Ενδιαφέρον Β’ Κατηγορίας ΕΠΣΘ

Τελευταία ενημέρωση: 2018-03-24, 12:50:20
Ενδιαφέρον Β’ Κατηγορίας ΕΠΣΘ

Επιμέλεια: ΒΑΣΙΛΗΣ ΖΗΝΕΛΗΣ

Στη Β’ Κατηγορία στρέφεται το ενδιαφέρον σήμερα στα πρωταθλήματα της ΕΠΣΘ, αφού για την Α’ κατηγορία γίνεται μόνο μια και εξ αναβολής αναμέτρηση. Το ματς της Α΄ ΕΠΣΘ είναι αυτό μεταξύ του Αίαντα Σούρπης και της Σκιάθου (το παιχνίδι είναι της 17ης αγωνιστικής), ενώ για τη Β’ κατηγορία γίνεται όλη η 19η αγωνιστική, και το πρόγραμμα περιλαμβάνει 11 αγώνες για τους δυο ομίλους.

Στον Α΄ όμιλο η πρωτοπόρος Αγία Άννα έχει το ρεπό της, ενώ ο Τοξότης είναι γηπεδούχος με την Ένωση Λεχωνίων /Νηλέα που θέλει βαθμούς για την παραμονή της, ενώ στον Β΄ όμιλο η πρωτοπόρος και αήττητη Δήμητρα δοκιμάζεται στο Ριζόμυλο.

Όλοι οι αγώνες γίνονται σήμερα και το πρόγραμμα έχει ως εξής:

Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

(εξ αναβολής αγώνας της 17ης αγωνιστικής)

Γηπ. Σούρπης (13: 00) Αίας – Σκιάθος, Νικόπουλος Θ., Μαγουλιανίτης Κ., Γεωργατζής Μ.

 

Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (19η αγωνιστική)

Α΄ ΟΜΙΛΟΣ

Γηπ. Γατζέας (15: 00): Α.Ε. 2002 - Μακρινίτσα, Παλτατζής, Καρακίτσος, Δημητράκος

Γηπ. Αργαλαστής (15: 00): Κένταυρος Ν.Π. - Ελευθεριακός, Πλακιάς, Αγγελόπουλος, Ζακυνθινός

Γηπ. Άλλης Μεριάς (15: 00): Ιωλκός - Ιάσων Α.Μ., Τασιόπουλος Γ., Τασιόπουλος Κ., Γερμάνης

Γηπ. Βοηθητικό ΕΑΚ (15: 00): Τοξότης - Λεχώνια/Νηλέας, Σαμαράς, Ευσταθιάδης, Γόργορης

Γηπ. Μαγνησιακού (15: 00): Νέος Μαγνησιακός - Δύναμη, Χαλβατζάκος, Καφτεράνης, Μπέλλου

Εθνικός - Ν.Α. Νίκης (δεν ορίστηκε)

Ρεπό: Αγία Άννα

Οι σκόρερ

27 ΓΚΟΛ: Λ. Δενελάβας (Τοξότης)

12 ΓΚΟΛ: Δ. Στουμποβίκος (ΑΕ 2002)

11 ΓΚΟΛ: Ζαρίφης (Αγία Αννα)

 9 ΓΚΟΛ: Πριτσίνης (Ελευθεριακός)

7 ΓΚΟΛ: Αντωνίου (Αγία Άννα), Κωτούλας (Αγία Άννα),Κ. Σιόβας (Ιωλκός)

6 ΓΚΟΛ: Κουβαράς (ΑΕ 2002), Μούτος (Δύναμη), Κανδήλας (Αγία Άννα), Κ.Τσιουρέλης (Αγία Άννα), Φραγκογιάννης (Ιωλκός), Παλάτζας (Εθνικός)

5 ΓΚΟΛ: Χ.Παπαϊωάννου (ΑΕ 2002), Α. Τσίρος (Αγία Άννα) Φιλατζικιώτης (Αγία Άννα), Α. Σοροβόλας (Τοξότης), Μπερτζέμης (Ιάσων Α.Μ.), Θεοδώρου (Εθνικός), Περεντίδης (Εθνικός)

4 ΓΚΟΛ: Παρίσης (ΑΕ 2002), Μάστορας (Δύναμη), Ζατσάη (Ιάσων Α.Μ.), Μεταξάς (Μακρινίτσα/Ν Μαγνησιακός), Κατσούδας (Ελευθεριακός),Ν. Δενελάβας (Τοξότης), Κ. Τσένα (Εθνικός)

3 ΓΚΟΛ: Σταθόπουλος (ΑΕ 2002),Πλόχα (Δύναμη), Θεοδωρόπουλος (Ιάσων Α.Μ.), Φέιζο (Ιάσων Α.Μ.), Πετσιμέρης (Αγία Άννα), Κόρμπας (Τοξότης), Βέτσικας (Τοξότης), Κυλαδίτης (Τοξότης), Πότσκα (Αργαλαστή), Ε. Τσιργής (Αργαλαστή), Οσάφι (Ελευθεριακός), Πουρνάρας (Μακρινίτσα), Τσιάμης (Εθνικός), Βέργος (Εθνικός), Χατζηκώστας (Λεχώνια) Καμπέρης (Λεχώνια)

2 ΓΚΟΛ: Γάκιας (ΑΕ 2002), Καλαϊτζίδης (ΑΕ 2002), Πολυχρόνου (ΑΕ 2002), Κοτσαλής (Ιάσων Α.Μ.), Σ.Τσιουρέλης (Αγία Άννα), Λίτσος (Αγία Αννα), Σκοπός (Αγία Άννα), Χρόνης (Ν.Α. Νίκης), Χριστοδούλου (Ν. Μαγνησιακός), Τάρε (Ν. Μαγνησιακός), Μπαρδόκου (Δύναμη), Ντελάκος (Μακρινίτσα), Δαμάσκος (Μακρινίτσα), Παλαμιώτης (Μακρινίτσα) Καρυώτογλου (Ελευθεριακός), Παραδάκης (Τοξότης), Μπογδανίδης (Αργαλαστή), Τζικας(Αργαλαστή) Πελεκάνος (Εθνικός), Φιλίππου (Λεχώνια), Αγγελής (Λεχώνια)

Β΄ ΟΜΙΛΟΣ

Γηπ. Καναλίων (15: 00): Απόλλων Κ. - Ηρακλής Α.Θ. Κατσιγιαννάκης Σαρακατσάνος Αναστασίου Α.

