Κατατέθηκε το ψηφοδέλτιο του υποψήφιου Περιφερειάρχη Δημ. Κουρέτα

Τελευταία ενημέρωση: 2019-05-06, 12:02:09
Κατατέθηκε το ψηφοδέλτιο του υποψήφιου Περιφερειάρχη Δημ. Κουρέτα

Κατατέθηκε χθες Κυριακή το μεσημέρι στο Πρωτοδικείο Λάρισας το ψηφοδέλτιο του συνδυασμού «ΠΡΩΤΟΒΟΥΛΙΑ», του υποψήφιου Περιφερειάρχη Θεσσαλίας Δημήτρη Κουρέτα, που θα συμμετέχει στις προσεχείς περιφερειακές εκλογές της 26ης Μαϊου..

Οι υποψήφιοι περιφερειακοί σύμβουλοι Θεσσαλίας του συνδυασμού είναι οι εξής:

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΚΑΡΔΙΤΣΑ

  1. Αμπατζή Μαρία του Αποστόλου
  2. Γιώτα Γεωργία του Λεωνίδα
  3. Ζαζάς Γεώργιος του Βασιλείου
  4. Μέλλος Βασίλειος του Ιωάννη
  5. Μιχάλης Γεώργιος του Βασιλείου
  6. Νούλας Κωνσταντίνος του Δημητρίου
  7. Παπαδάκος Αντώνιος του Ηλία
  8. Παπαδόπουλος Γεώργιος του Χρήστου
  9. Σπανού Αμαλία του Χριστοδούλου
  10. Σπύρου Αναστασία του Κωνσταντίνου
  11. Τέγος Ελευθέριος του Λάμπρου

 

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΛΑΡΙΣΑΣ

  1. Αβδανάς Μιχάλης του Ιωάννου
  2. Αθανασόπουλος Νικόλαος του Παναγιώτη
  3. Αλαμάνης Κωνσταντίνος του Χρήστου
  4. Γιαννούσης Γεώργιος του Δημητρίου
  5. Δημησιάνος Γεράσιμος (Ρέμος) του Σπύρου
  6. Ιωάννου Πέτρος του Ιωάννου
  7. Κόκκα Ελευθερία Νίκη (Ελεάνα) του Κωνσταντίνου
  8. Κυργιαννή Καλλιόπη του Νικολάου
  9. Κωστούλα Μαρία του Χριστοφόρου
  10. Μακρή Σωτηρία (Σωτηρίνα) του Παναγιώτη
  11. Μηνά Ευαγγελία του Αθανασίου
  12. Μπάκαβου Ρέντα Χρυσούλα του Δημητρίου
  13. Μπατζακάκης Δημήτριος του Ιωάννη
  14. Νούτσια Αρχόντω (Ρόννυ) του Αριστείδη
  15. Πανουσοπούλου Αικατερίνη (Αύρα) του Γεωργίου
  16. Παπαευαγγέλου Σοφία του Ευαγγέλου
  17. Παπανδρέου Νικόλαος του Κωνσταντίνου
  18. Πατούνα Μυγδανάλευρου Αναστασία του Αθανασίου
  19. Πούλιος Σωκράτης του Ιωάννου
  20. Σουλούκος Σωτήριος του Αθανασίου
  21. Τριπολίτου Διονυσία του Δημητρίου
  22. Τσαντόπουλος Σπυρίδων του Αθανασίου
  23. Τσιαμπαλή Χριστίνα του Αναστασίου
  24. Φαρμακιώτη Μαρία του Βασιλείου
  25. Φιλοκώστας Ηλίας του Χρήστου
  26. Χατζηπαναγιώτου Ασημούλα (Mένη) του Παναγιώτη
  27. Χριστοδούλου Αλκιβιάδης (Άλκης) του Αστερίου

 

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ

  1. Δογκάκης Ανδρέας  του Νικολάου
  2. Κάβουρας Ευάγγελος (Άγγελος)του Σπυρίδωνος
  3. Καλυβιώτης Αχιλλεύς του Αλεξάνδρου
  4. Κίτσος Κωσταντίνος του Νικολάου
  5. Κροτόπουλος Γεώργιος του Νικολάου
  6. Κωστής Ιωάννης του Γεωργίου
  7. Μαρέδης Ιωάννης του Κωνσταντίνου
  8. Ξυνός Χρυσοβαλάντης του Ευσταθίου
  9. Ράμπος Στέφανος του Γεωργίου
  10. Τσαγκαδόπουλος Αθανάσιος του Πλάτωνα
  11. Τσιάκου Ειρήνη του Παναγιώτη
  12. Χαλκιά Ευφροσύνη (Φρόσω Έφη) του Νικολάου
  13. Ψαχούλας Ιωάννης του Θεοδώρου

ΣΠΟΡΑΔΕΣ

  1. Θεοδώρου Ιωάννης του Ευθυμίου
  2. Λαρυγγάκης Νικόλαος του Πυθαγόρα

 

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΤΡΙΚΑΛΩΝ

  1. Αποστολίδου Αναστασία (Τέση) του Κωνσταντίνου
  2. Αρέτος Χρήστος του Ευθυμίου
  3. Βαροσιανίση Ελισάβετ (νικολαΐδη Λίζα) του Βίκτωρος
  4. Γκαραγκάνης Μιχάηλ (Μιχάλης) του Χρήστου
  5. Ζερβού Μαργαρώ (Ρίτα)του Νικολάου
  6. Καραμίτσα Μαρία του Αλεξάνδρου
  7. Καρρά Ιωάννα του Βάϊου
  8. Κερασιώτη Ευθαλία (Θάλεια) του Βασιλείου
  9. Μπακλαβά Στρατίκη Μαρία Χριστίνα του Χρήστου
  10. Πολυγένης Στέφανος του Δημητρίου
  11. Ρόσσιος Απόστολος του Χρήστου
Σχόλια
Δεν υπάρχουν σχόλια γι'αυτό το άρθρο
Αποστολή σχολίου
8
+
3
=