Το πρόγραμμα της SL1 μέχρι τη 13η αγωνιστική

Τελευταία ενημέρωση: 2022-09-20, 22:12:06
Το πρόγραμμα της SL1 μέχρι τη 13η αγωνιστική

Βγήκε σήμερα Τρίτη το αναλυτικό πρόγραμμα της Super League 1 μέχρι το φινάλε του πρώτου γύρου, οπότε και το πρωτάθλημα θα διακοπεί λόγω του Μουντιάλ.

Ετσι η ΑΕΚ, που μετρά αντίστροφα να μπει στο νέο της «σπίτι», θα υποδεχθεί τον Ιωνικό τη Δευτέρα 3 Οκτωβρίου και ώρα 20:00 στην Αγιά Σοφιά, η οποία θα ανοίξει επίσημα τις πύλες της.

Παράλληλα θα υπάρχει μία εμβόλιμη αγωνιστική (12η), που θα διεξαχθεί από την Τρίτη 8 Νοεμβρίου μέχρι και την Πέμπτη 10 του μηνός.

Το πρόγραμμα της Super League από την 6η μέχρι και την 13η αγωνιστική είναι το εξής:

6η αγωνιστική (1-3/10/2022)

Σάββατο 01/10

19:30 ΠΑΣ Λαμία-Λεβαδειακός

Κυριακή 02/10

15:00 Αστέρας Τρίπολης-ΟΦΗ

16:00 Ολυμπιακός-Ατρόμητος

19:30 Βόλος-Άρης

21:30 ΠΑΟΚ-Παναθηναϊκός

Δευτέρα 03/10

18:00 ΠΑΣ Γιάννινα-Παναιτωλικός

20:00 ΑΕΚ-Ιωνικός

7η αγωνιστική (8-10/10/2022)

Σάββατο 08/10

17:00 Παναιτωλικός-Βόλος

19:30 Ιωνικός-Λαμία

Κυριακή 09/10

16:00 ΟΦΗ-Ολυμπιακός

16:30 Λεβαδειακός-ΠΑΟΚ

19:30 Παναθηναϊκός-Αστέρας

21:15 Άρης-ΑΕΚ

Δευτέρα 10/10

18:00 Ατρόμητος-ΠΑΣ Γιάννινα

8η αγωνιστική (15-17/10/2022)

Σάββατο 15/10

17:00 Βόλος-Λεβαδειακός

20:30 Άρης-Ιωνικός

Κυριακή 16/10

16:00 ΑΕΚ-Ατρόμητος

18:00 ΠΑΣ Γιάννινα-ΟΦΗ

19:30 Λαμία-Παναθηναϊκός

20:30 Αστέρας-Παναιτωλικός

Δευτέρα 17/10

20:00 Ολυμπιακός-ΠΑΟΚ

9η αγωνιστική (22-24/10/2022)

Σάββατο 22/10

19:00 Ατρόμητος-Βόλος

19:30 Παναιτωλικός-Ολυμπιακός

Κυριακή 23/10

16:00 Ιωνικός-ΠΑΣ Γιάννινα

19:30 Παναθηναϊκός-Άρη

19:30 ΠΑΟΚ-Αστέρας

Δευτέρα 24/10

18:00 Λεβαδειακός-ΑΕΚ

20:00 ΟΦΗ-Λαμία

10η αγωνιστική (29-31/10/2022)

Σάββατο 29/10

17:00 Ιωνικός-Παναιτωλικός

19:30 Βόλος-Παναθηναϊκός

Κυριακή 30/10

16:00 Ολυμπιακός-Λαμία

16:30 Λεβαδειακός-Ατρόμητος

19:30 ΑΕΚ-ΠΑΟΚ

20:30 Άρης-ΟΦΗ

Δευτέρα 31/10

18:00 ΠΑΣ Γιάννινα-Αστέρας

11η αγωνιστική (5-6/11/2022)

Σάββατο 05/11

16:30 Λαμία-Βόλος

18:30 ΟΦΗ-Ιωνικός

19:00 Ατρόμητος-Άρης

21:00 ΠΑΟΚ-ΠΑΣ Γιάννινα

Κυριακή 06/11

16:00 Παναιτωλικός-Λεβαδειακός

19:30 Παναθηναϊκός-Ολυμπιακός

20:30 Αστέρας Τρίπολης-ΑΕΚ

12η αγωνιστική (8-10/11/2022)

Τρίτη 08/11

20:00 Άρης-Λαμία

Τετάρτη 09/11

17:00 Παναιτωλικός-Παναθηναϊκός

18:00 Ατρόμητος-Αστέρας

20:00 ΑΕΚ-ΟΦΗ

20:00 Λεβαδειακός-Ολυμπιακός

Πέμπτη 10/11

19:00 Βόλος-ΠΑΣ Γιάννινα

21:30 Ιωνικός-ΠΑΟΚ

13η αγωνιστική (13-14/11/2022)

Κυριακή 13/11

16:00 Παναθηναϊκός-Ατρόμητος

16:00 ΠΑΣ Γιάννινα-Αρης

18:00 Λαμία-Παναιτωλικός

19:30 Ολυμπιακός-ΑΕΚ

21:30 ΠΑΟΚ-Βόλος

Δευτέρα 14/11

18:00 Αστέρας Τρίπολης-Ιωνικός

19:30 ΟΦΗ-Λεβαδειακός

 

 

 

Ακολουθήστε τον ΤΑΧΥΔΡΟΜΟ στο GOOGLE NEWS για άμεση ενημέρωση.
Δείτε όλες τις τελευταίες ειδήσεις από τον Βόλο, την Μαγνησία, την Ελλάδα και τον κόσμο
απο τον
ΤΑΧΥΔΡΟΜΟ
Σχόλια
Δεν υπάρχουν σχόλια γι'αυτό το άρθρο
Αποστολή σχολίου
8
+
2
=