Το πρόγραμμα σε Α1, Α2 και Β’ ΕΣΚΑΘ

Τελευταία ενημέρωση: 2022-09-12, 05:50:09
Το πρόγραμμα σε  Α1, Α2 και Β’ ΕΣΚΑΘ

Ελαμψαν διά της απουσίας τους οι εκπρόσωποι των σωματείων της ΕΣΚΑΘ από τη χθεσινή κλήρωση των τριών ανδρικών κατηγοριών που έγινε στην αίθουσα του ΕΒΕ Λάρισας. Μάλιστα από τη Μαγνησία το παρών έδωσε μόνο ο Ιωνας.

Σε ό,τι αφορά τις ημερομηνίες, τα πρωταθλήματα της Α1 και της Α2 ΕΣΚΑΘ θα αρχίσουν στις 8 Οκτωβρίου και της Β’ ΕΣΚΑΘ στις 22 Οκτωβρίου

Αναλυτικά τα προγράμματα:

Α1 ΕΣΚΑΘ

1η αγωνιστική

Ιωνας-Σπάρτακος

Ανάληψη-Φούντας Τρικ.

ΑΕ Τρικάλων-ΑΕΛ

Ν. Κεραυνός-Φοίβος

Δαναοί Τρικ.-Αιολικός

Μύτικας-ΓΣ Βόλου

 

2η αγωνιστική           

ΓΣ Βόλου-Δαναοί Τρικ.

Αιολικός-Ν. Κεραυνός

Φοίβος-ΑΕ Τρικάλων

ΑΕΛ-Ανάληψη

Φούντας Τρικ.-Ιωνας

Σπάρτακος-Μύτικας

 

3η αγωνιστική

Ιωνας-ΑΕΛ

Ανάληψη-Φοίβος

ΑΕ Τρικάλων-Αιολικός

Ν. Κεραυνός-ΓΣ Βόλου

Δαναοί-Μύτικας

Σπάρτακος-Φούντας Τρικ.

 

4η αγωνιστική

Δαναοί-Σπάρτακος

Μύτικας-Ν. Κεραυνός

ΓΣ Βόλου-ΑΕ Τρικάλων

Αιολικός-Ανάληψη

Φοίβος-Ιωνας

ΑΕΛ-Φούντας Τρικ.

 

5η αγωνιστική

Ιωνας-Αιολικός

Ανάληψη-ΓΣ Βόλου

ΑΕ Τρικάλων-Μύτικας

Ν. Κεραυνός-Δαναοί Τρικ.

Φούντας-Φοίβος

Σπάρτακος-ΑΕΛ

 

6η αγωνιστική

Ν. Κεραυνός-Σπάρτακος

Δαναοί Τρικ.-ΑΕ Τρικάλων

Μύτικας-Ανάληψη

ΓΣ Βόλου-Ιωνας

Αιολικός-Φούντας Τρικ.

Φοίβος-ΑΕΛ

 

7η αγωνιστική

Ιωνας-Μύτικας

Ανάληψη-Δαναοί

ΑΕ Τρικάλων-Ν. Κεραυνός

ΑΕΛ-Αιολικός

Φούντας Τρικ.-ΓΣ Βόλου

Σπάρτακος-Φοίβος

 

 8η αγωνιστική

ΑΕ Τρικάλων-Σπάρτακος

Ν. Κεραυνός-Ανάληψη

Δαναοί-Ιωνας

Μύτικας-Φούντας Τρικ.

ΓΣ Βόλου-ΑΕΛ

Αιολικός-Φοίβος

 

9η αγωνιστική

 Ιωνας-Ν. Κεραυνός

 Ανάληψη-ΑΕ Τρικάλων

 Φοίβος- ΓΣ Βόλου

 ΑΕΛ- Μύτικας

 Φούντας Τρικ.-Δαναοί

 Σπάρτακος-Αιολικός

 

10η αγωνιστική

Ανάληψη-Σπάρτακος

ΑΕ Τρικάλων-Ιωνας

Ν. Κεραυνός.-Φούντας Τρικ.

Δαναοί-ΑΕΛ

Μύτικας-Φοίβος

ΓΣ Βόλου-Αιολικός

 

11η αγωνιστική

 Ιωνας-Ανάληψη

 Αιολικός-Μύτικας

 Φοίβος-Δαναοί

 ΑΕΛ- Ν. Κεραυνός

 Φούντας Τρικ.-ΑΕ Τρικάλων

 Σπάρτακος-ΓΣ Βόλου

*Στον β’ γύρο οι αγώνες αντίστροφα.

 

Α2 ΕΣΚΑΘ/Α’ όμιλος

1η αγωνιστική

Τιτάνες Αλμ.-Ελευθεριακός

ΓΣ Σκιάθου-Κένταυρος Ζαγ.

ΑΕΒΔ-Λέοντας Τυρνάβου

Ηρακλής Χάλκης-Ερμής Αγιάς

Αστέρας Λ.-Ικαρος Νεάπολης

 

2η αγωνιστική

Ικαρος Νεάπολης-Ηρακλής Χάλκης

Ερμής Αγιάς-ΑΕΒΔ

Λέοντας Τυρνάβου-ΓΣ Σκιάθου

Κένταυρος Ζαγ.-Τιτάνες Αλμ.