Γηπ. Ριζομύλου (15: 00): Αστέρας - Δήμητρα, Ρούσης, Τσαγγάρης, Τασιόπουλος Θ.,

Γηπ. Αϊδινίου (15: 00): Αγροτικός - Μικροθήβες, Βαρτσάκης, Αντωνίου, Γιάννης

Γηπ. Ι.Μ. Δημητριάδος (15: 00): Ερμής - Δάφνη, Βέργου, Σακκάς Π., Μπασδάνη

Γηπ. Αχιλλείου (15: 00): Αχιλλέας - Πανιώνιος, Βλάχος, Τριφονίδης, Κόκκαλης

Γηπ. Πλατάνου (15: 00): Άθλος - Μυρμιδόνες, Θεοχάρης, Μπαρτζιάλης, Παπαδημητρίου

Ρεπό: Αγχίαλος

Οι σκόρερ

24 ΓΚΟΛ: Αλ. Αραπίτσας (Δήμητρα)

21 ΓΚΟΛ: Ι. Καραγιώργος (Αγχίαλος)

15 ΓΚΟΛ: Θ. Παρίσσης (Ηρακλής Α.Θ.)

14 ΓΚΟΛ: Χ. Καρακίτσιος (Δάφνη), Μαρ. Καλέμι (Μικροθήβες)

13 ΓΚΟΛ: Β. Κάρρος (Αστέρας)

11 ΓΚΟΛ: Ι. Παναγιώτου (Αχιλλέας)

19 ΓΚΟΛ: Θ.Θ. Κωστούλας (Δήμητρα)

10 ΓΚΟΛ: Κυπτίου (Πανιώνιος)

9 ΓΚΟΛ: Ξέρας (Αστέρας)

8 ΓΚΟΛ: Θ. Πιπινής (Μυρμιδόνες)

7 ΓΚΟΛ: Ξηροκώστας (Δήμητρα)

6 ΓΚΟΛ: Ι.Αραπίτσας (Αχιλλέας), Νιάκας (Αγροτικός)

5 ΓΚΟΛ: Βασιλείου(Κανάλια), Καρατέεφ (Δήμητρα), Κακλιάς (Δήμητρα), Σπανός (Αχιλλέας), Παπαστεργίου (Δάφνη), Ακριβόπουλος (Ερμής), Πινιάρης (Ερμής), Τσακίρης (Πανιώνιος)

 4 ΓΚΟΛ: Παναγιωτάκης (Κανάλια) ,Α.Δημόπουλος (Κανάλια), Βούλγαρης (Δήμητρα),Στεφανής (Δήμητρα), Γκιάστας (Δάφνη), Τσαρέλας (Δάφνη), Χρυσοστομίδης (Αγχίαλος), Μαυρόπουλος (Αγχίαλος), Τσέλιος (Αγχίαλος), Ρεφουγιάτι (Μικροθήβες), Σιαμέτης (Αθλος), Λουφόπουλος (Αστέρας), Μπαρμπαγιανάκος (Αγροτικός), Κανούτας (Ερμής), Λυρίτσης (Πανιώνιος)

3 ΓΚΟΛ: Ν. Αραπίτσας (Αχιλλέας), Τσιγαρίδας (Δάφνη), Ευαγγελός (Δάφνη), Πότσι (Ηρακλής Α.Θ.), Μαγγιώρος (Αγχίαλος), Πήλος (Αγχίαλος), Πέτσης (Μικροθήβες), Δ.Μπούρχας (Μυρμιδόνες), Μπαρμπαγεωργόπουλος (Αγροτικός), Πότσι (Αγροτικός), Δ. Φώτου (Πανιώνιος), Κακαλιάς (Πανιώνιος)

2 ΓΚΟΛ: Μπάρδης (Κανάλια), Π.Μπούρχας (Μυρμιδόνες), Μακρής (Μυρμιδόνες), Ε.Κατσιαβριάς (Μυρμιδόνες), Α.Νικηφοράκης (Μυρμιδόνες), Ραμαντάνης (Δήμητρα), Γαλατσίδας (Δήμητρα), Τιμπλαλέξης (Δήμητρα),Τσιάτσιος (Δήμητρα) Τερλεξής (Δάφνη), Κοτσέλος(Αγχίαλος), Τσαντόπουλος (Αγχίαλος), Καραγκάνης (Αγχίαλος), Νικηφοράκης (Αθλος), Σγουλέτας (Αθλος), Μπιρμπίλης (Αθλος), Μπόλκας (Αστέρας),Ντόντος (Αστερας), Χαλιμούρδας (Αστέρας), Βαλκανιώτης (Αγροτικός), Παλάσης (Αγροτικός), Κ.Κλίντον (Ηρακλής Α.Θ.),Ντόντης (Πανιώνιος), Σαρίδης (Πανιώνιος).

Σχόλια
Δεν υπάρχουν σχόλια γι'αυτό το άρθρο
Αποστολή σχολίου
4
+
1
=