Ο Αλάμπεης σφυρίζει τη Νίκη και ο Βρέσκας τον Ολυμπιακό Βόλου

Τελευταία ενημέρωση: 2021-11-18, 14:58:57
Ο Βρέσκας στο Βέροια-Ολυμπιακός Βόλου
Ο Αλάμπεης σφυρίζει τη Νίκη και ο Βρέσκας τον Ολυμπιακό Βόλου

Ορίστηκαν από την ΚΕΔ/ΕΠΟ οι διαιτητές για τα ματς της 3ης αγωνιστική της Σούπερ Λιγκ 2. Το παιχνίδι της Νίκης με τον Απόλλωνα Πόντου στο γήπεδο του Μακεδονικού θα διευθύνει ο Αλάμπεης (Αθήνας), ενώ αυτό ανάμεσα στη Βέροια και τον Ολυμπιακό Βόλου ο Βρέσκας (Πιερίας). Αναλυτικά: 

Α’ ΟΜΙΛΟΣ

Σάββατο 20 Νοεμβρίου (15.00)

Ολυμπιακός Β’ - Α.Ε.Λ. (Π.Κ. Ρέντη)

Διαιτητής: Κουκούλας (Λέσβου)

Βοηθοί: Δέτση (Αθήνας), Δημόπουλος (Δυτ. Αττικής)

4ος: Μπαϊρακτάρης (Αθήνας)

Πανσερραϊκός - Α.Ο. Τρίκαλα (Δημοτικό Σερρών)

Διαιτητής: Αγγελάκης (Μακεδονίας)

Βοηθοί: Τοροσιάδης, Κουφός (Μακεδονίας)

4ος: Τακίδης (Κιλκίς)

Ηρακλής-ΠΑΟΚ Β (Καυτανζόγλειο)

Διαιτητής: Μαλούτας (Ημαθίας)

Βοηθοί: Παραφέστας (Λάρισας), Χριστοδούλου (Ημαθίας)

4ος: Λεωνίδας (Τρικάλων)

 

Κυριακή 21 Νοεμβρίου (15:00)

Βέροια - Ολυμπιακός Βόλου (Δημοτικό Βέροιας)

Διαιτητής: Βρέσκας (Πιερίας)

Βοηθοί: Κορωνάς (Πειραιά), Διπλάρης (Καρδίτσας)

4ος: Τσιοφλίκη (Λάρισας)

Απόλλων Πόντου - Νίκη Βόλου (Μακεδονικού)

Διαιτητής: Αλάμπεης (Αθήνας)

Βοηθοί: Τσακίρης, Χατζηνάκος (Δράμας)

4ος: Τσοπουλίδης (Ξάνθης)

Αναγέννηση Καρδίτσας-Αλμωπός Αριδαίας (Δημοτικό Καρδίτσας)

Διαιτητής: Κατοίκος (Αθήνας)

Βοηθοί: Καλαμπόκης (Αιτ/νίας), Τοροσιάδης (Μακεδονίας)

4ος: Ματσούκας (Αιτ/νίας)

Ξάνθη - Θεσπρωτός (Ξάνθη Arena)

Διαιτητής: Τσιάρας (Καβάλας)

Βοηθοί: Νατσιόπουλος (Μακεδονίας), Μπαλιάκας (Κοζάνης) 4ος: Γιουματζίδης (Πέλλας)

Ρεπό: Απόλλων Λάρισας

 

Β’ όμιλος

Σάββατο 20 Νοεμβρίου (15.00)

Αιγάλεω - Ο.Φ. Ιεράπετρας (Δημοτικό Αιγάλεω)

Διαιτητής: Μέγας (Πιερίας)

Βοηθοί: Δ. Βεργέτης (Αργολίδας, Κοττωρός (Δωδ/νήσου)

4ος: X. Βεργέτης (Αρκαδίας)

Λεβαδειακός - Χανιά (Δημοτικό Λιβαδειάς)

Διαιτητής: Τσετσίλας (Γρεβενών)

Βοηθοί: Νυδριώτης (Αθήνας), Γεωργακόπουλος (Πειραιά)

4ος: Τσουκαλάς (Αθήνας)

Επισκοπή - Αστέρας Βλαχιώτη (Δ.Α.Κ. Γάλλου)

Διαιτητής: Βάτσιος (Δυτ. Αττικής)

Βοηθοί: Βιντσετζάτος (Αν. Αττικής), Τσολακίδης (Αθήνας)

4ος: Τσαμούρης (Πειραιά)

Κηφισιά - Εργοτέλης (Δημοτικό Καισαριανής)

Διαιτητής: Πολυχρόνης (Πιερίας)

Βοηθοί: Δασκαλομανωλάκης (Ρεθύμνου), Μανασής (Τρικάλων) 4ος: Καδδάς (Αχαΐας)

ΑΕΚ Β - Καραϊσκάκης Αρτας (Δημοτικό Σπάτων)

Διαιτητής: Τσαγκαράκης (Χανιών)

Βοηθοί: Αναστασάκης (Χανιών), Κακαφώνης (Αχαΐας) 4ος: Ψυχούλας (Βοιωτίας)

Καλαμάτα - Παναθηναϊκός Β (Δημ. Μεσσήνης)

Διαιτητής: Φίτσας (Πρέβεζας/Λευκάδας)

Βοηθοί: Τριαντάφυλλος (Κορινθίας), Καλλής (Αν. Αττικής) 4η: Αντωνίου (Αχαΐας)

Σάββατο 20 Νοεμβρίου (18:00)

Ηρόδοτος - Ζάκυνθος (Παγκρήτιο)

Διαιτητής: Δραγάτης (Αν. Αττικής)

Βοηθοί: Χρηστάκος (Πειραιά), Ίσσα (Αθήνας)

4ος: Σπ. Νικολάου (Αθήνας)

Κυριακή 21 Νοεμβρίου (15.00)

Ρόδος - Διαγόρας (Δημ. Ρόδου)

Διαιτητής: Πουλόπουλος (Πειραιά)

Βοηθοί: Οικονόμου (Δυτ. Αττικής), X. Νικολάου (Αθήνας) 4ος: Ντάουλας (Δυτ. Αττικής)

Ακολουθήστε τον ΤΑΧΥΔΡΟΜΟ στο GOOGLE NEWS για άμεση ενημέρωση.
Δείτε όλες τις τελευταίες ειδήσεις από τον Βόλο, την Μαγνησία, την Ελλάδα και τον κόσμο
απο τον
ΤΑΧΥΔΡΟΜΟ
Σχόλια
Δεν υπάρχουν σχόλια γι'αυτό το άρθρο
Αποστολή σχολίου
8
+
9
=