Τα επίσημα αποτελέσματα των εκλογών στο Επιμελητήριο

Τελευταία ενημέρωση: 2017-12-15, 09:51:52
Τα επίσημα αποτελέσματα των εκλογών στο Επιμελητήριο

Ανακοινώθηκαν από την εκλογική επιτροπή τα επίσημα αποτελέσματα των εκλογών για την ανάδειξη των νέων οργάνων Διοίκησης του Επιμελητηρίου Μαγνησίας.

Αναλυτικά τα εκλογικά αποτελέσματα έχουν ως εξής:

ΤΜΗΜΑ ΕΜΠΟΡΙΚΟ

Αντιπρόσωποι οκτώ (8)

Σύμφωνα με έγγραφη δήλωσή του ο επικεφαλής του συνδυασμού «ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟ ΕΠΙΜΕΛΗΤΗΡΙΑΚΟ ΚΙΝΗΜΑ» κ. Μπασδάνης Αριστοτέλης, επέλεξε να καταλάβει έδρα στο Εμπορικό Τμήμα και συνεπώς η τελική κατάταξη για το Τμήμα αυτό έχει ως εξής:

ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟ ΕΠΙΜΕΛΗΤΗΡΙΑΚΟ ΚΙΝΗΜΑ

1

ΜΠΑΣΔΑΝΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΤΟΥ ΑΧΙΛΛΕΑ

 

2

ΖΑΧΕΙΛΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

 

3

ΠΑΝΟΣ ΠΑΥΛΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

 

4

ΠΑΝΤΑΖΩΝΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

 

5

ΟΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ (δια κληρώσεως)

 

ΜΑΓΝΗΣΙΑ 2025

1

ΤΟΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

 

2

ΒΑΡΟΥΤΣΙΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

 

3

ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΙΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

 

ΤΜΗΜΑ ΜΕΤΑΠΟΙΗΤΙΚΟ

Αντιπρόσωποι εννέα (9)

ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟ ΕΠΙΜΕΛΗΤΗΡΙΑΚΟ ΚΙΝΗΜΑ

1

ΚΑΡΑΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

 

2

ΣΤΕΦΑΝΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

 

3

ΚΑΡΑΛΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

 

4

ΤΙΜΠΛΑΛΕΞΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ

 

5

ΤΣΟΥΡΑΠΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ

 

Σύμφωνα με έγγραφη δήλωσή του ο επικεφαλής του συνδυασμού «ΜΑΓΝΗΣΙΑ 2025» κ.Πλαστάρας Τρύφων, επέλεξε να καταλάβει έδρα στο Μεταποιητικό Τμήμα και συνεπώς η τελική κατάταξη για το Τμήμα αυτό έχει ως εξής:

ΜΑΓΝΗΣΙΑ 2025

1

ΠΛΑΣΤΑΡΑΣ ΤΡΥΦΩΝ ΤΟΥ ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ

 

2

ΠΛΑΣΤΑΡΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΤΟΥ ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ

 

3

ΠΕΛΕΚΟΥΔΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

 

4

ΧΡΙΣΤΟΦΗ ΖΩΓΡΑΦΟΥΛΑ ΤΟΥ ΚΥΡΙΑΚΟΥ

 

 ΤΜΗΜΑ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ

Αντιπρόσωποι δέκα (10)

 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟ ΕΠΙΜΕΛΗΤΗΡΙΑΚΟ ΚΙΝΗΜΑ

1

ΑΓΓΕΛΕΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗ

 

2

ΣΠΑΘΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

 

3

ΣΑΜΑΛΕΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΤΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ

 

4

ΖΛΑΤΟΥΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΤΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

 

 ΕΠΙΧΕΙΡΩ - ΜΕΤΑΦΕΡΩ - ΑΝΑΠΤΥΣΣΩ

1

ΚΟΠΑΛΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ

 

2

ΤΣΑΤΛΑΚΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΥ

 

 ΜΑΓΝΗΣΙΑ 2025

1

ΜΑΟΥΣΙΔΗΣ ΣΕΡΑΦΕΙΜ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ

 

2

ΓΚΑΜΠΛΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΤΟΥ ΑΝΑΡΓΥΡΟΥ

 

3

ΣΤΑΥΡΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

 

4

ΣΑΒΒΑΚΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΤΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

 

ΤΜΗΜΑ ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΟ

Αντιπρόσωποι τέσσερις (4)

 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟ ΕΠΙΜΕΛΗΤΗΡΙΑΚΟ ΚΙΝΗΜΑ

1

ΚΑΜΜΕΝΟΥ ΘΕΚΛΑ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

 

2

ΖΕΜΠΕΚΗ ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ ΤΟΥ ΦΩΤΙΟΥ

 

ΜΑΓΝΗΣΙΑ 2025

1

ΠΛΩΜΑΡΙΤΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ ΤΟΥ ΚΥΡΙΑΚΟΥ

 

2

ΜΙΧΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

 

Όλοι οι υπόλοιποι υποψήφιοι όλων των συνδυασμών και των τμημάτων ανακηρύσσονται επιλαχόντες κατά σειρά ψήφων.

Σχόλια
Δεν υπάρχουν σχόλια γι'αυτό το άρθρο
Αποστολή σχολίου
3
+
6
=