Το πρόγραμμα στη Β’ Κατηγορία ΕΠΣΘ

Τελευταία ενημέρωση: 2017-09-13, 15:45:47
Το πρόγραμμα στη Β’ Κατηγορία ΕΠΣΘ

Στη Β’ Κατηγορία ΕΠΣΘ το πρωτάθλημα θα διεξαχθεί και πάλι σε δύο ομίλους, με 13 σωματεία σε κάθε όμιλο. Οι αναμετρήσεις και στους δυο ομίλους θα ξεκινήσουν το Σάββατο 7 Οκτωβρίου και θα ολοκληρωθούν στις 20 Μαΐου.
 

Α’ όμιλος

Α’ Γύρος

1η αγωνιστική

ΑΕ 2002-Δύναμις

Ιάσων-Αγία Άννα

ΝΑ Νίκης-Νέος Μαγνησιακός

Ελευθεριακός-Τοξότης

Μακρινίτσα-Ιωλκός

Κένταυρος-Εθνικός

Ρεπό: Λεχώνια

 

2η αγωνιστική

Λεχώνια-ΑΕ 2002

Δύναμις-Ιάσων

Αγία Άννα-Ελευθεριακός

Νέος Μαγνησιακός-Μακρινίτσα

Τοξότης-Κένταυρος

Ιωλκός-Εθνικός

Ρεπό: ΝΑ Νίκης

 

3η αγωνιστική

ΑΕ 2002-Ιάσων

ΝΑ Νίκης-Λεχώνια

Ελευθεριακός-Δύναμις

Κένταυρος-Αγία Άννα

Εθνικός-Νέος Μαγνησιακός

Ιωλκός-Τοξότης

Ρεπό: Μακρινίτσα

 

4η αγωνιστική

ΝΑ Νίκης-ΑΕ 2002

Ιάσων-Ελευθεριακός

Λεχώνια-Μακρινίτσα

Δύναμις-Κένταυρος

Αγία Άννα-Ιωλκός

Νέος Μαγνησιακός-Τοξότης

Ρεπό: Εθνικός

 

5η αγωνιστική

ΑΕ 2002-Ελευθεριακός

Μακρινίτσα-ΝΑ Νίκης

Κένταυρος-Ιάσων

Εθνικός-Λεχώνια

Ιωλκός-Δύναμις

Νέος Μαγνησιακός-Αγία Άννα

Ρεπό: Τοξότης

 

6η αγωνιστική

Μακρινίτσα-ΑΕ 2002

Ελευθεριακός-Κένταυρος

ΝΑ Νίκης-Εθνικός

Ιάσων-Ιωλκός

Λεχώνια-Τοξότης

Δύναμις-Νέος Μαγνησιακός

Ρεπό: Αγία Άννα

 

7η αγωνιστική

ΑΕ 2002-Κένταυρος

Εθνικός-Μακρινίτσα

Ιωλκός-Ελευθεριακός

Τοξότης-ΝΑ Νίκης

Νέος Μαγνησιακός-Ιάσων

Αγία Άννα-Λεχώνια

Ρεπό: Δύναμις

 

8η αγωνιστική

Εθνικός-ΑΕ 2002

Κένταυρος-Ιωλκός

Μακρινίτσα-Τοξότης

Ελευθεριακός-Νέος Μαγνησιακός

ΝΑ Νίκης-Αγία Άννα

Λεχώνια-Δύναμις

Ρεπό: Ιάσων

 

9η αγωνιστική

ΑΕ 2002-Ιωλκός

Τοξότης- Εθνικός

Νέος Μαγνησιακός-Κένταυρος

Αγία Άννα-Μακρινίτσα

Δύναμις-ΝΑ Νίκης

Ιάσων-Λεχώνια

Ρεπό: Ελευθεριακός

 

10η αγωνιστική

Τοξότης-ΑΕ 2002

Ιωλκός-Νέος Μαγνησιακός

Εθνικό-Αγία Άννα

Μακρινίτσα-Δύναμις

Ελευθεριακός-Λεχώνια

ΝΑ Νίκης-Ιάσων

Ρεπό: Κένταυρος

 

11η αγωνιστική

ΑΕ 2002- Νέος Μαγνησιακός

Αγία Άννα-Τοξότης

Δύναμις-Εθνικός

Λεχώνια-Κένταυρος

Ιάσων-Μακρινίτσα

Ελευθεριακός-ΝΑ Νίκης

Ρεπό: Ιωλκός

 

12η αγωνιστική

Αγία Άννα-ΑΕ 2002

Τοξότης-Δύναμις

Ιωλκός- Λεχώνια

Εθνικός-Ιάσων

Κένταυρος-ΝΑ Νίκης

Μακρινίτσα-Ελευθεριακός

Ρεπό: Νέος Μαγνησιακός

 

13η αγωνιστική

Δύναμις-Αγία Άννα

Λεχώνια-Νέος Μαγνησιακός

Ιάσων-Τοξότης

ΝΑ Νίκης-Ιωλκός

Ελευθεριακός-Εθνικός

Κένταυρος-Μακρινίτσα

Ρεπό: ΑΕ 2002

 

  • ·         Οι αγώνες του Β’ Γύρου αντίστροφα

 

Β’ όμιλος- Α’ Γύρος

1η αγωνιστική

Απόλλων Κ.-Μυρμηδόνες

Δάφνη-Αγχίαλος

Μικροθήβες-Άθλος

Δήμητρας-Αχιλλέας

Ηρακλής ΑΘ-Ερμής

Αστέρας Ρ.-Αγροτικός

Ρεπό: Πανιώνιος

 

2η αγωνιστική

Πανιώνιος-Απόλλων Κ.

