Πανελλήνιες διακρίσεις για χορευτές της Dance Αcademy Βόλου

Τελευταία ενημέρωση: 2017-03-13, 21:34:38
Πανελλήνιες διακρίσεις για χορευτές της Dance Αcademy Βόλου

Με πανελλήνιες διακρίσεις επέστρεψαν από τον 7o διαγωνισμό χορού που διοργάνωσε το IDTA Greek Area στο Μαρούσι Αττικής (Κλειστό Γήπεδο Αθλητικού Πολυχώρου «Δαΐς») οι ομάδες και τα χορευτικά ζευγάρια της Dance academy Βόλου. Επιβραβεύτηκε για ακόμα μία φορά η προσπάθεια όλων των χορευτών/τριών  της Dance academy Βόλου που παρουσίασαν μια εξαιρετική δουλειά και προσπάθεια και κατάφεραν να κερδίσουν το χειροκρότημα αλλά και πολλά μετάλλια ανάμεσα σε πολλές συμμετοχές απ’ όλη τη χώρα.

Με προπονήτρια την κ. Δέσποινα Ακρίβου οι αθλητές/τριες χορού κατάφεραν να διακριθούν στις παρακάτω κατηγορίες…:

  • FORLIDA CHRISTINA, KAOURI ASPASIA, KEKIA ALIKI, KOUTROUMANOU STELLA, SAMARA MAGDALINI, SIAFAKA SOFIA
    Adults Teams All Ladies Latin LA 7th place from 23 groups
  • FORLIDA CHRISTINA, KAOURI ASPASIA, KEKIA ALIKI, KOUTROUMANOU STYLIANI, SIAFAKA SOFIA, VLACHOS VASSILIS…(Χορογραφία/Διδασκαλία: ΧριστίναΦορλίδα)
    Adults Teams Hip-Hop 1st place
  • BANASIOU VASILIKI, CHARITOU MARIA IOANNA, GELDI DESPOINA, KASTANIOTI MAGDALINI MARIA, LABROGEORGOU AFRODITI, SEFERIADOU EFTHIMIA, TSAROUCHA AGGELIKI, XIROFOTOU AKRIVIANNA
    Juv 2 Teams All Ladies Latin LA 3nd place
  • XIROFOTOU AKRIVIANNA AKRIVOU DESPOINA Juv 1 Closed Latin Bronze Pro-Am 1D Rumba, Cha cha R & CCC 2nd place
  • GELDI DESPOINA
    Juv 2 Solo 1D Rumba 15th from 32
  • KEKIA ALIKI
    Juniors Solo Advanced Belly Dance 3rd place
  • LABROGEORGOU AFRODITI
    Juv 2 Solo 1D Rumba 15th from 32
  • NANOU MARIZA
    Youth Solo Hip-Hop 1st place
  • SAMARA MAGDALINI
    Adults Solo Advanced Belly Dance 2nd place
  • SDROLIA RAFAELA
    Youth Solo Hip-Hop 3rd place
  • TSAROUCHA AGGELIKI
    Juniors Solo 1D Cha cha 17th from 30
  • AKRIVOU DESPOINA LIVOGIANNI IRINI Juniors Closed Latin Bronze Pro-Am 1D Rumba, Cha cha 7th place
  • BANASIOU VASILIKI AKRIVOU DESPOINA Juv 2 Closed Latin Bronze Pro-Am 1D Rumba 4th place
  • BANASIOU VASILIKI SEFERIADOU EFTHIMIA Juv 2 Closed Latin Bronze Ladies 1D Cha cha 3rd place
  • CHARITOU MARIA IOANNA FORLIDA CHRISTINA Juv 2 Closed Latin Bronze Pro-Am 1D Rumba, Cha cha R 5rd & CCC 1st place
  • KOUTROUMANOU STYLIANI KASTANIOTI MAGDALINI MARIA Juv 2 Closed Latin Bronze Pro-Am 1D Rumba, Cha cha CCC 6th place
  • KOUTROUMANOU STYLIANI GELDI DESPOINA Juv 2 Closed Latin Pro-Am 3D LA 6th Place
  • LABROGEORGOU AFRODITI XRISTINA FORLIDA Juv 2 Closed Latin Pro-Am 3D LA 1st place
  • ROMANOS AVGERINOS AKRIVOU DESPOINA Adults Open Latin Pro-Am 1D Cha cha 2nd place
  • ROMANOS AVGERINOS EVAGELOU CHRISTINA Adults Closed Latin Bronze Am-Am 1D Rumba, Cha cha R 5th & CCC 4th place
  • SEFERIADOU EFTHIMIA FORLIDA CHRISTINA Juv 2 Closed Latin Bronze Pro-Am 1D Jive 1sth place
  • SPANOMITROU EVI MABLEKOU MARIA Juniors Closed Latin Bronze Ladies 1D Cha Cha cha 8th place
  • TSAROUCHA AGGELIKI AKRIVOU DESPOINA Juniors Closed Latin Pro-Am 3D LA 10th place from 15
  • TSAROUCHA AGGELIKI LABROGEORGOU AFRODITI Juniors Closed Latin Bronze Ladies 1D Cha cha 6th place
  • KOUTROUMANOU STELLA SPANOMITROU EVI Juniors Closed Latin Bronze Pro-Am 1D Rumba 7th place
  • KOUTROUMANOU STELLA MABLEKOU MARIA Juniors Closed Latin Pro-Am 3D LA 14th place from 15
Σχόλια
Δεν υπάρχουν σχόλια γι'αυτό το άρθρο
Αποστολή σχολίου
1
+
1
=