Όλο το πρόγραμμα των ομίλων του Τσάμπιονς Λιγκ, με τους αγώνες να ξεκινούν σήμερα και να ολοκληρώνονται στις 6 Δεκεμβρίου, έχει ως εξής:
1ος ΟΜΙΛΟΣ
Τρίτη (12/9) – 1η αγωνιστική
Μπενφίκα – ΤΣΣΚΑ Μόσχας
Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ – Βασιλεία
Τετάρτη (27/9) – 2η αγωνιστική
Βασιλεία – Μπενφίκα
ΤΣΣΚΑ Μόσχας – Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ
Τετάρτη (18/10) – 3η αγωνιστική
ΤΣΣΚΑ Μόσχας – Βασιλεία
Μπενφίκα – Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ
Τρίτη (31/10) – 4η αγωνιστική
Βασιλεία – ΤΣΣΚΑ Μόσχας
Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ – Μπενφίκα
Τετάρτη (22/11) – 5η αγωνιστική
ΤΣΣΚΑ Μόσχας – Μπενφίκα
Βασιλεία – Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ
Τρίτη (5/12) – 6η αγωνιστική
Μπενφίκα – Βασιλεία
Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ – ΤΣΣΚΑ Μόσχας
2ος ΟΜΙΛΟΣ
Τρίτη (12/9) – 1η αγωνιστική
Μπάγερν Μονάχου – Άντερλεχτ
Σέλτικ – Παρί Σεν Ζερμέν
Τετάρτη (27/9) – 2η αγωνιστική
Παρί Σεν Ζερμέν – Μπάγερν Μονάχου
Άντερλεχτ – Σέλτικ
Τετάρτη (18/10) – 3η αγωνιστική
Άντερλεχτ – Παρί Σεν Ζερμέν
Μπάγερν Μονάχου – Σέλτικ
Τρίτη (31/10) – 4η αγωνιστική
Παρί Σεν Ζερμέν – Άντερλεχτ
Σέλτικ – Μπάγερν Μονάχου
Τετάρτη (22/11) – 5η αγωνιστική
Άντερλεχτ – Μπάγερν Μονάχου
Παρί Σεν Ζερμέν – Σέλτικ
Τρίτη (5/12) – 6η αγωνιστική
Μπάγερν Μονάχου – Παρί Σεν Ζερμέν
Σέλτικ – Άντερλεχτ
3ος ΟΜΙΛΟΣ
Τρίτη (12/9) – 1η αγωνιστική
Τσέλσι – Καραμπάχ
Ρόμα – Ατλέτικο Μαδρίτης
Τετάρτη (27/9) – 2η αγωνιστική
Ατλέτικο Μαδρίτης – Τσέλσι
Καραμπάχ – Ρόμα
Τετάρτη (18/10) – 3η αγωνιστική
Καραμπάχ – Ατλέτικο Μαδρίτης
Τσέλσι – Ρόμα
Τρίτη (31/10) – 4η αγωνιστική
Ατλέτικο Μαδρίτης – Καραμπάχ
Ρόμα – Τσέλσι
Τετάρτη (22/11) – 5η αγωνιστική
Καραμπάχ – Τσέλσι
Ατλέτικο Μαδρίτης – Ρόμα
Τρίτη (5/12) – 6η αγωνιστική
Τσέλσι – Ατλέτικο Μαδρίτης
Ρόμα – Καραμπάχ
4ος ΟΜΙΛΟΣ
Τρίτη (12/9) – 1η αγωνιστική
Μπαρτσελόνα – Γιουβέντους
Ολυμπιακός – Σπόρτινγκ Λισσαβώνας
Τετάρτη (27/9) – 2η αγωνιστική
Σπόρτινγκ Λισσαβόνας – Μπαρτσελόνα
Γιουβέντους – Ολυμπιακός
Τετάρτη (18/10) – 3η αγωνιστική