Ελευθεριακός-Αστέρας Λ.

 

3η αγωνιστική

Τιτάνες Αλμ.-Λέοντας Τυρνάβου

ΓΣ Σκιάθου-Ερμής Αγιάς

ΑΕΒΔ- Ικαρος Νεάπολης

Ηρακλής Χάλκης-Αστέρας Λ.

Ελευθεριακός-Κένταυρος Ζαγ.

 

4η αγωνιστική

Ηρακλής Χάλκης-Ελευθεριακός

Αστέρας Λ.-ΑΕΒΔ

Ικαρος Νεάπολης-ΓΣ Σκιάθου

Ερμής Αγιάς-Τιτάνες Αλμ.

Λέοντας Τυρνάβου-Κένταυρος Ζαγ.

 

5η αγωνιστική

Τιτάνες Αλμ.-Ικαρος Νεάπολης

ΓΣ Σκιάθου-Αστέρας Λ.

ΑΕΒΔ-Ηρακλής Χάλκης

Κένταυρος Ζαγ.-Ερμής Αγιάς

Ελευθεριακός-Λέοντας Τυρνάβου

 

6η αγωνιστική

ΑΕΒΔ-Ελευθεριακός

Ηρακλής Χάλκης-ΓΣ Σκιάθου

Αστέρας Λ.-Τιτάνες Αλμ.

Ικαρος Νεάπολης-Κένταυρος Ζαγ.

Ερμής Αγιάς-ΛέονταςΤυρνάβου

 

7η αγωνιστική

Τιτάνες Αλμ.-Ηρακλής Χάλκης

ΓΣ Σκιάθου-ΑΕΒΔ

Λέοντας Τυρνάβου-Ικαρος Νεάπολης

Κένταυρος Ζαγ.-Αστέρας Λ.

Ελευθεριακός-Ερμής Αγιάς

 

8η αγωνιστική

ΓΣ Σκιάθου-Ελευθεριακός

ΑΕΒΔ-Τιτάνες Αλμ.

Ηρακλής Χάλκης- Κένταυρος Ζαγ.

Αστέρας Λ.-Λέοντας Τυρνάβου

Ικαρος Νεάπολης-Ερμής Αγιάς

 

9η αγωνιστική

Τιτάνες Αλμ.-ΓΣ Σκιάθου

Ερμής Αγιάς-Αστέρας Λ.

Λέοντας Τυρνάβου-Ηρακλής Χάλκης

Κένταυρος Ζαγ.-ΑΕΒΔ

Ελευθεριακός-Ικαρος Νεάπολης

*Στον β’ γύρο οι αγώνες αντίστροφα.

 

Β’ ΕΣΚΑΘ/Α’ όμιλος

1η αγωνιστική

Ολυμπιονίκης-Νίκη Βόλου Κ23

Ιωλκία-BC Volos

ΑΣ Φαρσάλων-Αρμένιο

Ρεπό: Ανω Λεχώνια

 

2η αγωνιστική

Αρμένιο-Ιωλκία

BC Volos-Ολυμπιονίκης

Νίκη Βόλου Κ23-Ανω Λεχώνια

Ρεπό: ΑΣ Φαρσάλων

 

3η αγωνιστική

Ανω Λεχώνια-BC Volos

Ολυμπιονίκης-Αρμένιο

Ιωλκία-ΑΣ Φαρσάλων

Ρεπό: Νίκη Βόλου Κ23

 

4η αγωνιστική

ΑΣ Φαρσάλων-Ολυμπιονίκης

Αρμένιο-Ανω Λεχώνια

BC Volos-Νίκη Βόλου Κ23

Ρεπό: Ιωλκία

 

5η αγωνιστική

Ανω Λεχώνια-ΑΣ Φαρσάλων

Ολυμπιονίκης-Ιωλκία

Νίκη Βόλου Κ23- Αρμένιο

Ρεπό: BC Volos

 

6η αγωνιστική

Ιωλκία-Ανω Λεχώνια

ΑΣ Φαρσάλων-Νίκη Βόλου Κ23

Αρμένιο-BC Volos

Ρεπό: Ολυμπιονίκης

 

7η αγωνιστική

Ανω Λεχώνια-Ολυμπιονίκης

BC Volos-ΑΣ Φαρσάλων

Νίκη Βόλου Κ23-Ιωλκία

Ρεπό: Αρμένιο

*Στον β’ γύρο οι αγώνες αντίστροφα.

 

 

Ακολουθήστε τον ΤΑΧΥΔΡΟΜΟ στο GOOGLE NEWS για άμεση ενημέρωση.
Δείτε όλες τις τελευταίες ειδήσεις από τον Βόλο, την Μαγνησία, την Ελλάδα και τον κόσμο
απο τον
ΤΑΧΥΔΡΟΜΟ
Σχόλια
Δεν υπάρχουν σχόλια γι'αυτό το άρθρο
Αποστολή σχολίου
9
+
8
=