30 μετάλλια για τον Υδάτινο Κόσμο στη Λάρισα

Τελευταία ενημέρωση: 2019-12-09, 12:08:59
30 μετάλλια για τον Υδάτινο Κόσμο στη Λάρισα

Στις 30 Νοεμβρίου και 1η Δεκεμβρίου 2019 πραγματοποιήθηκαν στο κολυμβητήριο της Λάρισας οι αγώνες προαγωνιστικών κατηγοριών "Αντώνης Δρόσος". Η προαγωνιστική ομάδα του ΑΘΛΗΤΙΚΟΥ ΣΥΛΛΟΓΟΥ ΒΟΛΟΥ ΥΔΑΤΙΝΟΣ ΚΟΣΜΟΣ συμμετείχε στους πρώτους της αγώνες για την φετινή αγωνιστική χρονιά με συνολικά 45 αθλητές και αθλήτριες, οι οποίοι και πραγματοποίησαν πολύ καλές εμφανίσεις, τόσο σε ατομικό όσο και σε ομαδικό επίπεδο κατακτώντας μάλιστα και 30 μετάλλια εκ των οποίων 9 χρυσά, 10 αργυρά και 11 χάλκινα! Σε ανακοίνωση του συλλόγου τονίζεται: «Πολλά συγχαρητήρια και πολλά μπράβο σε όλα τα παιδιά για τις εξαιρετικές τους εμφανίσεις και στους προπονητές τους κα Αλεξάνδρα Κωνσταντά και Ιωάννη Προφυλλίδη για το αξιέπαινο προπονητικό και παιδαγωγικό έργο που επιτελούν. Το Δ.Σ. εύχεται σε όλους σας καλή δύναμη και καλή συνέχεια στις αγωνιστικές υποχρεώσεις σας». 

Αναλυτικά συμμετείχαν:

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ 9 ΕΤΩΝ (50m)

  • ΧΑΤΖΗΣΑΒΒΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ: 50m ΕΛΕΥΘΕΡΟ 9η θέση, 50m ΥΠΤΙΟ 8η θέση
  • ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ: 50m ΕΛΕΥΘΕΡΟ 15η θέση, 50m ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ 4η θέση
  • ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΥ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ: 50m ΕΛΕΥΘΕΡΟ 21η θέση, 50m ΥΠΤΙΟ 3η θέση
  • ΔΡΑΠΑΝΑΣΚΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ: 50m ΥΠΤΙΟ 20η θέση, 50m ΠΡΟΣΘΙΟ 13η θέση

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΓΟΡΙΑ 9 ΕΤΩΝ (50m)

  • ΚΑΙΡΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ: 50m EΛΕΥΘΕΡΟ 4η θέση, 50m ΠΡΟΣΘΙΟ 3η θέση
  • ΤΑΡΕΣ ΒΑΣΙΛΗΣ: 50m EΛΕΥΘΕΡΟ 2η θέση, 100m ΕΛΕΥΘΕΡΟ 4η θέση
  • ΛΙΑΠΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ: 100m ΕΛΕΥΘΕΡΟ 6η θέση, 50m ΥΠΤΙΟ 7η θέση
  • ΤΣΟΥΚΑΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ: 100m ΕΛΕΥΘΕΡΟ 2η θέση, 50m ΥΠΤΙΟ 3η θέση
  • ΓΟΥΣΟΥΤΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ: 50m ΕΛΕΥΘΕΡΟ 33η θέση, 50m ΥΠΤΙΟ 17η θέση

 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ 10 ΕΤΩΝ (50m)

  • ΜΑΡΑΓΚΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ: 100m ΥΠΤΙΟ 3η θέση, 200m Μ.ΑΤΟΜΙΚΗ 6η θέση
  • ΜΠΑΚΑΣΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ: 50m ΕΛΕΥΘΕΡΟ 14η θέση, 100m ΕΛΕΥΘΕΡΟ 12η θέση
  • ΑΓΓΕΛΙΝΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ: 100m ΕΛΕΥΘΕΡΟ 11η θέση, 200m ΕΛΕΥΘΕΡΟ 6η θέση
  • ΔΙΑΝΕΛΛΟΥ ΜΕΛΙΝΑ: 100m ΕΛΕΥΘΕΡΟ 2η θέση, 100m ΠΡΟΣΘΙΟ 4η θέση
  • ΛΑΝΓΚΟΖΙ ΜΑΡΙΝΑ: 50m ΕΛΕΥΘΕΡΟ 7η θέση, 100m ΕΛΕΥΘΕΡΟ 6η θέση
  • ΤΖΑΕΡΛΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ: 50m EΛΕΥΘΕΡΟ 13η θέση, 50m ΠΡΟΣΘΙΟ 7η θέση
  • ΔΗΜΗΤΡΑΚΑΚΗ ΘΕΟΦΑΝΩ: 50m ΕΛΕΥΘΕΡΟ 20η θέση, 50m ΥΠΤΙΟ 7η θέση

