Αγωνιστική χωρίς ντέρμπι

Τελευταία ενημέρωση: 2017-11-17, 15:32:24
Αγωνιστική χωρίς ντέρμπι

Χωρίς το μεγάλο ντέρμπι, αλλά με ενδιαφέροντες αγώνες θα συνεχισθεί το Σαββατοκύριακο το τοπικό πρωτάθλημα της ΕΠΣΘ, με τον πρωτοπόρο και αήττητο της Α΄ Κατηγορίας Θησέα να υποδέχεται τον Ηρακλή στο πλαίσιο της 8ης αγωνιστικής, ενώ στη Β’ Κατηγορία η πρωτοπόρος του Α΄ Ομίλου Αγία Άννα κάνει ρεπό, και τρεις ομάδες έχουν την ευκαιρία να την «πιάσουν» στην κορυφή, ενώ στον β΄ όμιλο η πρωτοπόρος Δήμητρα θα υποδεχθεί στην Ευξεινούπολη την Κυριακή τον Αστέρα.

Το πρόγραμμα του Σαββατοκύριακου στην 8η αγωνιστική της Α΄ και της 6ης στη Β’ Κατηγορία της ΕΠΣΘ,  αλλά και οι διαιτητές των αγώνων έχουν ως εξής:

Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (8η αγωνιστική)

Σάββατο 18 Νοεμβρίου

Γηπ. Στεφανοβικείου (3μ.μ.): Διαγόρας- Μαγνησιακός ΘΕΟΧΑΡΗΣ ΤΑΣΙΟΠΟΥΛΟΣ Θ. ΓΟΡΓΟΡΗΣ

Γηπ. Σέσκλου (3μ.μ.): Ακρόπολη- Πύρασος ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΣΑΚΚΑΣ Δ. ΜΑΓΟΥΛΙΑΝΙΤΗΣ

Κυριακή 19 Νοεμβρίου

Γηπ. Γατζέας (1 π.μ.): Άνθιμος Γαζής- Πηλέας ΝΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΤΡΙΦΟΝΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ Π.

Γηπ. Σκιάθου (1μ.μ.): Σκιάθος- Αγία Παρασκευή ΑΘΗΝΑΙΟΣ ΜΑΓΟΥΛΙΑΝΙΤΗΣ ΤΣΑΓΓΑΡΗΣ

Γηπ. Σούρπης (3μ.μ.): Αίας Σούρπης- Σαρακηνός ΒΛΑΧΟΣ ΓΟΡΓΟΡΗΣ ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ

Γηπ. Πτελεού (3μ.μ.): Πρωτεσίλαος- Παγασητικός ΤΑΣΙΟΠΟΥΛΟΣ  Γ. ΣΚΡΙΜΠΑΣ ΤΑΣΙΟΠΟΥΛΟΣ Θ.

Γηπ. Βοηθητικό ΕΑΚ (3μ.μ.): Θησέας- Ηρακλής Β. ΒΑΡΤΣΑΚΗΣ ΤΡΙΦΟΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΑΚΗΣ

Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (6η αγωνιστική)

Α’ ΟΜΙΛΟΣ

Σαββατο 18 Νοεμβρίου

Γηπ. Πορταριάς (3μ.μ.): Μακρινίτσα-Α.Ε. 2002 ΣΑΜΑΡΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ Α. ΖΑΚΥΝΘΙΝΟΣ

Γηπ. Ι.Μ. Δημητριάδος (3μ.μ.): Ελευθεριακός-Κένταυρος Ν.Π. ΛΙΑΓΚΟΣ ΚΟΚΚΑΛΗΣ ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ

Γηπ. «Π. Μαγουλάς» (3μ.μ.): Ν.Α. Νίκης-Εθνικός ΒΑΡΤΣΑΚΗΣ ΜΠΕΛΛΟΥ ΓΕΩΡΓΑΝΤΖΗΣ

Γηπ. Βοηθητικό ΕΑΚ (3μ.μ.): Ιάσων Α.Μ.-Ιωλκός ΚΟΥΣΤΑΣ ΣΚΡΙΜΠΑΣ Θ.ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

Γηπ. Κ. Λεχωνίων (3μ.μ.): Ένωση Λεχωνίων/Νηλέας-Τοξότης ΠΑΛΤΑΤΖΗΣ ΒΛΑΧΟΣ ΔΗΜΗΤΡΑΚΗΣ

Κυριακή 19 Νοεμβρίου

Γηπ. Βοηθητικό ΕΑΚ (11π.μ.): Δύναμη-Νέος Μαγνησιακός ΣΑΜΑΡΑΣ ΤΑΣΙΟΠΟΥΛΟΣ Κ. ΕΥΣΤΑΘΙΑΔΗΣ

Ρεπό: Αγία Άννα

Β΄ΟΜΙΛΟΣ

Σάββατο 18 Νοεμβρίου

Γηπ. Μικροθηβών (3μ.μ.): Μικροθήβες-Αγροτικός ΧΑΛΒΑΤΖΑΚΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΤΣΑΓΓΑΡΗΣ

Γηπ. Πλατάνου (3μ.μ.): Μυρμιδόνες-Άθλος ΠΛΑΚΙΑΣ ΜΠΑΡΤΖΙΑΛΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΥ

Κυριακή 19 Νοεμβρίου

Γηπ. Ι.Μ. Δημητριάδος (11π.μ.): Πανιώνιος-Αχιλλέας ΧΑΛΒΑΤΖΑΚΟΣ ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΣΑΡΑΚΑΤΣΑΝΟΣ

Γηπ. Αγίων Θεοδώρων (3μ.μ.): Ηρακλής Α.Θ.-Απόλλων Κ. ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΚΑΦΤΕΡΑΝΗΣ ΜΠΑΣΔΑΝΗ

Γηπ. Ευξεινούπολης (3μ.μ.): Δήμητρα-Αστέρας ΚΑΛΑΤΖΗΣ ΣΑΚΚΑΣ Π. ΓΕΩΡΓΑΝΤΖΗΣ

Γηπ.Ι.Μ. Δημητριάδος (3μ.μ.): Δάφνη- Ερμής ΒΕΡΓΟΥ ΜΠΑΡΤΖΙΑΛΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΥ

Ρεπό: Αγχίαλος

Σχόλια
Δεν υπάρχουν σχόλια γι'αυτό το άρθρο
Αποστολή σχολίου
9
+
2
=