Γιουβέντους – Σπόρτινγκ Λισσαβόνας
Μπαρτσελόνα – Ολυμπιακός
Τρίτη (31/10) – 4η αγωνιστική
Σπόρτινγκ Λισσαβόνας – Γιουβέντους
Ολυμπιακός – Μπαρτσελόνα
Τετάρτη (22/11) – 5η αγωνιστική
Γιουβέντους – Μπαρτσελόνα
Σπόρτινγκ Λισσαβόνας – Ολυμπιακός
Τρίτη (5/12) – 6η αγωνιστική
Μπαρτσελόνα – Σπόρτινγκ Λισσαβόνας
Ολυμπιακός – Γιουβέντους
5ος ΟΜΙΛΟΣ
Τετάρτη (13/9) – 1η αγωνιστική
Μάριμπορ – Σπαρτάκ Μόσχας
Λίβερπουλ – Σεβίλλη
Τρίτη (26/9) – 2η αγωνιστική
Σεβίλλη – Μάριμπορ
Σπαρτάκ Μόσχας – Λίβερπουλ
Τρίτη (17/10) – 3η αγωνιστική
Σπαρτάκ Μόσχας – Σεβίλλη
Μάριμπορ – Λίβερπουλ
Τετάρτη (1/11) – 4η αγωνιστική
Σεβίλλη – Σπαρτάκ Μόσχας
Λίβερπουλ – Μάριμπορ
Τρίτη (21/11) – 5η αγωνιστική
Σπαρτάκ Μόσχας – Μάριμπορ
Σεβίλλη – Λίβερπουλ
Τετάρτη (6/12) – 6η αγωνιστική
Μάριμπορ – Σεβίλλη
Λίβερπουλ – Σπαρτάκ Μόσχας
6ος ΟΜΙΛΟΣ
Τετάρτη (13/9) – 1η αγωνιστική
Φέγενοορντ – Μάντσεστερ Σίτι
Σαχτάρ – Νάπολι
Τρίτη (26/9) – 2η αγωνιστική
Νάπολι – Φέγενοορντ
Μάντσεστερ Σίτι – Σαχτάρ
Τρίτη (17/10) – 3η αγωνιστική
Μάντσεστερ Σίτι – Νάπολι
Φέγενοορντ – Σαχτάρ
Τετάρτη (1/11) – 4η αγωνιστική
Νάπολι – Μάντσεστερ Σίτι
Σαχτάρ – Φέγενοορντ
Τρίτη (21/11) – 5η αγωνιστική
Μάντσεστερ Σίτι – Φέγενοορντ
Νάπολι – Σαχτάρ
Τετάρτη (6/12) – 6η αγωνιστική
Φέγενοορντ – Νάπολι
Σαχτάρ – Μάντσεστερ Σίτι
7ος ΟΜΙΛΟΣ
Τετάρτη (13/9) – 1η αγωνιστική
Λειψία – Μονακό
Πόρτο – Μπεσίκτας
Τρίτη (26/9) – 2η αγωνιστική
Μπεσίκτας – Λειψία
Μονακό – Πόρτο
Τρίτη (17/10) – 3η αγωνιστική
Μονακό – Μπεσίκτας
Λειψία – Πόρτο
Τετάρτη (1/11) – 4η αγωνιστική
Μπεσίκτας – Μονακό
Πόρτο – Λειψία
Τρίτη (21/11) – 5η αγωνιστική
Μονακό – Λειψία
Μπεσίκτας – Πόρτο
Τετάρτη (6/12) – 6η αγωνιστική
Λειψία – Μπεσίκτας
Πόρτο – Μονακό
8ος ΟΜΙΛΟΣ
Τετάρτη (13/9) – 1η αγωνιστική
Ρεάλ – ΑΠΟΕΛ
Τότεναμ – Ντόρτμουντ
Τρίτη (26/9) – 2η αγωνιστική
Ντόρτμουντ – Ρεάλ
ΑΠΟΕΛ – Τότεναμ
Τρίτη (17/10) – 3η αγωνιστική
ΑΠΟΕΛ – Ντόρτμουντ
Ρεάλ – Τότεναμ
Τετάρτη (1/11) – 4η αγωνιστική
Ντόρτμουντ – ΑΠΟΕΛ
Τότεναμ – Ρεάλ
Τρίτη (21/11) – 5η αγωνιστική
ΑΠΟΕΛ – Ρεάλ
Ντόρτμουντ – Τότεναμ
Τετάρτη (6/12) – 6η αγωνιστική
Ρεάλ – Ντόρτμουντ
Τότεναμ – ΑΠΟΕΛ