Ήττα με αποδοκιμασίες για την Νίκη

ήττα-με-αποδοκιμασίες-για-την-νίκη-316961

Την τρίτη συνεχόμενη ήττα (1-2) και τέταρτη στο φετινό πρωτάθλημα γνώρισε η Νίκη Βόλου. Οι κυανόλευκοι έχοντας να αντιμετωπίσουν και μια εχθρική διαιτησία, έχασαν ξανά σε ένα παιχνίδι που έμειναν πίσω στο σκορ από το 23ο λεπτό με τον Γκούφα να σημειώνει το 0-1, ισοφάρισαν στο 50’ σε 1-1 με τον Καπό αλλά έξι λεπτά αργότερα δέχθηκαν και δεύτερο τέρμα από τον Μάναλη. Οι δύο ομάδες τελείωσαν το παιχνίδι με παίκτη λιγότερο, με την Νίκη να διαμαρτύρεται έντονα για την αποβολή του Λούκας Γκαρσία με δύο κίτρινες κάρτες σε διάστημα τεσσάρων λεπτών.

ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ-ΙΩΝΙΚΟΣ 1-2