Η Νίκη Βόλου την Κυριακή με τους Ίκαρους Σερρών

Τελευταία ενημέρωση: 2018-11-02, 21:00:20
Η Νίκη Βόλου την Κυριακή με τους Ίκαρους Σερρών

Μετά από μία εβδομάδα χωρίς παιχνίδια για τη Β’ Εθνική μπάσκετ, η Νίκη Βόλου επιστρέφει στα παρκέ κι αγωνίζεται εντός έδρας την Κυριακή 4/11, απέναντι στην πολύ ισχυρή και αήττητη φέτος ομάδα των Ικάρων Σερρών.

Ο αγώνας θα διεξαχθεί την Κυριακή 4 Νοεμβρίου πριν από το ποδοσφαιρικό ντέρμπι στο Πανθεσσαλικό και συγκεκριμένα στις 17.00 στο Κλειστό Γυμναστήριο Ν. Ιωνίας. Η Δ.Ε. καλαθοσφαίρισης της Νίκης Βόλου, προέβη σε όλες τις απαραίτητες ενέργειες προκειμένου να αλλάξει η ώρα του αγώνα, κάτι που όμως δεν δέχθηκε η αντίπαλη ομάδα.

Η Δ.Ε. καλαθοσφαίρισης της Νίκης Βόλου σε ανακοίνωση – κάλεσμα αναφέρει τα εξής: «Αυτή την Κυριακή σάς θέλουμε όλους δίπλα στην ομάδα μας, στο Κλειστό Γυμναστήριο Νέας Ιωνίας, να εμψυχώσουμε τους παίκτες και το τεχνικό μας επιτελείο, προκειμένου να φθάσουμε σε μια σημαντική νίκη και όλοι μαζί να ανηφορίσουμε στη συνέχεια στο Πανθεσσαλικό Στάδιο για το ντέρμπι της ομάδας μας με τον Ολυμπιακό Βόλου.

ΕΥΧΟΜΑΣΤΕ ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΣΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΤΗΣ ΝΙΚΗΣ ΒΟΛΟΥ ΣΤΟ ΜΕΓΑΛΟ ΝΤΕΡΜΠΙ ΤΗΣ ΠΟΛΗΣ.

Ο κόσμος της Νίκης είναι η ψυχή της και δίνει το έναυσμα στην ομάδα για να συνεχίσουμε!!!

Όλοι στο παιχνίδι της Κυριακής στο Κλειστό της Ν. Ιωνίας!

Μην το σκέφτεσαι, η Νίκη σε χρειάζεται...

Γενική είσοδος 5 ευρώ.

Κάτοχοι καρτών διαρκείας εισέρχονται δωρεάν.

Οι αθλητές των ακαδημιών μας θα παρακολουθήσουν το παιχνίδι από ειδικά διαμορφωμένη κερκίδα».

*Το πρόγραμμα, οι διαιτητές και οι κομισάριοι της 4ης αγωνιστικής της Β’ Εθνικής Ανδρών την Κυριακή 4 Νοεμβρίου είναι:

Λαγκαδά 17.00 Ερμής Λαγκαδά-ΧΑΝΘ Φουτζήλας-Σιταρίδης (Σακελαρίου)

Χαλκηδόνας 17.00 Προποντίς-Γέφυρα Τσιρτσιμάλης-Γαζέτας (Παραλυκίδης)

Χαλκιοπούλειο 17.00 Έσπερος Λαμίας-Φίλιππος Βέροιας Ζαχαρής-Τσουμαχίδης (Τσοπουρίδης)

Αρναίας 17.00 Στρατώνι-Αγρίνιο Τζίμα-Λουλουδιάδης (Παπαγεωργίου)

Κέρκυρας 17.00 Φαίακας-Φάρσαλα Παπαγερίδης-Χατζηχαρίσης (Καραλής)

Νεάπολης 17.00 Μακεδονικός-Μαχητές Θεοδώρου-Κοϊμτζόγλου (Αστρεινίδης)

Ν. Ιωνίας 17.00 Νίκη Βόλου-Ικαροι Σερρών Ταρενίδης Κ.-Ντόγκας (Γκουντέλιας)

Ανατόλια 17.00 Ανατόλια-Ελευθερούπολη Τσιαπλής-Κατωτικίδης (Μήτσιου)

Σχόλια
Δεν υπάρχουν σχόλια γι'αυτό το άρθρο
Αποστολή σχολίου
2
+
4
=