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΓΟΡΙΑ 10 ΕΤΩΝ (50m)

  • ΤΣΙΡΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ: 50m ΠΡΟΣΘΙΟ 2η θέση, 100m ΠΡΟΣΘΙΟ 2η θέση
  • ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ: 100m EΛΕΥΘΕΡΟ 10η θέση, 200m ΕΛΕΥΘΕΡΟ 7η θέση
  • ΡΑΚΙΤΖΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ: 100m EΛΕΥΘΕΡΟ 5η θέση, 200m ΕΛΕΥΘΕΡΟ 5η θέση
  • ΜΑΓΓΙΔΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ: 100m ΕΛΕΥΘΕΡΟ 1η θέση ΡΕΚΟΡ ΑΓΩΝΩΝ, 50m ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ 2η θέση
  • ΞΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΚΕΙΜ: 50m ΠΡΟΣΘΙΟ 5η θέση, 100m ΠΡΟΣΘΙΟ
  • ΚΑΡΤΑΛΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ: 50m ΠΡΟΣΘΙΟ 8η θέση, 100m ΠΡΟΣΘΙΟ 3η θέση
  • ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΙΕΡΟΝΥΜΟΣ: 100m ΕΛΕΥΘΕΡΟ 13η θέση, 100m ΠΡΟΣΘΙΟ 5η θέση
  • ΚΟΛΤΣΙΔΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ: 50m EΛΕΥΘΕΡΟ 10η θέση, 100m ΕΛΕΥΘΕΡΟ 12η θέση

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ 11 ΕΤΩΝ (50m)

  • ΑΝΑΤΟΛΗ ΑΝΝΑ: 100m ΕΛΕΥΘΕΡΟ 12η θέση, 50m ΥΠΤΙΟ 11η θέση, 50m ΠΡΟΣΘΙΟ 13η θέση
  • ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΥ ΖΩΗ: 50m ΕΛΕΥΘΕΡΟ 8η θέση, 50m ΥΠΤΙΟ 13η θέση, 100m ΥΠΤΙΟ 11η θέση
  • ΜΠΟΤΣΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ: 100m EΛΕΥΘΕΡΟ 15η θέση, 200m EΛΕΥΘΕΡΟ 10η θέση, 50m ΥΠΤΙΟ 22η θέση
  • ΤΣΑΡΔΑΚΑ ΓΑΡΥΦΦΑΛΙΑ: 50m EΛΕΥΘΕΡΟ 18η θέση, 50m ΠΡΟΣΘΙΟ 11η θέση, 100m ΠΡΟΣΘΙΟ 13η θέση
  • ΠΛΑΙΝΗ ΜΑΡΙΑ: 50m EΛΕΥΘΕΡΟ 4η θέση, 100m EΛΕΥΘΕΡΟ 9η θέση, 50m ΥΠΤΙΟ 8η θέση
  • ΓΙΑΝΝΙΚΗ-ΣΤΑΥΡΙΑΝΟΥ ΔΑΝΑΗ: 50m EΛΕΥΘΕΡΟ 14η θέση, 50m ΥΠΤΙΟ 21η θέση, 50m ΠΡΟΣΘΙΟ 15η θέση
  • ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ: 200m EΛΕΥΘΕΡΟ 7η θέση, 400m ΕΛΕΥΘΕΡΟ 6η θέση, 50m ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ 8η θέση

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΓΟΡΙΑ 11 ΕΤΩΝ (50m)

  • ΤΣΙΡΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ: 50m ΕΛΕΥΘΕΡΟ 10η θέση, 100m ΕΛΕΥΘΕΡΟ 15η θέση, 50m ΠΡΟΣΘΙΟ 4η θέση
  • ΚΟΦΙΝΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ: 50m ΠΡΟΣΘΙΟ 1η θέση, 100m ΠΡΟΣΘΙΟ 3η θέση, 200m ΠΡΟΣΘΙΟ 3η θέση
  • ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ: 200m EΛΕΥΘΕΡΟ 7η θέση, 400m ΕΛΕΥΘΕΡΟ 7η θέση, 50m ΥΠΤΙΟ 5η θέση
  • ΤΣΕΚΕΡΙΔΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ: 50m ΕΛΕΥΘΕΡΟ 19η θέση, 50m ΠΡΟΣΘΙΟ 8η θέση

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ 12 ΕΤΩΝ (50m)

