Βγήκε σήμερα Τρίτη το αναλυτικό πρόγραμμα της Super League 1 μέχρι το φινάλε του πρώτου γύρου, οπότε και το πρωτάθλημα θα διακοπεί λόγω του Μουντιάλ.
Ετσι η ΑΕΚ, που μετρά αντίστροφα να μπει στο νέο της «σπίτι», θα υποδεχθεί τον Ιωνικό τη Δευτέρα 3 Οκτωβρίου και ώρα 20:00 στην Αγιά Σοφιά, η οποία θα ανοίξει επίσημα τις πύλες της.
Παράλληλα θα υπάρχει μία εμβόλιμη αγωνιστική (12η), που θα διεξαχθεί από την Τρίτη 8 Νοεμβρίου μέχρι και την Πέμπτη 10 του μηνός.
Το πρόγραμμα της Super League από την 6η μέχρι και την 13η αγωνιστική είναι το εξής:
6η αγωνιστική (1-3/10/2022)
Σάββατο 01/10
19:30 ΠΑΣ Λαμία-Λεβαδειακός
Κυριακή 02/10
15:00 Αστέρας Τρίπολης-ΟΦΗ
16:00 Ολυμπιακός-Ατρόμητος
19:30 Βόλος-Άρης
21:30 ΠΑΟΚ-Παναθηναϊκός
Δευτέρα 03/10
18:00 ΠΑΣ Γιάννινα-Παναιτωλικός
20:00 ΑΕΚ-Ιωνικός
7η αγωνιστική (8-10/10/2022)
Σάββατο 08/10
17:00 Παναιτωλικός-Βόλος
19:30 Ιωνικός-Λαμία
Κυριακή 09/10
16:00 ΟΦΗ-Ολυμπιακός
16:30 Λεβαδειακός-ΠΑΟΚ
19:30 Παναθηναϊκός-Αστέρας
21:15 Άρης-ΑΕΚ
Δευτέρα 10/10
18:00 Ατρόμητος-ΠΑΣ Γιάννινα
8η αγωνιστική (15-17/10/2022)
Σάββατο 15/10
17:00 Βόλος-Λεβαδειακός
20:30 Άρης-Ιωνικός
Κυριακή 16/10
16:00 ΑΕΚ-Ατρόμητος
18:00 ΠΑΣ Γιάννινα-ΟΦΗ
19:30 Λαμία-Παναθηναϊκός
20:30 Αστέρας-Παναιτωλικός
Δευτέρα 17/10
20:00 Ολυμπιακός-ΠΑΟΚ
9η αγωνιστική (22-24/10/2022)
Σάββατο 22/10
19:00 Ατρόμητος-Βόλος
19:30 Παναιτωλικός-Ολυμπιακός
Κυριακή 23/10
16:00 Ιωνικός-ΠΑΣ Γιάννινα
19:30 Παναθηναϊκός-Άρη
19:30 ΠΑΟΚ-Αστέρας
Δευτέρα 24/10
18:00 Λεβαδειακός-ΑΕΚ
20:00 ΟΦΗ-Λαμία
10η αγωνιστική (29-31/10/2022)
Σάββατο 29/10
17:00 Ιωνικός-Παναιτωλικός
19:30 Βόλος-Παναθηναϊκός
Κυριακή 30/10
16:00 Ολυμπιακός-Λαμία
16:30 Λεβαδειακός-Ατρόμητος
19:30 ΑΕΚ-ΠΑΟΚ
20:30 Άρης-ΟΦΗ
Δευτέρα 31/10
18:00 ΠΑΣ Γιάννινα-Αστέρας
11η αγωνιστική (5-6/11/2022)
Σάββατο 05/11
16:30 Λαμία-Βόλος
18:30 ΟΦΗ-Ιωνικός
19:00 Ατρόμητος-Άρης
21:00 ΠΑΟΚ-ΠΑΣ Γιάννινα
Κυριακή 06/11
16:00 Παναιτωλικός-Λεβαδειακός
19:30 Παναθηναϊκός-Ολυμπιακός
20:30 Αστέρας Τρίπολης-ΑΕΚ
12η αγωνιστική (8-10/11/2022)
Τρίτη 08/11
20:00 Άρης-Λαμία
Τετάρτη 09/11
17:00 Παναιτωλικός-Παναθηναϊκός
18:00 Ατρόμητος-Αστέρας
20:00 ΑΕΚ-ΟΦΗ
20:00 Λεβαδειακός-Ολυμπιακός
Πέμπτη 10/11
19:00 Βόλος-ΠΑΣ Γιάννινα
21:30 Ιωνικός-ΠΑΟΚ
13η αγωνιστική (13-14/11/2022)
Κυριακή 13/11
16:00 Παναθηναϊκός-Ατρόμητος
16:00 ΠΑΣ Γιάννινα-Αρης
18:00 Λαμία-Παναιτωλικός
19:30 Ολυμπιακός-ΑΕΚ
21:30 ΠΑΟΚ-Βόλος
Δευτέρα 14/11
18:00 Αστέρας Τρίπολης-Ιωνικός
19:30 ΟΦΗ-Λεβαδειακός