Μυρμηδόνες-Δάφνη

Αγχίαλος-Δήμητρα

Άθλος Ηρακλής ΑΘ

Αχιλλέας-Αστέρας Ρ.

Ερμής-Αγροτικός

Ρεπό: Μικροθήβες

 

3η αγωνιστική

Απόλλων Κ.-Δάφνη

Μικροθήβες-Πανιώνιος

Δήμητρα-Μυρμηδόνες

Αστέρας Ρ.-Αγχίαλος

Αγροτικός-Άθλος

Ερμής-Αχιλλέας

Ρεπό: Ηρακλής ΑΘ

 

4η αγωνιστική

Μικροθήβες-Απόλλων Κ.

Δάφνη-Δήμητρα

Πανιώνιος-Ηρακλής ΑΘ

Μυρμηδόνες-Αστέρας Ρ.

Αγχίαλος-Ερμής

Άθλος-Αχιλλέας

Ρεπό: Αγροτικός

 

5η αγωνιστική

Απόλλων Κ.-Δήμητρα

Ηρακλής ΑΘ-Μικροθήβες

Αστέρας Ρ.-Δάφνη

Αγροτικός-Πανιώνιος

Ερμής-Μυρμηδόνες

Άθλος-Αγχίαλος

Ρεπό: Αχιλλέας

 

6η αγωνιστική

Ηρακλής ΑΘ- Απόλλων Κ.

Δήμητρα-Αστέρας Ρ.

Μικροθήβες-Αγροτικός

Δάφνη-Ερμής

Πανιώνιος-Αχιλλέας

Μυρμηδόνες-Άθλος

Ρεπό: Αγχίαλος

 

7η αγωνιστική

Απόλλων Κ.-Αστέρας Ρ.

Αγροτικός-Ηρακλής ΑΘ

Ερμής-Δήμητρα

Αχιλλέας-Μικροθήβες

Άθλος-Δάφνη

Αγχίαλος-Πανιώνιος

Ρεπό: Μυρμηδόνες

 

8η αγωνιστική

Αγροτικός-Απόλλων Κ.

Αστέρας Ρ.-Ερμής

Ηρακλής ΑΘ-Αχιλλέας

Δήμητρα-Άθλος

Μικροθήβες-Αγχίαλος

Πανιώνιος-Μυρμηδόνες

Ρεπό: Δάφνη

 

9η αγωνιστική

Απόλλων Κ.-Ερμής

Αχιλλέας-Αγροτικός

Άθλος-Αστέρας Ρ.

Αγχίαλος-Ηρακλής ΑΘ

Μυρμηδόνες-Μικροθήβες

Δάφνη-Πανιώνιος

Ρεπό: Δήμητρα

 

10η αγωνιστική

Αχιλλέας- Απόλλων Κ.

Ερμής-Άθλος

Αγροτικός-Αγχίαλος

Ηρακλής-Μυρμηδόνες

Δήμητρα-Πανιώνιος

Μικροθήβες-Δάφνη

Ρεπό: Αστέρας Ρ.

 

11η αγωνιστική

Απόλλων Κ.-Άθλος

Αγχίαλος-Αχιλλέας

Μυρμηδόνες-Αγροτικός

Πανιώνιος-Αστέρας Ρ.

Δάφνη-Ηρακλής ΑΘ

Δήμητρα-Μικροθήβες

Ρεπό: Ερμής

 

12η αγωνιστική

Αγχίαλος- Απόλλων Κ.

Αχιλλέας-Μυρμηδόνες

Ερμής-Πανιώνιος

Αγροτικός-Δάφνη

Αστέρας-Μικροθήβες

Ηρακλής ΑΘ-Δήμητρα

Ρεπό: Άθλος

 

13η αγωνιστική

Μυρμηδόνες-Αγχίαλος

Πανιώνιος-Άθλος

Δάφνη-Αχιλλέας

Μικροθήβες-Ερμής

Δήμητρα-Αγροτικός

Αστέρας-Ηρακλής ΑΘ

Ρεπό: Απόλλων Κ.

 

  • Οι αγώνες του Β’ Γύρου αντίστροφα

 

 

Σχόλια
Δεν υπάρχουν σχόλια γι'αυτό το άρθρο
Αποστολή σχολίου
5
+
6
=