  • ΜΠΑΡΗ ΦΡΕΙΔΕΡΙΚΗ: 200m ΕΛΕΥΘΕΡΟ 1η θέση, 400m ΕΛΕΥΘΕΡΟ 1η θέση, 800m ΕΛΕΥΘΕΡΟ 2η θέση
  • ΠΟΛΥΤΕΧΝΙΔΗ ΕΛΠΙΔΑ: 100m ΕΛΕΥΘΕΡΟ 18η θέση, 50m ΥΠΤΙΟ 9η θέση, 100m ΥΠΤΙΟ 12η θέση
  • ΑΡΑΜΠΑΤΖΗ ΜΕΡΟΠΗ: 50m ΠΡΟΣΘΙΟ 3η θέση, 100m ΠΡΟΣΘΙΟ 4η θέση, 200m ΠΡΟΣΘΙΟ 5η θέση
  • ΜΑΤΖΑΦΛΕΡΗ ΓΕΩΡΓΙΑ: 100m ΕΛΕΥΘΕΡΟ 4η θέση, 100m ΥΠΤΙΟ 2η θέση, 200m ΥΠΤΙΟ 1η θέση
  • ΒΟΝΤΖΟΥ ΜΑΡΙΑ-ΣΤΑΜΑΤΙΑ: 50m ΕΛΕΥΘΕΡΟ 9η θέση, 100m ΕΛΕΥΘΕΡΟ, 100m ΥΠΤΙΟ 18η θέση
  • ΤΣΕΚΕΡΙΔΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ: 100m ΕΛΕΥΘΕΡΟ 26η θέση, 50m ΠΡΟΣΘΙΟ 11η θέση

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΓΟΡΙΑ 12 ΕΤΩΝ (50m)

  • ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ ΟΡΕΣΤΗΣ: 100m EΛΕΥΘΕΡΟ 1η θέση, 50m ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ 1η θέση, 100m ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ 1η θέση
  • ΞΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ: 50m EΛΕΥΘΕΡΟ 11η θέση, 100m EΛΕΥΘΕΡΟ 11η θέση, 100m ΠΡΟΣΘΙΟ 8η θέση
  • ΔΑΙΛΙΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ: 50m EΛΕΥΘΕΡΟ 6η θέση, 100m ΕΛΕΥΘΕΡΟ 13η θέση, 200m Μ.ΑΤΟΜΙΚΗ 6η θέση
  • ΔΑΙΛΙΑΝΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ: 50m EΛΕΥΘΕΡΟ 7η θέση, 100m ΕΛΕΥΘΕΡΟ 14η θέση, 100m ΠΡΟΣΘΙΟ 9η θέση

ΟΜΑΔΙΚΑ (50m)

4 x 50m ΕΛΕΥΘΕΡΟ - ΚΟΡΙΤΣΙΑ 12 ΕΤΩΝ: 3η θέση ΧΑΛΚΙΝΟ ΜΕΤΑΛΙΟ

ΜΠΑΡΗ ΦΡΕΙΔΕΡΙΚΗ-ΠΟΛΥΤΕΧΝΙΔΗ ΕΛΠΙΔΑ-ΑΡΑΜΠΑΤΖΗ ΜΕΡΟΠΗ- ΜΑΤΖΑΦΛΕΡΗ ΓΕΩΡΓΙΑ

4 x 50m ΕΛΕΥΘΕΡΟ - ΑΓΟΡΙΑ 9 ΕΤΩΝ: 2η θέση ΑΡΓΥΡΟ ΜΕΤΑΛΙΟ

ΤΑΡΕΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ- ΤΣΟΥΚΑΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ- ΚΑΙΡΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ- ΛΙΑΠΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ

4 x 50m ΕΛΕΥΘΕΡΟ - ΑΓΟΡΙΑ 10 ΕΤΩΝ: 3η θέση ΧΑΛΚΙΝΟ ΜΕΤΑΛΙΟ

ΜΑΓΓΙΔΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝ- ΡΑΚΙΤΖΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ- ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ- ΤΣΙΡΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

4 x 50m ΜΙΚΤΗ ΟΜΑΔΙΚΗ - ΚΟΡΙΤΣΙΑ 10 ΕΤΩΝ: 3η θέση ΧΑΛΚΙΝΟ ΜΕΤΑΛΙΟ

ΑΓΓΕΛΙΝΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ- ΔΙΑΝΕΛΛΟΥ ΜΕΛΙΝΑ- ΜΑΡΑΓΚΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ- ΛΑΝΓΚΟΖΙ ΜΑΡΙΝΑ

4 x 50m ΜΙΚΤΗ ΟΜΑΔΙΚΗ - ΑΓΟΡΙΑ 9 ΕΤΩΝ: 1η θέση ΧΡΥΣΟ ΜΕΤΑΛΙΟ

ΛΙΑΠΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ- ΚΑΙΡΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ- ΤΣΟΥΚΑΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ- ΤΑΡΕΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

4 x 50m ΜΙΚΤΗ ΟΜΑΔΙΚΗ - ΑΓΟΡΙΑ 10 ΕΤΩΝ: 2η θέση ΑΡΓΥΡΟ ΜΕΤΑΛΙΟ

ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ- ΤΣΙΡΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ- ΜΑΓΓΙΔΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝ- ΡΑΚΙΤΖΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

Σχόλια
Δεν υπάρχουν σχόλια γι'αυτό το άρθρο
Αποστολή σχολίου
5
+
8
=