΛ

(15.00, Γήπεδο Φιλιππούπολης)

Διαιτητής: Περράκης (Αθήνας)

Βοηθοί: Παπαδόπουλος (Μακεδονίας),

Σπυρόπουλος (Αν. Αττικής)

Ρεπό: Ξάνθη

 

Β’ ΟΜΙΛΟΣ

Λεβαδειακός-Διαγόρας

(14.00, Δημ. Στάδιο Λιβαδειάς)

Διαιτητής: Μπεκιάρης (Καρδίτσας)

Βοηθοί: Δίπλαρης (Καρδίτσας),

Κωνσταντόπουλος (Κορινθίας)

Αιγάλεω-Ζάκυνθος

(14.00, «Στ. Μαυροθαλασσίτης»)

Διαιτητής: Τσέτσιλας (Γρεβενών)

Βοηθοί: Στάικος (Λάρισας),

Δημόπουλος (Δυτ. Αττικής)

Κηφισιά-Καραϊσκάκης Αρτας

(15.00, «Μ. Κρητικόπουλος»)

Διαιτητής: Τσαγκαράκης (Χανίων)

Βοηθοί: Αναστασάκης,

Κομισοπούλου (Χανίων)

Επισκοπή-Εργοτέλης

(15.00, Π.Ι. Βαρδινογιάννης)

Διαιτητής: Ανδριανός (Αχαΐας)

Βοηθοί: Οικονόμου (Αχαΐας),

Αραβίδης (Αθήνας)

Ρόδος-Αστέρας Βλαχιώτη

(15.00, Δημ. Στάδιο Ρόδου)

Διαιτητής: Βλάχος (Αν. Αττικής)

Βοηθοί: Ισσά (Αθήνας),

Δέτση (Δωδ/νήσου)

Ηρόδοτος-Χανιά

(15.00, Ν. Αλικαρνασσού)

Διαιτητής: Βεργέτης (Αρκαδίας)

Βοηθοί: Κύριος (Αρκαδίας),

Γουρνιάς (Αν. Αττικής)

Καλλιθέα-ΟΦ Ιεράπετρας

(15.00, «Γρ. Λαμπράκης»)

Διαιτητής: Ματσούκας (Αιτ/νίας)

Βοηθοί: Κωνστάντιος,

Πριόνας (Εύβοιας)

ΑΕΚ Β’-Παναθηναϊκός Β’

(15.30 ΕΡΤ3, ΟΑΚΑ)

Διαιτητής: Γκάμαρης (Αθήνας)

Βοηθοί: Πλακάς (Δυτ. Αττικής),

Μποζατζίδης (Μακεδονίας)

Ρεπό: Καλαμάτα

Ακολουθήστε τον ΤΑΧΥΔΡΟΜΟ στο GOOGLE NEWS για άμεση ενημέρωση.
Δείτε όλες τις τελευταίες ειδήσεις από τον Βόλο, την Μαγνησία, την Ελλάδα και τον κόσμο
απο τον
ΤΑΧΥΔΡΟΜΟ
Σχόλια
Δεν υπάρχουν σχόλια γι'αυτό το άρθρο
Αποστολή σχολίου
1
+
3
=