Και την περίοδο του Πάσχα, από χθες Μ. Δευτέρα 10/04/2017 μέχρι και την Κυριακή 23/04 η Aqua Ferries με το επιβατηγό-οχηματαγωγό πλοίο «Μυρτιδιώτισσα» θα εξυπηρετεί τους νησιώτες και τον κόσμο που την εμπιστεύεται για την μεταφορά του από τον Άγιο Κωνσταντίνο προς τα νησιά των Σποράδων: Σκιάθο, Σκόπελο και Αλόννησο και από την Σκιάθο, την Σκόπελο και την Αλόννησο προς τον Άγιο Κωνσταντίνο.
Αναλυτικότερα τα δρομολόγια της Μεγάλης Εβδομάδας είναι τα παρακάτω:
Μ.ΔΕΥΤΕΡΑ 10/04 |
Μ.ΤΡΙΤΗ 11/04 |
Μ.ΤΕΤΑΡΤΗ 12/04 |
||||||
|
ΑΦ. |
ΑΝ. |
|
ΑΦ. |
ΑΝ. |
|
ΑΦ. |
ΑΝ. |
ΑΓ.ΚΩΝ/ΝΟΣ |
10:00 |
ΑΓ.ΚΩΝ/ΝΟΣ |
10:00 |
ΑΓ.ΚΩΝ/ΝΟΣ |
10:00 |
|||
ΣΚΙΑΘΟΣ |
13:00 |
13:20 |
ΣΚΙΑΘΟΣ |
13:00 |
13:20 |
ΣΚΙΑΘΟΣ |
13:00 |
13:20 |
ΣΚΟΠΕΛΟΣ |
14:35 |
14:55 |
ΣΚΟΠΕΛΟΣ |
14:35 |
14:55 |
ΣΚΟΠΕΛΟΣ |
14:35 |
14:55 |
ΑΛΟΝΝ |
15:25 |
15:45 |
ΑΛΟΝΝ |
15:25 |
15:45 |
ΑΛΟΝΝ |
15:25 |
15:45 |
ΣΚΟΠΕΛΟΣ |
16:15 |
16:35 |
ΣΚΟΠΕΛΟΣ |
16:15 |
16:35 |
ΣΚΟΠΕΛΟΣ |
16:15 |
16:35 |
ΣΚΙΑΘΟΣ |
17:50 |
18:10 |
ΣΚΙΑΘΟΣ |
17:50 |
18:10 |
ΣΚΙΑΘΟΣ |
17:50 |
18:10 |
ΑΓ.ΚΩΝ/ΝΟΣ |
21:25 |
Δ |
ΑΓ.ΚΩΝ/ΝΟΣ |
21:25 |
Δ |
ΑΓ.ΚΩΝ/ΝΟΣ |
21:25 |
Δ |
Μ.ΠΕΜΠΤΗ 13/04 |
Μ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 14/04 |
Μ.ΣΑΒΒΑΤΟ 15/04 |
||||||
|
ΑΦ. |
ΑΝ. |
|
ΑΦ. |
ΑΝ. |
|
ΑΦ. |
ΑΝ. |
ΑΓ.ΚΩΝ/ΝΟΣ |
10:00 |
ΑΓ.ΚΩΝ/ΝΟΣ |
10:00 |
ΑΓ.ΚΩΝ/ΝΟΣ |
10:00 |
|||
ΣΚΙΑΘΟΣ |
13:00 |
13:20 |
ΣΚΙΑΘΟΣ |
13:00 |
13:20 |
ΣΚΙΑΘΟΣ |
13:00 |
13:20 |
ΣΚΟΠΕΛΟΣ |
14:35 |
14:55 |
ΣΚΟΠΕΛΟΣ |
14:35 |
14:55 |
ΣΚΟΠΕΛΟΣ |
14:35 |
14:55 |
ΑΛΟΝΝ |
15:25 |
15:45 |
ΑΛΟΝΝ |
15:25 |
15:45 |
ΑΛΟΝΝ |
15:25 |
15:45 |
ΣΚΟΠΕΛΟΣ |
16:15 |
16:35 |
ΣΚΟΠΕΛΟΣ |
16:15 |
16:35 |
ΣΚΟΠΕΛΟΣ |
16:15 |
16:35 |
ΣΚΙΑΘΟΣ |
17:50 |
18:10 |
ΣΚΙΑΘΟΣ |
17:50 |
18:10 |
ΣΚΙΑΘΟΣ |
17:50 |
18:10 |
ΑΓ.ΚΩΝ/ΝΟΣ |
21:25 |
Δ |
ΑΓ.ΚΩΝ/ΝΟΣ |
21:25 |
Δ |
ΑΓ.ΚΩΝ/ΝΟΣ |
21:25 |
Δ |
Την Κυριακή του Πάσχα 16/04 δε θα πραγματοποιηθούν δρομολόγια.
Τα δρομολόγια θα είναι ακριβώς τα ίδια και για την εβδομάδα μετά το Πάσχα (17/04-23/04) με μόνη διαφοροποίηση την Τρίτη του Πάσχα 18/04 την οποία τα δρομολόγια θα έχουν ως εξής:
ΤΡΙΤΗ ΤΟΥ ΠΑΣΧΑ 18/4/2017 |
||
|
ΑΦ. |
ΑΝ. |
ΑΓ.ΚΩΝ/ΝΟΣ |
10:00 |
|
ΣΚΙΑΘΟΣ |
13:00 |
13:20 |
ΣΚΟΠΕΛΟΣ |
14:35 |
14:55 |
ΑΛΟΝΝ |
15:35 |
15:45 |
ΣΚΟΠΕΛΟΣ |
16:15 |
16:35 |
ΣΚΙΑΘΟΣ |
17:50 |
18:10 |
ΑΓ.ΚΩΝ/ΝΟΣ |
21:25 |
Δ |
Την Κυριακή 23/04 τα δρομολόγια θα έχουν ώς εξής:
ΚΥΡΙΑΚΗ 23/04 |
||
|
|
|
ΑΓ.ΚΩΝ/ΝΟΣ |
10:00 |
|
ΣΚΙΑΘΟΣ |
13:00 |
13:20 |
ΣΚΟΠΕΛΟΣ |
14:35 |
14:55 |
ΑΛΟΝΝ |
15:25 |
15:45 |
ΣΚΟΠΕΛΟΣ |
16:15 |
16:35 |
ΣΚΙΑΘΟΣ |
17:50 |
18:10 |
ΑΓ.ΚΩΝ/ΝΟΣ |
21:25 |
Δ |